کد خبر: ۸۰۸۲۷
۳۴۶ بازدید
۲۵ دیدگاه

نماینده مردم میانه در مجلس در گفت‌وگو با فارس:

در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی‌کنم/ عملکرد ضعیف وزیر کار و وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم میانه در مجلس در گفتگو با فارس: در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی‌کنم/ عملکرد ضعیف وزیر کار و وزیر راه و شهرسازی

منتشر شده در سه شنبه, 22 اسفند 1396 09:16 | نوشته شده توسط روابط عمومی دکتر یعقوب شیویاری 

نماینده مردم میانه در مجلس در گفتگو با فارس:

در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی‌کنم/ عملکرد ضعیف وزیر کار و وزیر راه و شهرسازی

نماینده مردم میانه در مجلس تاکید به این که امیدوارم به برکت و اجازه رهبر مقام معظم رهبری در برداشت از صندوق توسعه ملی شاهد رونق اقتصاد ،طرح های آبخیزداری و به تبع آن اشتغال پایدار باشیم، گفت: ما در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی کنم.

 

یعقوب شیویاری در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز با اشاره به اینکه ما در جنگ اقتصادی با مشکلات متعددی روبه‌رو هستیم، اظهار کرد: اگر مسئولان وجدان کاری داشته باشند شاهد از بین رفت مشکلات خواهیم بود.

 

وی با تاکید به اینکه متاسفانه در تحقق عدالت دچار نقصان و اشکالات اساسی هستیم، افزود: یکی از اهداف عالیه انقلاب خدمت به محرومان و روستائیان است به طوری که ما در خدمت به مردم نتواسته‌ایم رضایت‌مندی آنها را فراهم کنیم و این موضوع به سبب غفلت مسئولان و وجدان کاری است. 

 

نماینده مردم میانه در مجلس ابراز کرد: توجه به اقتصاد روستا باید از اولویت‌های اساسی دولت باشد چرا که مهاجرت معکوس به روستاها در حال اتفاق است.

 

در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی‌کنم/ به استیضاح نگاه سیاسی نداشته باشیم/ عملکرد ضعیف وزیر کار و وزیر راه و شهرسازی وی با تاکید به اینکه امیدوارم به برکت و اجازه رهبر مقام معظم رهبری در برداشت از صندوق توسعه ملی شاهد رونق اقتصاد ،طرح های آبخیزداری و به تبع آن اشتغال پایدار باشیم، گفت: ما در استیفای حقوق مردم با هیچ کسی معامله نمی کنم.

 

شیویاری اذعان داشت: یکی از برکات استیضاح روشنگری است که امیدوارم نمایندگان مجلس با در نظر گرفتن مشکلات آحاد مردم نه توجه به گرایشات سیاسی، آن را تحقق بخشند.

 

وی با اشاره به اینکه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در تحقق اشتغال عملکرد ضعیفی از خود نشان داده است، ادامه داد: البته بنده در حوزه انتخابیه خود شاهد ضعف عملکرد بخش راه و شهرسازی هستم به طوری که حداقل‌ترین‌ها را از مردم و روستائیان دریغ کرده‌اند که امیدوارم وزیر مربوطه پاسخگو باشند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم اگر دولت توجه و اهتمام کافی به اقتصاد روستاها و بهروری محصولات کشاورزی داشته باشد مردم تمایلی به مهاجرت در حاشیه شهرها و پایتخت ها نخواهند داشت.

 

وام روستایی با بروکراسی روبه‌رو است وی با تاکید به اینکه مدیران در تحقق وعده های خود عملکرد انقلابی خود را به منصه ظهور برسانند، افزود: متاسفانه در دریافت وام روستایی عملاً با بروکراسی هایی روبرو هستیم که این موضوع انگیزه کار و فعالیت را از کشاورزان گرفته است.

 

شیویاری تصریح کرد: مسوولان دولتی باید در قبال خون شهدا پاسخگو باشند زیرا ما این انقلاب را به راحتی به دست نیاورده ایم و در این برهه دولت و مجلس باید در تحقق فرامین رهبری اهتمام ویژه ای داشته باشند.

 

وی اذعان داشت: امر اشتغالزایی یک موضوع مهم و اولویت دار در کشور است چرا که به صراحت می توان گفت که ۹۰ درصد مراجعات مردمی به دفتر بنده مربوط به بیکاری جوانان و خانواده‌ها است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۸:۰۵

-داشتن ایمان و ارتباط با خداوند
2-داشتن مهر و عطوفت نسبت به مردم
3-داشتن سعه صدر
4-داشتن صبر و شکیبایی در برخورد با مسائل‏ 5-داشتن شایستگی و لیاقت در انجام امور
6-ریاست‏طلب و خودکامه نبودن
7-اطاعت نمودن کارگزاران از مدیر در جایگاه حق سنت الهی این گونه است که هر اندازه رابطه‏ میان انسان و خدا اصلاح شود به همان اندازه‏ رابطه انسان با عالم اصلاح می‏شود
8-تفویض اختیار و مسئولیت‏خواهی،کنترل و نظارت
9-شور و مشورت با افراد صالح و شایسته
10-وفای به عهد
11-عدم احتجاب و احتراز از فاصله گرفتن از مردم
12-عدم سوء استفاده مدیر و وابستگان از امکانات
13-داشتن روحیه انتقادپذیری
14-برقراری عدالت
15-قضاوت و داوری

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۸:۰۲

پرش به: ناوبری، جستجوگورستان یا محوطهٔ تدفینی بزرگ، غالباً در نزدیکی یک شهر باستانی را شَهر مُردِگان می‌گویند. برای نمونه می‌شود به شهر مردگان قاهره اشاره کرد. در فارسی به این‌گونه مکان‌ها، گاه «وادی خاموشان» هم گفته شده‌است.

در شهرهای مردگان معمولاً آثار فراوان و گورها و یادمان‌های سنگی بزرگ و گاه معبدمانندی دیده می‌شود.

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۷:۵۹

بین لیست امید و فراکسیون امید تفاوت است. تعدادی با لیست امید به مجلس آمدند. بخشی از روز اول با ما نیامدند که بارها موضع‌گیری کردیم. تعدادشان هم کاملا مشخص بود. بنا نیست با ما ادامه همکاری دهند؛ به‌خاطر ملاحظات و مسائلی که دارند یا بهتر است بگوییم دنبال بهانه بودند. بعضا مصاحبه می‌کردند که چون اینها تند و افراطی هستند، نمی‌خواهیم با آنها (فراکسیون امید) باشیم و جدا شدند. دوستانی که از ابتدا با ما بودند، حقیقتا نمی‌خواستیم با رودربایستی عضو فراکسیون اصلاحات شوند که البته بحث جدی هم داشتیم که نام فراکسیون را فراکسیون اصلاحات بگذاریم یا نه. منتها چون مسیرمان مسیر امید بود و امید یک برند اصلاح‌طلبانه است، در مجلس جمع‌بندی شد که نام فراکسیون را «امید» بگذاریم. حدود هشت ماه صبر کردیم. قرار شد دوباره فرم بدهیم که افراد پر کنند با این تعهد که اعضایی که عضو فراکسیون امید هستند، عضو فراکسیون سیاسی دیگری نباشند. البته شرکت در جلسات فراکسیون‌های تخصصی و غیرسیاسی مانعی ندارد.

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۷:۵۶

فراکسیون امید برآمده از لیست امید فراکسیونی وابسته به اصلاح‌طلبان ایران و یکی از فراکسیونهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، همراه با قرائت پیش نویس اعلام موجودیت کرد.[۱] اعضاء اولیهٔ این فراکسیون که میثاق نامه آن را امضاء نموده‌اند، ۱۵۸ نفر هستند.[۲]

۹۶/۱۲/۲۴ ۰۷:۵۲

دلاور کلا فراکسیون لیست امید برای اینکه اقتدار خود را در مجلس محک بزنند وارد بازی بی خاصیتی شدند ورای مردم وملت را به باده تمسخر گرفت درود بر اصولگرایان ولایی فراکسیون نه امضایی کردند و نه احضار نظر ساده لوحانه انجام گرفت : با اقتدار جایگاه خود را حفظ کردند..

۹۶/۱۲/۲۳ ۱۹:۴۷

دست شما دردنکنه آقای دکتردرخصوص توسعه واقتصاد روستائیان به نکته مهمی اشاره نموده اید.
امیدواریم با همت مردم وارائه برنامه های مدون در زمینه های توسعه ای به جایگاه برتر برسیم .

۹۶/۱۲/۲۳ ۰۹:۳۰

شما پاسخ سوال مردم را نمیدهید چگونه میخواهید در استیفای حقوق مردم معامله نکنید ؟ نیجه استیضاح را بیان بفرمایید که حق ازدست رفته این مردم را چگونه گرفتید ؟

۹۶/۱۲/۲۳ ۰۰:۰۴

سلام دکتر شیویاری از اینکه بحاطر منافع شخصی با امثال اخوندی معامله نکردی و تا اخر امضایت را پس نگرفتی ممنویم .ولایتمداریت برایمان ثابت شد
اگر انشالله زنده بمانیم دور بعد جواب صداقتت را از مردم میگیری . خداقوت پهلوان

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۴۷

نمایندگان شهرستان میانه جزو کدام یک از افراد می باشند

مجلس به عباس آخوندی اعتماد کرد

به گزارش خبرگزاری #خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با  92رای موافق ، 12رای مخالف ، 2 رای ممتنع

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۴۰

بیش از یک سال است که طبل حمایت از روستاها را میزنند که با وامهای کم بهره از روستاییان کار آفرین حمایت خواهیم کرد در این مورد اینقدر تبلیغ کرده اند که گوش فلک کر شده مژده این طبل تو خالی بوده صرفا جهت تبلیغ و جمع کردن آرائ روستاییان زحمت کش در ریاست جمهوری بوده و هیچ کاربرد دیگری ندارد جهت اطلاع جناب دکتر شیویاری

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۸:۱۹

استیضاحتونم که رای نیاورد
من تو تلویزیون میدیدم حرف از خیلی جاها زد از اتوبان بازرگان تا راه‌آهن اردبیل ولی خبری از نمایندگان میانه نبود

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۴:۴۷

از این که نماینده ی محترم توانستند با این سرعت مشکلات راه میانه را حل کنند سپاس گذاریم و از اینکه از فردا همه ی راههای میانه چهاربانده می شوند از ته دل خوشحال و مسروریم !!!

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۳:۲۰

آقای شیویاری وضعیت راههای اصلی شهری و روستایی میانه افتضاح است لطفا بدنبال جذب بودجه برای حوزه راه باشید جاده سرچم میانه درطول ده سال گذشته علی رغم وعده تمامی نمایندگان قبلی و فعلی هنوز بلاتکلیف است

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۲:۳۱

عدم کاهش تلفات جاده‌ای در زمان وزارت آخوندی بزرگترین نقص آخوندی میباشد درصورتیکه در دوره ۸ساله احمدی‌نژاد ۹هزار کشته کمتر شد در سال ۸۴ کشته‌های جاده‌ای ۲۷۵۰۰نفر بود در سال ۹۲ به ۱۷۰۰۰رسید یعنی بیش از یک سوم کاهش تلفات جاده‌ای در صورتیکه در زمان وزارت ۵ ساله آخوندی فقط هزار تن از تلفات کمتر شده
همین کفایت میکند تا حتی خودش استعفا دهد

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۲:۳۰

احسنت به صداقت نماینده محترم.

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۲:۰۸

مردم از شما چه دردوران مسئولیت در اداره بهداشت , چه در مسند مهم نمایندگی شناخت کامل پیدا کرده اند , شما واقعا اهل معامله نیستید خسته نباشید قهرمان , خداقوت

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۵

ماده 6- دستگاه های اجرایی موظفند اطلاعات تمامی کارمندان دارای «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی» و افرادی که در حال حاضر متصدی یکی از سمت های مدیریتی هستند را در بانک اطلاعات مدیران، موضوع ماده (55) قانون مدیریت خدمات کشوری، ثبت نمایند. حداکثر مهلت برای ثبت اطلاعات مدیران فعلی در بانک مذکور شش ماه تعیین می شود.

ماده 7- این دستورالعمل با 7 ماده و 5 تبصره، جایگزین مصوبات شماره 126/1901 مورخ 11/1/1382، شماره 6643/206 مورخ 23/3/1390 و شماره 42472/91/206 مورخ 15/11/1391 شورای عالی اداری می شود.

حسن روحانی- رییس جمهور و رییس شورای عالی اداری

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۵

الف) شرایط عمومی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای:

ماده 2- شرایط عمومی لازم برای انتخاب و انتصاب در سمت های مدیریتی شقوق تعریف شده در ماده (1) این دستورالعمل، به شرح ذیل و موارد مندرج در جدول شماره (1) می باشد:

- دارا بودن «گواهینامه شایستگی عمومی احراز سمت های مدیریتی»؛ (از ابتدای سال 1397)؛

- ثبت مشخصات فرد قبل از انتصاب، در بانک اطلاعات افراد دارای شایستگی احراز سمت های مدیریتی؛

- دارا بودن مدرک تحصیلی (حداقل لیسانس) در یکی از مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در شرایط احراز؛

- طی دوره های آموزشی سطح مدیریتی مربوط؛

- کسب حداقل 85 درصد کل امتیاز ارزیابی عملکرد در دو سال منتهی به انتصاب؛

- احراز صلاحیت اعتقادی، اخلاقی و رفتاری فرد نامزد برای انتصاب در یکی از سطوح مدیریتی، از مراجع ذیربط؛

- دارا بودن رابطه استخدامی رسمی، پیمانی یا قرارداد کار معین (مشخص) در سقف تبصره ماده 32 قانون مدیریت خدمات کشوری با دستگاه

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۴

سازمان: سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور.

مدیران حرفه ای: شامل تمامی عناوین سمت های مدیریتی دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، به استثناء سمت های مدیریت سیاسی، موضوع ماده 71 قانون مذکور و همترازان آنان است که به چهار گروه به شرح زیر تقسیم شده اند:

- مدیران ارشد: آن دسته از مدیرانی می باشند که وظیفه سیاست گذاری، خط مشی گذاری، برنامه ریزی کلان، هدایت و نظارت عالیه بر عملکرد دستگاه را در واحدهای ستادی به عهده دارند.

- مدیران میانی: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه هماهنگی، ایجاد ارتباط بین سطوح عالی (مقامات) و یا مدیران ارشد را در واحدهای تسادی به عهده دارند. مانند مدیران کل و معاونین آنان، معاونین سازمان ها، مؤسسات دولتی و مراکز مستقل و سمت های مدیریتی هم سطح آنها.

- مدیران پایه: به آن دسته از مدیرانی اطلاق می شود که وظیفه اجرای سیاست ها، خط مشی ها و برنامه های سازمانی را در واحدهای ستادی بر عهده دارند. مانند: رؤسای ادارات، رؤسای گروه ها و سمت های مدیریتی همسطح آنها.

- مدیران عملیاتی: شامل مدیران آن دسته از واحدهای عملیاتی یا اجرایی دستگاه های اجرایی نظیر مدارس، بیمارستان ها، ورزشگاه ها، موزه ها، مراکز فنی و حرفه ای و مراکز نگهداری معلولین هستند که تولید، تأمین و ارایه خدمات اصلی و نهایی دستگاه را به عهده دارند.

- شایستگی عمومی مدیران: به مجموعه ای از دانش، مهارتها، نگرش ها و ویژگی های تعیین شده از سوی سازمان اطلاق می شود که به یک فرد امکان می دهد تا بتواند وظایف مربوط را پس از احراز سمت مدیریتی و یا ارتقاء به سطوح بالاتر به طور موفقیت آمیز انجام دهد.

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۳

زمان مسولیت رو به اتمام هست: عملکرد نیاز هست...................

۹۶/۱۲/۲۲ ۱۰:۰۱

مایه تاسف هست: کمبود پزشکان تخصص: عدم مدیریت درمان شبکه: تبعیض وبی عدالتی بین کارکنان وامتیاز دادن به عده ای ژن خوب: ام آر آر: توزیع نابسامان بودجه: تعویق11ماه کارانه پرستاران" مشکلات درمان واجب تر هست: کی شاهد عمل خواهیم بود تا وعده وعید:برخی ادارات نیازمند تودیع و معارفه هست

۹۶/۱۲/۲۲ ۰۹:۴۴

باسلام وتشکر از جناب آقای دکتر یعقوب شیویاری نماینده محترم مردم شهرستان میانه لطفا در مورد حل مشکلات حوزه بهداشت و درمان هم پیگیر باشید.

اخبار روز