کد خبر: ۴۲۷۸۸
۷۸۹ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

درخواست تکمیل شبکه ی فاضلاب شهرک اندیشه توسط دکتر مددی

بنا به درخواست مکرر اهالی شهرک اندیشه مبنی بر رسیدگی به دفع بهداشتی فاضلاب این شهرکاز طریق اتصال به شبکه فاضلاب شهری، دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی پیگیری هایی در این زمینه انجام دادند.

در راستای رسیدگی به این موضوع،آقای جانباز؛ رئیس هیئت مدیره ومدیر عامل آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه حجم کاری مربوط به اجرای شبکه ی جمع آوری فاضلاب شهرک اندیشه میانه و شهرک های جدید الاحداث در موافقت نامه ی طرح فاضلاب میانه در نظر گرفته نشده بود اظهار داشته است: با اصلاح موافقت نامه از طریق راهکارهای ماده 215 قانون برنامه پنجم توسعه در دستورکار گرفته و با افزایش حجم مربوط، امکان تامین اعتبار از منابع عمومی میسر می گردد و اعتبار این طرح در لایحه ی بودجه سال آینده با بیش از 30درصد پیشنهاد گردیده است که امید است از منابع داخلی دستگاه اجرایی زیربط و سایر روش های تامین اعتبار موردنیاز، پروژه شبکه ی جع آوری فاضلاب شهرک اندیشه در سال آینده به بهره برداری برسد.
به اطلاع ساکنان محترم شهرک اندیشه می رساند که پیگیری های لازم در جهت رفع مشکل توسط دکتر مددی در حال انجام است که متعاقباً نتایج آن اطلاع رسانی خواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۶ ۱۵:۴۴
واقعا هر چقدر از زحمات و تلاشهای ارزنده دکتر مددی بگوییم، به والله کم گفته ایم. همتتان بلند و همیشه سربلند باشید. جناب آقای مددی نماینده محترم شهرستان میانه؛ مطمئن باشید که زحمات ارزنده شما در میان همشهری های عزیزم پوشیده نخواهد ماند و نفرین بر کسی که بر تلاشهای خستگی ناپذریتان سرپوش بگذارد. ایکاش دیگر نماینده شهرمان نیز از خواب خرگوشی بیدار شود.
۹۴/۴/۴ ۲۱:۵۸
ممنون بابت پیگیریتان
۹۴/۴/۴ ۱۰:۵۶
فاضلاب رو بیخیال بابا اون از وضعیت خیابونهای شهرک اندیشه که اوضاع وحشتناکی داره و انگار زیر نظر شهرداری نیست و از این همه ساخت و ساز که عوارض میگیره معلوم نیست کجای استفاده میکنه؟ اقای شهر دار,در امدی که ازاین شهرک از طریق عوارض و غیره بدست میارین تو معلم و فرهنگیان هزینه نکنید
شهرداري در پي الگو برداري از شهرستان هايي هستند كه .......در جلسه شوراي اداري زمان دكتر حيدري ازاد اقاي شهردار قول داده بودند كه به مشكلات شهرك انديشه رسيدگي نمايند ولي ظاهرا ////// از تلاش هاي دكتر مددي سپاسگزاريم
۹۴/۴/۴ ۰۴:۲۱
شهرک اندیشه با شهرک های اقماری جمعیت بالای 15 هزار نفر دارد و باید صاحب شهرداری مستقل شود
۹۴/۴/۳ ۲۲:۱۶
مگه اینکه شما به فکر باشید این شهر که شورا و شهردار نداره یا اگه داره بودنشون با نبودنشون فرقی نمی کنه

اخبار روز