کد خبر: ۸۰۸۲۳
۲۸۱ بازدید
۱۷ دیدگاه

پیام دکتر یعقوب شیویاری به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا

 

دکتر یعقوب شیویاری به مناسبت 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا، پيامی صادر کرد.

 

متن پیام به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحیم

الَّذینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فی سَبیلِ اللّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللّهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ

«کسانی که ایمان آورده و هجرت کرده و در راه خدا با مال و جانشان به جهاد پرداخته‌اند، نزد خدا مقامی هر چه والاتر دارند و ایشان همان رستگارانند».

سوره توبه، آیه 20

شهيدان مظهر هدف، تلاش و تداوم هستند. (مقام معظم رهبری )

 شهداعزم جزم کرده اند تا جغرافیای آسمان را برای اهل زمین رسم کنند؛ ستاره شده اند تا راه جاودانه ایمان را نشان مان دهند، و کبوتران خونین بالی شدند تا به رسم عاشقی، هر روز، بر فراز آسمان زندگی مان پر بگیرند و تیرگی ها را در روشنای زلال پرنده بودن محو کنند. هرچه داریم، از شهدا داریم .

  به قول سید شهید مرتضی آوینی که زیبا گفت : پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند ، اما حقیقت آن است که زمان ، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند .

 و اینک بيست و دوم اسفند ماه، سالروز صدور فرمان امام راحل (ره) مبنی بر تأسيس بنياد شهيد انقلاب اسلامي مي باشد و نامگذاري اين روز به عنوان روز بزرگداشت شهدا، تداعي‌گر ارزش و قداست خون شهدای سرافراز و مقام والای شهيدان گلگون کفن در به ثمر نشستن درخت پربار انقلاب اسلامی است و بي شک اقتدار، امنيت، پيشرفت و توسعه کنوني کشور، مرهون خون‌های پاک و مقدس اين عزيزان و ايثار و مقاومت خانواده های صبور آنان است.

  وصف عظمت مقام شهيد در قالب الفاظ نمي‌گنجد و کلمات از توصيف آن عاجز است؛ بي‌شک تجليل و تعظيم شهدا، عمل به وصاياي آنها، تکريم خانواده‌هاي معظم شهدا و اهتمام ويژه براي تحقق آرمان‌هاي شهيدان به عنوان يک تکليف همگاني براي نيل به قله‌هاي عزت و تعالي تداوم خواهد داشت زيرا هرگونه غفلت و انحراف از اين مسير نورانی هزينه‌های سنگينی را به دنبال خواهد داشت.

 اينجانب ضمن گرامی داشت این روزعزیز ،وپاسداشت آرمان های والای شهیدان، تداوم راه پر فیض شان را ازدرگاه ایزد منان مسئلت می نمایم .

 

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمنچای ، کندوان ،کاغذکنان و مرکزی 

ودبیر کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی

                      

   

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۰:۰۳

راوبط عمومی نه، سانسورچی

۹۶/۱۲/۲۳ ۱۴:۱۶

برای مدیران بومی نالایق شهرستان چاره بیاندیشید

۹۶/۱۲/۲۲ ۲۳:۴۲

بازهم بیانیه!!!

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۳:۳۷

شهدا عزیزند شهدا روی چشم ما جا دارند ولی چه بد است که از خونشان سوءاستفاده کنیم

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۶

ماده 6- دستگاه های اجرایی موظفند اطلاعات تمامی کارمندان دارای «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی» و افرادی که در حال حاضر متصدی یکی از سمت های مدیریتی هستند را در بانک اطلاعات مدیران، موضوع ماده (55) قانون مدیریت خدمات کشوری، ثبت نمایند. حداکثر مهلت برای ثبت اطلاعات مدیران فعلی در بانک مذکور شش ماه تعیین می شود.

ماده 7- این دستورالعمل با 7 ماده و 5 تبصره، جایگزین مصوبات شماره 126/1901 مورخ 11/1/1382، شماره 6643/206 مورخ 23/3/1390 و شماره 42472/91/206 مورخ 15/11/1391 شورای عالی اداری می شود.

حسن روحانی- رییس جمهور و رییس شورای عالی اداری

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۵

الف) شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای:

ماده 2- شرایط عمومی لازم برای انتخاب و انتصاب در سمت های مدیریتی شقوق تعریف شده در ماده (1) این دستورالعمل، به شرح ذیل و موارد مندرج در جدول شماره (1) می باشد:

- دارا بودن «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی»؛ (از ابتدای سال 1397)؛

- ثبت مشخصات فرد قبل از انتصاب، در بانک اطلاعات افراد دارای شایستگی احراز سمت های مدیریتی؛

- دارا بودن مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس) در یکی از مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در شرایط احراز؛

- طی دوره های آموزشی سطح مدیریتی مربوط؛

- کسب حداقل 85 درصد کل امتیاز ارزیابی عملکرد در دو سال منتهی به انتصاب؛

- احراز صلاحیت اعتقادی، اخلاقی و رفتاری فرد نامزد برای انتصاب در یکی از سطوح مدیریتی، از مراجع ذیربط؛

- دارا بودن رابطه استخدامی رسمی، پیمانی یا قرارداد کار معین (مشخص) در سقف تبصره ماده 32 قانون مدیریت خدمات کشوری با دستگاه

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۴

سازمان: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور.

مدیران حرفه ای: شامل تمامی عناوین سمت های مدیریتی دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، به استثناء سمت های مدیریت سیاسی، موضوع ماده 71 قانون مذکور و همترازان آنان است که به چهار گروه به شرح زیر تقسیم شده اند:

- مدیران ارشد: آن دسته از مدیرانی می باشند که وظیفه سیاست گذاری، خط مشی گذاری، برنامه ریزی کلان، هدایت و نظارت عالیه بر عملکرد دستگاه را در واحدهای ستادی به عهده دارند.

- مدیران میانی: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه هماهنگی، ایجاد ارتباط بین سطوح عالی (مقامات) و یا مدیران ارشد را در واحدهای تسادی به عهده دارند. مانند مدیران کل و معاونین آنان، معاونین سازمان ها، مؤسسات دولتی و مراکز مستقل و سمت های مدیریتی هم سطح آنها.

- مدیران پایه: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه اجرای سیاست ها، خط مشی ها و برنامه های سازمانی را در واحدهای ستادی بر عهده دارند. مانند: رؤسای ادارات، رؤسای گروه ها و سمت های مدیریتی همسطح آنها.

- مدیران عملیاتی: شامل مدیران آن دسته از واحدهای عملیاتی یا اجرایی دستگاه های اجرایی نظیر مدارس، بیمارستان ها، ورزشگاه ها، موزه ها، مراکز فنی و حرفه ای و مراکز نگهداری معلولین هستند که تولید، تأمین و ارایه خدمات اصلی و نهایی دستگاه را به عهده دارند.

- شایستگی عمومی مدیران: به مجموعه ای از دانش، مهارتها، نگرش ها و ویژگی های تعیین شده از سوی سازمان اطلاق می شود که به یک فرد امکان می دهد تا بتواند وظایف مربوط را پس از احراز سمت مدیریتی و یا ارتقاء به سطوح بالاتر به طور موفقیت آمیز انجام دهد.

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۱

مایه تاسف هست: کمبود پزشکان تخصص: عدم مدیریت درمان شبکه: تبعیض وبی عدالتی بین کارکنان وامتیاز دادن به عده ای ژن خوب: ام آر آر: توزیع نابسامان بودجه: تعویق11ماه کارانه پرستاران" مشکلات درمان واجب تر هست: کی شاهد عمل خواهیم بود تا وعده وعید:برخی ادارات نیازمند تودیع و معارفه هست

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۹:۴۳

وصف عظمت مقام شهيد در قالب الفاظ نمي‌گنجد و کلمات از توصيف آن عاجز است؛ بي‌شک تجليل و تعظيم شهدا، عمل به وصاياي آنها، تکريم خانواده‌هاي معظم شهدا و اهتمام ويژه براي تحقق آرمان‌هاي شهيدان به عنوان يک تکليف همگاني براي نيل به قله‌هاي عزت و تعالي تداوم خواهد داشت زيرا هرگونه غفلت و انحراف از اين مسير نورانی هزينه‌های سنگينی را به دنبال خواهد داشت.

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۸:۲۲

شهید نظر می کند به وجه الله

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۷:۳۹

فکری به حال مدیران غیربومی پروازی شود؟؟؟؟؟؟؟؟

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۷:۳۸

از اعتبارات بودجه استانی چه خبر:::::::::

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۰:۴۳

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند ، اما حقیقت آن است که زمان ، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند .
چقدر این جمله با معنی است و ای کاش همه قدر خون های ریخته شده را بدانیم .

اخبار روز