کد خبر: ۸۲۷۲۵
۳۲۴ بازدید
۳۰ دیدگاه

پیام تقدیر وتشکردکترشیویاری از حضورحماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

پیام تقدیر وتشکردکترشیویاری از حضورحماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس

منتشر شده در شنبه, 19 خرداد 1397 17:04 | نوشته شده توسط روابط عمومی دکتر یعقوب شیویاری

 

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ،شیویاری با صدورپیامی از حضورحماسی و باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد :

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

روز قدس، روزِ آزمایش بزرگ ملت‌های مسلمان است؛ روز قدس، آن روزی است که ملتهای مسلمان بی واسطه‌ی مقامات رسمی حرف‌شان را در دنیا مطرح می کنند.       مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

 حضور حماسی و دشمن شکن مردم ولایتمدارشهرستان میانه، همزمان با ملت بزرگ ایران اسلامی  وملت های آزاده دنیا در راهپیمایی روز جهانی قدس که نشانی از تعهد و زمان شناسی وآگاهی مردم مان را داردراقدر دانسته و بی شک این حرکت  بصیرانه شما با زبان روزه  لرزه بر اندام صهونیسم و حامیان مستکبرشان انداخته و مرهمی بر زخم های مردم مظلوم فلسطین خواهد شد.

اینجانب ضمن سپاس از حضور گسترده، پرشور، آگاهانه و بابصیرت ،فهیم و همیشه در صحنه مردم نجیب وشریف میانه وبخش های ترکمانچای،کندوان،کاغذکنان ومرکزی در این روزعزیز که درراستای لبیک گویی به آرمان های متعالی امام وشهدا ورهبری معززانقلاب به منصه ظهوررسانیدید،قدردانی نموده وبا آرزوی قبولی طاعات و عباداتتان ، عزت و سربلندی تان را از درگاه ایزد سبحان خواستارم.

 

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمانچای،کندوان،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۲۳ ۱۹:۰۰

با سپاس از پیگیری ها ومواضع سریع وروشن نماینده مردمی میانه دکترشیویاری

۹۷/۳/۲۱ ۱۶:۰۲

همین تقدیر و تشکرات که واسه میانه و میانه ایها خواهد ماند.

۹۷/۳/۲۱ ۱۴:۱۱

ایشون تنها کاری که بلده همینه که پیغام بده.

۹۷/۳/۲۱ ۰۲:۳۴

حیف به میانه شهر من حیف

۹۷/۳/۲۰ ۲۱:۴۷

مهندس نایبی با سلام
اینگونه نظرات توهین آمیز افراد مجهول الهویه به افراد حقیقی رو نباید تایید کنید

۹۷/۳/۲۰ ۱۹:۵۵

فلسطین قطعه ای از پازل بزرگ جهان اسلام هست و تا وقتی که مسلمانان و بویژه مسلمانان ایران روی این کره خاکی وجود دارند با تمام وجود حامی مردم فلسطین هستیم :)

۹۷/۳/۲۰ ۱۵:۳۲

به 2 نکته عنایت کنید:

1_ صدای میانه دخالتی در رد و تایید و ویرایش کامنت مطالبی که صاحب دارد, نمیکند. پس تنگ نظری یا سعه صدر صاحبان مطالب را به پای ما ندانید.

2_ صدای میانه کامنتهای شما علیه دیگران(نه خود) را باید تایید کند لذا باید جوانب حقوقی را در نظر گیرد درحالیکه دیگران کامنتها درباره خود را رد و تایید میکنند.

۹۷/۳/۲۰ ۱۲:۰۱

اتفاقا شهردار وشورای محترم هم نمازجمعه آمدند وعکس یادگاری ان داختند و رفت: قبل از خطبه ها شهردار و پشت سرش حسینخانی و مهندس رجبی رفت: چه فریضه ای بالاتر از کار مردم یا حضور در نماز جماعت؟؟؟؟؟

۹۷/۳/۲۰ ۰۶:۵۶

چندان هم حماسی نبود

۹۷/۳/۲۰ ۰۱:۴۰

هرچند شما هم اکثرا کامنتها را منعکس می کنید اما برخی را هم که کنایی وحاوی توهین نیست را هم منعکس نمی کنید بلکه اعمال سلیقه در انعکاس برخی کامنتها دارید این مجهول الهویه که فرمودید اکثرا با عنوان کاربر مهمان نظر می دهند اینها را شایسته نیست مجهول الهویه بنامید

۹۷/۳/۲۰ ۰۰:۵۱

چه صحنه زیبایی را شاهد شدم که روابط عمومی دکتر شیویاری تمامی 18 کامنت اعم از انتقاد, گلایه, کنایه, نیش و متلک را تایید کرده است. امیدوارم دیگران نیز تنگ نظری ها را کنار بگذارند هرچند حق میدهم کامنتهای مجهول الهویه و کنایی, تایید نشوند.

۹۷/۳/۲۰ ۰۰:۴۷

هرچند با درصدی از انتقادات آقای رشیدی موافق نیستم اما ایشان سرزنده وجوانانه مسایلی را در سایت مطرح می کنند که قابل تقدیر است اینکه عده ای هی به شغل ایشان ایراد می گیرند منصفانه نیست همگان حق انتقاد دارند اگر انتقاد ایشان وارد نیست بیایند جواب دهند در ضمن بنیه افراد را با سخن آنها می شود شناخت انتقادات ایشان در امور شهری زیاد هم بیراه نیست

۹۷/۳/۲۰ ۰۰:۴۳

در شهر میانه این هنر عکاسی است که مشکلات شهر میانه را حل خواهد کرد.

۹۷/۳/۲۰ ۰۰:۳۴

 بنده هر چه باشم شهامت این را دارم که با نام خود کامنت بگذارم نه مثل شما که شهامت این را ندارید که با نام واقعی خود کامنت بگذارید. کار ما بریدن دست های افراد فرصت طلب است که بخاطر منافع شخصی خود با توهین و بی احترامی می خواهند افکار عمومی را منحرف نمایند. البته با این حال شما مشخص است که خدارو شکر موفق شده ایم.

۹۷/۳/۱۹ ۲۳:۳۰

ای کاش به جای پیام صادر کمی هم به فکر درد و بدبختی مردم باشین جای دوری نمیره

۹۷/۳/۱۹ ۲۲:۵۶

دحتورمددی راهت ادامه دارد...

۹۷/۳/۱۹ ۲۲:۳۸

ساغول والاهی

۹۷/۳/۱۹ ۱۹:۰۱

ببخشین شما به فکر چی هستین شنیدم هرروز .... .وار یکی می شوی فردا کجا خواهید بود . راستی کارت چیه شغلت ،دلال ویا فروشندین. من کاری با این یا آن نماینده ندارم ولی حنای آدم های مثل تو رنگ نداره .از خداهم بترسیم بد نیست

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۸

با سلام وتشکر از نماینده محترم شهرستان میانه جناب آقای دکتر شیویاری که همیشه در همه مناسبت های مختلف با دادن اطلاعیه ها این چنین ما را شرمنده و به فکر مردم شهرستان میانه هستند.

خدایا به همه ما توفیق بده تا شکرگزار این همه الطاف باشیم.

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۲

ای کاش نمایندگان دوره بعدی کوشا و منطقی باشند

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۱

سلام ایا ما خواستار پاسخ نمایندگان در پیشگاه مردم هستیم ؟ از ماست که برماست

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۱

نماینده ؟!!! به لطف و کمک همین نمایندگان و البته نمایندگان سابق همه چی بر وفق مراد است . شهر و کشور توسعه یافته ، رفع تبعیض و نابرابری در پرداخت حقوق کارکنان دولت ، برجام آفتاب تابان ، اشتغال و رفع معضل بیکاری ، کشاورزی پیشرفته ، صنعت پیشرفته ، تامین اجتماعی کارآمد ، بهداشت و درمان رایگان ، مسکن ارزان ، معیشت بی درد سر خانواده ها ، بانکداری بدون ربا ، شهر با امکانات و زیر ساخت های لازم . بازهم از خدمات نمایندگان بگم یا کافیه ؟ آقا این چه سوالیه از نمایندگان می پرسید ؟ کدوم نماینده ؟ کدوم خدمت ؟ کدوم توسعه ؟ کدوم عدالت ؟ کدوم برابری ؟ کدوم اقتصاد اسلامی ؟ کدوم وجدان کاری ؟ کدام.........آه و صد افسوس ...چه فکر می کردیم ؟ و چه شد ؟ کجایند مردان بی ادعا ؟ کجایند پرستوهای عاشق ؟ .

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۰

اگر نمایندگان مجلس حداقل حقوق را برای خود تصویب کردند آن موقع می توانند جلوی دست اندازان به بیت المال را بگیرند . چرا نماینده مجلس باید ده برابر یک معلم با درجه فوق لیسانس و با سابقه ۲۸ سال خدمت حقوق بگیرد ؟؟؟ مگر نمایند چه کار سخت و دشواری انجام می دهد ؟ مگر انرژی هسته ای تولید می کند یا نفت استخراج می کند وای به حال و روز ما مردم بیچاره

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۴۰

چه انتظاراتی داری داداش .....؟؟؟ کجاست؟؟؟ اطلاعیه بدیم گم شده حداقل شیویاری با بیانیه دادن بی خودی...حضورشو اعلام میکند ازماست که برماست

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۳۳

آیا دکتر شیویاری بعنوان یک پزشک و رئیس شبکه بهداشت سابقه خدمت در این شهرستان رادارند و از همه مشکلات مردم شهرستان میانه در این حوزه با خبر هستند. عملکرد مثبت در حوزه بهداشت و درمان داشته و دارند؟

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۳۲

هیچ کاری انجام ندادن سطح مدیریت ادارات را به شدت پایین آوردن از ام ار ای هیچ خبری نشد سطح بیکاری افزایش یافته فقط تا دلتون بخواد تبریک اعیاد گفتن ودریگر مسائل

۹۷/۳/۱۹ ۱۸:۳۲

لطفا عملکرد طی 2سال: و احداث اشتغال و مسکن جوانان توضیحی ارایه دهید

۹۷/۳/۱۹ ۱۷:۵۶

ما نیازی به پیامهای تبریک و تشکر تسلیت شما نداریم

اخبار روز