کد خبر: ۴۸۳۳۳
۹۵۳ بازدید
۵ دیدگاه (۵ تایید شده)

دکتر مددی:

97 میلیارد ریال برای راه های ارتباطی میانه تخصیص یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرمیانه،با پیگیری های دکتر مددی؛ نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی اعتبارات لازم برای احداث و آسفالت راه های ارتباطی آرموداق ـ نیر، آسفالت راه یونیک ـ گنجگاه و رمپ های مسیر سرچم ـ کاغذکنان ـ اردبیل، و آسفالت جاده منتهی به گلزار مومنین تا روستای قاسم درق، و راه میانه ـ فیروزآباد جذب شد که مراحل آغاز پروژه های مذکور در حال انجام است.
در همین راستا به دنبال پیگیری های دکتر مددی، صبح روز پنجشنبه؛ نهم مهرماه با عنایت بر دستور مهندس کشاورزیان؛ معاون وزیر راه و شهرسازی  اکیپی از کارشناسان اداره کل راه و شهرسازی استان متشکل از مهندس حسن نیا؛ معاون راهداری استان، مهندس دشتی و مهندس خاکسار؛ رئیس اداره راه و شهرسازی میانه به همراه نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از تمامی راه های مذکور بازدید نمودند و اقدامات لازم برای آغاز پروژه ها از روزهای آتی آغاز خواهد شد.
دکتر مددی در حاشیه این دیدار اعلام کرد: 97 میلیارد ریال از اعتبارات ملی ابلاغی وزارت راه و شهرسازی در قالب قانون بودجه سال جاری  برای بهبود راه های روستایی شهرستان میانه تخصیص یافته که این میزان 20 درصد از اعتبارات ابلاغی استان را شامل می شود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۱۱ ۱۵:۲۱
راه میانه - هشترود از جمله بدترین راه های میانه است که باید اصلاح شود
۹۴/۷/۱۱ ۱۳:۳۱
ممنون اميدواريم با تكميل انها به اباداني شهرستان ميانه برسيم
۹۴/۷/۱۱ ۱۰:۲۲
باسلام خسته نباشید دکتر به فکر پارک بانوان هم باشید که خدمات ورزشی آن کم وفضای پیاده روی آن کم وفضای سبز آن زیاد است .
۹۴/۷/۱۱ ۰۹:۴۱
خدا قوت
۹۴/۷/۱۱ ۰۸:۰۳
يكي از سياست هاي ارزنده اي كه از طرف آقاي مددي به صورت گسترده در اين دوره به كار گرفته شده همراه كردن مديران كل وزارت خانه هاي با خود براي بازديد نزديك از پروژه هاي ميانه است خود منافع بسياري دارد. و سبب در جريان قرار گرفتن اين عزيزان با مشكلات موجود به عينه مي شود.

اخبار روز