کد خبر: ۶۳۱۸۷
۴۶۹ بازدید
۵ دیدگاه

انتخاب دکتر شیویاری به عنوان ناظر مجلس درشورای نظارت بر انتخابات نظام پزشکی

به اطلاع مردم شریف شهرستان میانه میرسانیم دکتر یعقوب شیویاری در بین سه کاندید معرفی شده با142رای از173رای به عنوان (نفراول) ،
به سمت ناظر مجلس درشورای نظارت بر انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی انتخاب شدند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۲۶ ۱۵:۱۰

با عرض سلام به استحضار نماینده محترم میرساندکه روستای اولیاجمع کاغذکنان از امکانات اولیه واقعا محروم بوده و ما اهالی روستا در مشققت فراوان زندگی میکنیم .با وجود استان مقدس امام زاده سلطان محمد(ع) زاعرین برای تهیه هیزم برای پخت و پز تمامی درختان روستا بریده شه اگه ما گاز داشتیم این مشکل ما اهالی روستا حل میشد .امیدواریم نماینده محترم توجه ویژه نسبت به این مشکل روستا داشته باشند.

۹۵/۶/۴ ۲۳:۳۱

با تبریک خدمت دکتر شیویاری ،امیدواریم این فرصت کوتاه 4 ساله که خیلی زود به اتمام خواهد رسید را غنیمت شمرده و در جهت اتمام کار بیمارستان امام و حتی تصویب احداث بیمارستانی تخصصی و چند صد تخت خوابی مانند مراغه و سراب اقدام نمایند.
عضویت در هر گروه و کمیسیونی اگر برای مردم محروم میانه سودی نداشته باشد در پیش مردم ارزش ندارد.

۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۴۶

ضمن تبریک به آقای دکتر شیویاری نماینده محترم شهرستان میانه ،مردم میانه انتظاراتی که از دکتر شیویاری در حوزه درمانی دارند چنین است:

اینک که طبق برنامه قبلی ( قبل از انتخاب نمایندگان فعلی میانه) مرکز تصویر برداری خاتم الانبیا دوباره شروع به کار کرده و شرکت کیندو موظف به اتمام ساختمان و تجهیز به دستگاه های ام آر آی ،سی تی اسکن،ماموگرافی و سنجش تراکم استخوان شده ،با توجه به سنگ سازی کلیه شهروندان میانه ای به دلیل آهک بیش از حد آب آشامیدنی خرید و تجهیز دستگاه سنگ شکن به بیمارستان و همینطور خرید و تجهیز دستگاه آنژیوگرافی قلب اقدام نمایند این کمترین خواسته شهروندان میانه از دکتر شیویاری است که امیدوارم جامه عمل بپوشانند . انشاالله

۹۵/۵/۲۵ ۲۱:۴۵

مقایسه وضعیت درمانی سراب با میانه

ادغام شبکه بهداشت و درمان و دانشکده علوم پزشکی سراب

با ابلاغ ساختار جدید دانشکده علوم پزشکی سراب، شبکه بهداشت و درمان در دانشکده علوم پزشکی این شهرستان ادغام شد.

به گزارش صدای سراب, با ابلاغ ساختار جدید دانشکده علوم پزشکی سراب، شبکه بهداشت و درمان در دانشکده علوم پزشکی این شهرستان ادغام شد.

ادغام شبکه بهداشت و درمان سراب با دانشکده علوم پزشکی این شهرستان در حالی صورت می گیرد که محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید دانشکده علوم پزشکی سراب معرفی شده است.

دانشگاه علوم پزشکی تبریز مادر دانشکده ها و دانشگاه های آذربایجان شرقی وآذربایجان غربی و اردبیل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیش از ظهر شنبه در آئین تکریم از رییس سابق دانشکده علوم پزشکی و رییس شبکه بهداشت و درمان سراب با اشاره به ابلاغ ساختار جدید گفت: با شکل گیری دانشکده علوم پزشکی سراب و خدمات بهداشتی و درمانی چهارمعاونت آموزشی، درمانی، بهداشت و توسعه و مدیریت منابع انسانی ایجاد و بزودی معاونان مربوطه معرفی و منصوب خواهند شد.
وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان مادر دانشکده ها و دانشگاه های استان های آذربایجان شرقی وآذربایجان غربی و اردبیل خواهد بود، افزود: تلاش داریم تا کمیت و کیفیت خدمات دهی در این دانشگاه ها و زیرمجموعه آنها را بهبود بخشیم و هدف اصلی و نهایی ما خدمت به مردم و کسب رضایت الهی است.
صومی با تشریح ساختارجدید دانشکده علوم پزشکی سراب از عابدینی و بایرامی روسای سابق دانشکده علوم پزشکی سراب و شبکه بهداشت و درمان قدردانی و ابرازداشت: شاخص های بهداشت و درمان در منطقه سراب مطلوب و رضایت بخش است.

رئیس جدید دانشگاه علوم پزشکی سراب با انتقاد از نقشه ساختمانی بیمارستان های جدید در استان یادآورشد: متفاوت بودن مجری و سازمان بهره بردار موجب بروز مشکلات اساسی شده و در مواردی منجر به تخریب و اصلاح ساختمانی می شود.

در مورد بیمارستان جدید سراب تصریح کرد:خوشبختانه این بیمارستان، پیشرفت فیزیکی قابل قبولی داشته و در دهه فجر امسال بهره برداری از آن آغاز و همزمان با تحویل آن بلافاصله تجهیز بیمارستان شروع خواهد شد.

قائم مقام وزیر بهداشت و درمان در آذربایجان شرقی از ساخت کلینیک تخصصی بیمارستان و ساختمان ام آر آی بیمارستان خبرداد و افزود: در کنار بیمارستان جدید این مراکز در حال ساخت بوده و آبان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

۹۵/۵/۲۵ ۰۰:۱۵

تبريک عرض کرده
اميدواريم درساير زمينه ها جهت خدمت به ميانه ازاصلاح راهها و بهبود دانشگاه و..... نيز درمجلس اول شود

اخبار روز