کد خبر: ۸۱۳۵۴
۳۸۲ بازدید
۳۰ دیدگاه

سخنگوی مجمع نمایندگان استان:

آذربایجان‌شرقی 4 و 5 اردیبهشت میزبان رئیس‌جمهور/ تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور و 40 وزیر از کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با فارس:آذربایجان‌شرقی 4 و 5 اردیبهشت میزبان رئیس‌جمهور/ تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور و 40 وزیر از کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود .

شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی: در این سفر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه از قبیل عمرانی، اقتصادی‌ و سرمایه‌گذاری در سراسر استان پیشنهاد خواهیم کرد،‌پروژه‌هایی از قبیل قطار تبریز - میانه، آزادراه‌ها، چهار بانده کردن بزرگراه‌ها، مشکلات آب شرب و تنش‌های آب موجود در استان‌ از قبیل مطالبات مهم استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود.

 

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه استان میزبان رئیس جمهور در 4 و 5 اردیبهشت خواهد بود، گفت: مراسم رسمی تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور، 21 وزیر از کشورهای اسلامی و 19 سفیر آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ،یعقوب شیویاری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز‌ ‌ با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی معاون عمرانی استانداری و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد:‌ در این جلسه موضوع مهم از قبیل تبریز ۲۰۱۸ و دریاچه ارومیه مطرح شد که اگر مورد خاصی پیش نیاید، آذربایجان‌شرقی طبق برنامه‌ها ۴ و ۵ اردیبهشت ماه میزبان رئیس جمهور و هیات همراه در سفر استانی و افتتاح رسمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ خواهیم بود. ‌

وی افزود:‌ در مراسم رسمی افتتاح تبریز ۲۰۱۸ از ۲۱ وزیر از کشورهای اسلامی، ۱۹ سفیر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان آذربایجان‌شرقی، نمایندگان عضو کمیسیون گردشگری مجلس مقامات استانی و کشوری هیات کابینه رئیس جمهور‌ دعوت به عمل آمده است.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان با تاکید به اینکه همه برنامه‌ها برای تبریز ۲۰۱۸ در راستای معرفی هرچه بهتر تبریز در جهان به عنوان پایتخت گردشگری جهان اسلام است،‌ گفت:‌ با توجه به اینکه سفر استانی و افتتاح رسمی تبریز ۲۰۱۸ در یک روز خواهد بود، از این‌رو به عنوان نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی مطالبات استانی از رئیس جمهور خواهیم داشت.

وی ادامه داد:‌ ما در استان مطالباتی داریم که قبلاً در سفر استانی رئیس جمهور برخی اعتبارات وعده داده شد که به علت برخی مشکلات اعتباری در کشور تخصیص داده نشد که البته طبق گزارش مدیرکل برنامه بودجه استان در بیشتر پروژه‌ها اعتبار بالای ۱۰۰ درصد نیز داشت.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در سفر استانی رئیس جمهور ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه از قبیل عمرانی، اقتصادی‌ و سرمایه‌گذاری در سراسر استان پیشنهاد خواهیم کرد،‌

افزود: ‌ البته احتمال اینکه همه این مقدار پروژه تعریف شده به علت مشکلات و کمبود اعتبارات مورد قبول رئیس‌جمهور نباشد، از این‌رو برای هر شهرستان حداقل پروژه به عنوان پروژه‌های حیاتی به رئیس جمهور معرفی خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد:‌ پروژه‌هایی از قبیل قطار تبریز - میانه، آزادراه‌ها، چهار بانده کردن بزرگراه‌ها، مشکلات آب شرب و تنش‌های آب موجود در استان‌ از قبیل مطالبات مهم استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود.

شیویاری با اشاره به موضوع دریاچه ارومیه و اهمیت آن در کل کشور تصریح کرد:‌ با توجه به اینکه ۲۶ بند برای احیای دریاچه ارومیه تعیین شده تا با این بندها دریاچه به وضعیت مطلوبی برسد که از جمله راه‌های احیای دریاچه ارومیه انتقال آب از کردستان، استفاده از تصفیه خانه‌های تبریز ‌بود که نیاز به اعتبارات کلانی دارد.

وی ادامه د‌اد: تاسیس فرهنگستان زبان ترکی یکی دیگر از مطالبات اساسی استان آذربایجان‌شرقی بوده که در سفر استانی رئیس جمهور به استان این درخواست را نیز خواهیم داشت.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان در ادامه گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه البته مسائل زیادی در جلسه مطرح شد‌ه و تا سفر رئیس جمهور به استان جلسه دیگر نیز خواهیم داشت،‌ خاطرنشان ساخت: تمام پروژه‌ها و مطالبات به صورت فهرست‌وار و کامل تهیه شده و به رئیس جمهور انتقال داده می‌شود.

 وی در ادامه حضور وزرا در استان را از اواخر فروردین‌ماه تا دهه اول اردیبهشت‌ماه را مورد اشاره قرار داد و گفت:‌ در استان پروژه‌های زیادی از قبیل عمرانی راه و شهرسازی و غیره وجود دارد که با حضور وزرا و هیات کابینه رئیس جمهور این مطالبات ارائه خواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱/۲۹ ۱۷:۴۳

امیدوارم حضورجناب آقای رئیس جمهور منشا خیروبرکت برای استان به ویژه میانه باشد.

۹۷/۱/۲۷ ۰۲:۱۴

ما در استان مطالباتی داریم که قبلاً در سفر استانی رئیس جمهور برخی اعتبارات وعده داده شد که به علت برخی مشکلات اعتباری در کشور تخصیص داده نشد که البته طبق گزارش مدیرکل برنامه بودجه استان در بیشتر پروژه‌ها اعتبار بالای ۱۰۰ درصد نیز داشت.

۹۷/۱/۲۵ ۱۸:۳۵

بنده از آقای دکترشیویاری ومسئولین بابت راه اندازی وافتتاح بیمارستان برکت امام خمینی خیلی ممنونیم .ولی آقای دکترلطفا سریعتر ام.ار.آی را هم بیارید .واقعا مردم درمضیقه هستند.باتشکر

۹۷/۱/۲۵ ۱۸:۳۱

ما از نماینده محترممان دکترشیویاری ممنونیم .
ایکاش دولت به فکرجوانان هم بود.

۹۷/۱/۲۵ ۱۸:۲۸

وی ادامه د‌اد: تاسیس فرهنگستان زبان ترکی یکی دیگر از مطالبات اساسی استان آذربایجان‌شرقی بوده که در سفر استانی رئیس جمهور به استان این درخواست را نیز خواهیم داشت.
پیشنهاد خیلی خوبی است وازقولی های است که آقای روحانی داده ولی عمل نکرده

۹۷/۱/۲۵ ۱۸:۲۲

سخنگوی مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با فارس:آذربایجان‌شرقی 4 و 5 اردیبهشت میزبان رئیس‌جمهور/ تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور و 40 وزیر از کشورهای اسلامی و سفرا افتتاح می‌شود .

شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی: در این سفر ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پروژه از قبیل عمرانی، اقتصادی‌ و سرمایه‌گذاری در سراسر استان پیشنهاد خواهیم کرد،‌پروژه‌هایی از قبیل قطار تبریز - میانه، آزادراه‌ها، چهار بانده کردن بزرگراه‌ها، مشکلات آب شرب و تنش‌های آب موجود در استان‌ از قبیل مطالبات مهم استان در سفر رئیس جمهور خواهد بود.

۹۷/۱/۲۵ ۱۰:۳۸

ظاهرا ارسال نقطه نظرات فایده ای ندارد و موارد به صورت دستکاری شده و ناقص ارائه شده ، که این دور از شان و رسالت یک سایت خبری می باشد . واقعا متاسفم .حرف های رک و پوسته شاید عذاب آور باشد ولی گویای واقعیت ها می باشد .نه به کس اهانت می شود نه قصدبدی در کار است . خدا حافظ شما برای همیشه .

۹۷/۱/۲۵ ۰۳:۱۴

سپاس از دکترشیویاری وممنون بابت پیگیری ها یشان که به فکر استان وشهرستانمان هستند

۹۷/۱/۲۴ ۱۶:۱۱

متاسفانه متن نوشته توسط بنده با سانسور بین متون سایر همشهریان چاپ شده است ، یک سوال از دو نماینده عزیز شهرمان دارم ، خدا گواه است فقط و فقط از روی دلسوزی می باشد من بواسطه شغلم شهر های زیادی که هم قواره میانه هستند را دیده ام که احتمالا بعلت مساحت کم شهرستان های مربوطه فقط یک نماینده دارند ولی سرعت توسعه و پیشرفت آنها اصلا قابل قیاس با میانه نیست ، خواهش می کنم بیلان کاری نمایندگان شهرمان ارائه گردد . متاسفانه یکی از نمایندگان که یا صحبت نمی کنند و یا در صورت صحبت و پیگیری منجر به تنش و مرافعه می شود و دیگری گزارش های زحمات نمایندگان سایر شهرهای استان و نیز پیگیری های کلی ارائه می کنند در آن لحظه آدمی احساس می کند که شهرهای دیگر استان علاوه بر نماینده خودشان ، نماینده میانه نیز یاور آنها میباشد .خواهش میکنم یک بار بیلان کاری این چند سال را ارائه نمایید ، شاید ما منفی باف می باشیم ....

۹۷/۱/۲۴ ۱۵:۰۶

کسی که یک دوره نمیانده می شود در دوره بعدی نباید اصلا تبلیغات و بنر و پوستر استفاده کند. عملکرد دوره قبلی او بهتری تبلیغ است و بهترین شاهد برای عملکردش.

۹۷/۱/۲۴ ۱۱:۵۳

وی ادامه د‌اد: تاسیس فرهنگستان زبان ترکی یکی دیگر از مطالبات اساسی استان آذربایجان‌شرقی بوده که در سفر استانی رئیس جمهور به استان این درخواست را نیز خواهیم داشت.
------------
دوره ریاست جمهوری روحانی داره تموم میشه تازه میخاید درخواست کنید ؟!!!

۹۷/۱/۲۴ ۱۰:۲۳

به نظر بنده فرمند به این جهت در اینگونه مصاحبه ها حضور ندارد که او مرد حرف نیست بلکه مرد عمل است ، اواهل شعار نیست ، اوریاکاری را یاد نگرفته است ، اوازهمان اول و حتی ازدوران کودکی یکرنگ بوده و .....

۹۷/۱/۲۴ ۱۰:۱۷

ازذهن خودتان تراوش شده یا از مطلب دیگری برداشت کرده اید ؟ و آیا به موضوع ارتباط دارد؟

۹۷/۱/۲۳ ۲۰:۰۲

مومن از 15 دیدگاه فقط یک مورد ؟ چرا سانسور ؟

۹۷/۱/۲۳ ۱۹:۵۵

جناب آقای شیویاری مشکل دریاچه ارومیه را همه بزرگوران پیگیرند . خواهشا مشکل تخصیص بودجه آب شرب میانه را پیگیر بشوید درخواست زیادی نیست . مردم گرفتارند و از روستاها به شهر آب میاورند و این از اتفاقات خاص در شهرستان هست که شاید در کل کشور موضوع برعکس بوده و مردم از شهر به روستا آب می برند ودر ثانی موضوع تعریض و چار بانده نمودن جاده مرگ را هم مطرح بفرمائید. ممنون

۹۷/۱/۲۳ ۱۶:۵۳

دیدگاه سانسور نفرمایید.....

۹۷/۱/۲۳ ۱۲:۰۸

بنام خدا
آقای دکتر شیویاری بعد از ورود به مجلس چه کارهایی برای میانه انجام داده اند حتی دکترفرمند اگر شما به بیمارستان برکت مراجعه کنید آنوقت به حرف بنده میرسید اگر آقای مهندس هاشمی وقمبری نبود کارخانه فولاد هم الان نبود من هر روز در رادیو جلسات علنی مجلس را گوش میکنم یادم نمیاد این دو نفر درباره مشکلات شهرستان میانه یا بیکاری جوانان تحصیل کرده سخنرانی کنن بیمارستان برکت که با کمک بنیاد برکت ساخته شد مسئولین میانه از دادن خدمات خودداری میکنن .

۹۷/۱/۲۳ ۱۰:۵۳

سلام این طرحها کلنگ زده می شود و یا افتتاح می گردد برای مثال راه اهن میانه تبریز تمام شده که افتتاح بشود و یا ابرسانی به میانه تمام شده و یا چهار بانده کردن میانه تا سرچم تمام شده !از نماینده محترم خواهش می کنیم روشنتر بیان بفرمایند ضمنا نماینده دیگر ما اقای فرمند چرا در مصاحبه حضور ندارند !

۹۷/۱/۲۳ ۰۹:۵۹

با عرض سلام ، بیش ترین تعداد نماینده بین شهرستان های آذربایجان شرقی بعد از تبریز شهرستان میانه می باشد ، قاعدتا افتتاح یا احیانا کلنگ زنی اگر در کار باشد بعد از تبریز ، میانه باید باشد 

۹۷/۱/۲۳ ۰۹:۳۲

آیا بین شایسته سالاری و سطح اخلاق کار در ادارات دولتی شهرستان میانه رابطه‏ای وجود دارد؟

۹۷/۱/۲۳ ۰۹:۲۵

اخلاق کار در ادارات دولتی کشور ضعف محسوسی دارد. بر این ضعف اخلاق کار، متغیرهای بی‌شماری دخیلند. برخی صاحبنظران با تأکید بر سطوح کلان، بر متغیرهای کلان اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی انگشت می‏گذارند و برخی دیگر ضمن توجه بر سطوح میانی و خرد، متغیرهای میانی و خرد مؤثر بر اخلاق کار را برجسته می‏نمایند. این مطالعه از دیدگاه خرد، بر عوامل سازمانی مؤثر بر سطح اخلاق کار متمرکز شده است. روش مطالعه، پیمایشی بوده و برای گردآوری داده‏ها از ابزار پرسشنامه استفاده شده است. جامعه آماری تحقیق را کارمندان ادارات دولتی شهرستان خوانسار تشکیل می‏دهند که بر اساس حجم نمونه کوکران، تعداد 250 نفر با روش نمونه‏گیری تصادفی ساده انتخاب شدند. در این پژوهش برای پاسخ به سؤال‏ها از نظریات وبر و هرزبرگ استفاده شده است . نتایج نشان می‏دهند که از میان متغیرهای مورد نظر، شایسته سالاری، سبک مدیریت و شرایط محیط کاری با اخلاق کار همبستگی مثبت دارند. ضرایب بتا در تحلیل رگرسیون نیز نشان می‏دهند که سبک مدیریت، شایسته سالاری و شرایط محیط کاری بیشترین تأثیر را به ترتیب بر سطح اخلاق کار دارند.

۹۷/۱/۲۳ ۰۹:۲۴

سازمان‌های جهان پیچیده‌اند و باید توانایی تطابق با دگرگونی‌های مداوم را برای رسیدن به موفقیت داشته باشند. گسترش روز افزون علوم، فنون وپیچیده‌تر شدن شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه، مطرح شدن اندیشه‌های نو و گوناگون، عدم اطمینان محیطی، عدم قطعیت، تغییرات و چالش‌های زیاد دنیا ایجاب می‌کند که سازمان‌ها خود را به فنون و استراتژی‌های لازم مجهز سازند و بتوانند با تحولات سریع خود را منطبق ساخته و به موقع به محرک‌های محیطی پاسخ داده و با کسب دانش و آگاهی‌های گسترده به شکل پویا و زنده در حوزه بهسازی و توسعه سازمانی به حیات خود ادامه دهند. امروزه اداره چنین سازمان‌هایی به عنوان بزرگترین چالش مدیریت مطرح می‌گردد (حیدری و دیگران، 1390). نظام اداری و مالی به ویژه سرمایه انسانی در سازمان‌ها نقش بسیار مهمی درتوسعه کشور دارد و می‌تواند فرآیند توسعه کشور را از نظر عدالت تسریع کند و یک نظام سالم، پاک و چالاک را ارائه دهد. به هر حال سلامت اداری ومالی، آرمانی در نظام اداری است که نقطه مطلوب آن یک نظام ارزشی را می‌طلبد. باید به نقطه‌ای برسیم که مردم کاملاً نسبت به نظام اداری ومالی اعتماد داشته باشند و نظام اداری و مالی هم در خدمت مردم باشد. و آنچه باعث رشد و بالندگی ویا مرگ سازمان‌ها خواهد شد مدیریت باشد

۹۷/۱/۲۳ ۰۸:۰۵

صدرحمت به نمایندگان سابق......

۹۷/۱/۲۳ ۰۸:۰۴

امروزه فساد اقتصادی یکی از بزرگترین چالش‌های کشورها و یکی از موانع بزرگ بر سر راه توسعه پایدار است. اگر چه تأثیر آن در تمام سطوح جامعه خواهد بود، اما بر بخش‌های فرو دست جامعه تأثیر به مراتب زیان‌بارتری خواهد داشت. فساد اقتصادی مانع رشد اقتصادی شده و آثار منفی قابل توجهی بر رقابت آزاد و با ثبات ثبات خواهد شد و از سوی دیگر سلامت نظام مالی، رقابت در بخش خصوصی را به‌همراه خواهد داشت. از طرفی رشد و توسعه قوانین حاکم بر اداره بنگاه‌های تجاری سبب می‌شود تا شرکت‌ها به صورت جدی مبارزه با فساد را در دستور کار خود قرار داده تا بوسیله افزایش استفاده از ابزارهای کنترل درون سازمانی، شهرت و اعتبار خود و همچنین منافع سهامدارانشان را حفظ نمایند و از این امر به عنوان گواهی بر مدیریت سلامت اداری و مالی بهره ببرند؛ زیرا زیر بنای هرگونه حرکت به سوی رشد و توسعه سازمانی و بهبود فرایند کار در سازمان، شناخت دقیق وضعیت موجود، تشخیص نقاط قوت وضعف و سپس طرح برنامه‌های سنجیده برای اصلاح جریان امور است و از سوی دیگر رفتارصحیح مدیر در سازمان بستگی به شناخت خود و نحوه ادراک کارکنان که متأثر از ویژگی آنهاست،

۹۷/۱/۲۳ ۰۷:۵۸

خویشتن‌شناسی به ما کمک می‌کند تا ضمن آگاه شدن از ویژگی‌ها و خصوصیات خود، نقاط ضعف، نقاط قوت و توانمندی‌ها، ترس‌ها و نگرانی‌های خود را بشناسیم. خودشناسی و آگاهی از خویشتن به ما می‌آموزد که در چه شرایطی تحت فشار روانی قرار می‌گیریم و در چه شرایطی می‌توانیم به شکل مؤثر و مطلوب رفتار نماییم. خودشناسی پیش نیاز روابط مؤثراجتماعی و بین فردی است. انسان در اثر ارتباط متقابل با محیط و دیگران به یک ذهنیت و تصور از خویشتن می‌رسد که روانشناسان به آن «مفهوم خود»یا خویشتن‌شناسی می‌گویند

۹۷/۱/۲۳ ۰۷:۵۶

رئیس مجلس شورای اسلامی فعال شدن اقتصاد روستایی را از جمله عوامل اثرگذار در کاهش مهاجرت روستانشینان به شهرها دانست

۹۷/۱/۲۳ ۰۷:۵۵

اولویت اشتغال ومسکن جوانان و مهاجرت پذیری آنان به کلانشهرهاست...2018 دردی دوا نمیکند: واقع بین باشیم

۹۷/۱/۲۳ ۰۱:۱۰

با سلام و احترام خدمت جناب آقای دکتر شیویاری نماینده محترم شهرستان میانه

چندین سال است در شهرستان میانه این پروژه ها تعریف شده و به اتمام نرسیده و در زمان انتخابات شعار نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی است. اگر این پروژه ها به اتمام برسد دیگر برای ...

آیا کمبود اعتبارات برای شهر های دیگر استان های اصفهان و... هم است.

۹۷/۱/۲۲ ۲۱:۱۸

سهم میانه چست از این رویداد عظیم؟

اخبار روز