کد خبر: ۶۰۶۹۷
۴۲۹ بازدید
۱ دیدگاه

لزوم اجرای دقیق و درست طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی

 

تبریز - نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تجمیع و ساماندهی دانشگاه آزاد اسلامی باید به نحو احسن انجام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یعقوب شیویاری شامگاه چهارشنبه در جلسه هم اندیشی نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان گفت: اگر طرح تجمیع و ساماندهی در دانشگاه آزاد اسلامی به نحو احسن اجرا شود بار زیادی از دوش آن برداشته خواهد شد.

نماینده میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرمایش امام راحل گفت: دانشگاه کارخانه  آدم سازی است و دانشگاه آزاد اسلامی باید براساس فلسفه وجودی خود حرکت نماید و وظیفه همگان یاری به این نهاد انقلابی و شجره طیبه است.

وی  تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دهه های گذشته رشد کمی خود را پشت سر گذاشته و اکنون زمان توسعه کیفی آن فرا رسیده است که باید دقت بیشتری براین داشت.

این نماینده دوره دهم مجلس شورای اسلامی افزود: تغییر در مدیریت ها امری لازم و اجتناب ناپذیر است ولی باید از هرگونه شتابزدگی دوربوده و بادرایت کامل، پاکدست ترین، متدین ترین، متعهد ترین واصلح ترین فرد را برای اداره امور در دانشگاهها انتخاب کرد.

وی در پایان خود را سرباز مخلص و در خدمت دانشگاه خواند وقول مساعدت و همکاری در زمینه رفع مشکلات وتوسعه دانشگاه آزاد اسلامی میانه و استان را داد.

گفتنی است جلسه هم اندیشی با نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی درباره  بررسی راه کارهای توسعه فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی در استان به همت دبیرخانه هیأت امنای استان آذربایجان شرقی و اداره کل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی تبریز عصر روز دوم تیرماه در سالن شمس این دانشگاه برگزار شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۴/۱۰ ۱۹:۴۶

لطفا از ایشون سوال کنید که اصلا متوجه گفته خود هستن

اخبار روز