کد خبر: ۸۲۸۲۵
۲۷۰ بازدید
۱۰ دیدگاه

تذکر کتبی دکتر شیویاری درصحن علنی مجلس به وزیر محترم جهاد کشاورزی

تذکر کتبی دکتر شیویاری درصحن علنی مجلس به وزیر محترم جهاد کشاورزی

منتشر شده در چهارشنبه, 23 خرداد 1397 14:26 | نوشته شده توسط روابط عمومی دکتر یعقوب شیویاری

دکتر شیویاری در تذکر کتبی به وزیرمحترم جهاد کشاورزی :

علت عدم تعامل بانک کشاورزی با کشاورزان و باغداران که در اثر حوادث طبیعی از جمله سیل،تگرگ و خشکسالی ...که متحمل خسارت شده‌اند و امکان پرداخت به موقع اقساط آنها وجود ندارد چیست؟

     

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی وبه نقل ازخبرگزاری خانه ملت،یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی درصحن علنی مجلس به جناب آقای محمود حجتی وزیرمحترم جهاد کشاورزی در خصوص مشکلات کشاورزان و باغداران عزیز کشورمان ازجمله  کشاورزان و باغداران شریف شهرستان میانه خواهان انجام تمهیداتی برای رفع مشکلاتشان گردید. 

شرح تذکر :

 کشاورزان و باغداران که از اقشار زحمتکش و پرتلاش جامعه هستندوبه دلیل حوادث طبیعی (از جمله سیل،تگرگ و خشکسالی ...) دچارخسارتهای جبران ناپذیری گردیده اند و عدم پرداخت به موقع خسارات که ناچیز نیز بر آورد می شود و نیز عدم تمکن مالی این قشر از همو طنان  که خسارت دیده اند در باز پرداخت وام های بانکی به ویژه از بانک کشاورزی ،زندگی روزمره این عزیزان را با مشکل مواجهه کرده است .

  تدبیر و اندیشه شود در خصوص باز پرداخت وام ها به تناسب و ضعیت اشان اقدام شود تا مشکلاتشان رفع گردد. 

 

روابط عمومی دفترارتباطات مردمی دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه،ترکمانچای،کندوان،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۲۷ ۱۰:۲۵

تشکرازنماینده نترس وشجاع میانه آقای شیویاری

۹۷/۳/۲۷ ۱۰:۲۴

واقعا بایدازروستاییان وتولیدکنندگان حمایت کرد.

۹۷/۳/۲۴ ۱۶:۱۸

ساغول..........

۹۷/۳/۲۴ ۱۵:۴۰

درود بر نماینده و نمایندگانی که از حقوق مردم دفاع می کنند

۹۷/۳/۲۴ ۱۵:۳۹

کشاورزان و باغداران که از اقشار زحمتکش و پرتلاش جامعه هستندوبه دلیل حوادث طبیعی (از جمله سیل،تگرگ و خشکسالی ...) دچارخسارتهای جبران ناپذیری گردیده اند و عدم پرداخت به موقع خسارات که ناچیز نیز بر آورد می شود و نیز عدم تمکن مالی این قشر از همو طنان که خسارت دیده اند در باز پرداخت وام های بانکی به ویژه از بانک کشاورزی ،زندگی روزمره این عزیزان را با مشکل مواجهه کرده است .

تدبیر و اندیشه شود در خصوص باز پرداخت وام ها به تناسب و ضعیت اشان اقدام شود تا مشکلاتشان رفع گردد.
ممنون آقای دکتر منتظریم ببینیم دولت تدبیر چه تدبیری خواهد کرد /؟؟

۹۷/۳/۲۴ ۱۲:۳۷

پیگیریهای آقای دکتر شیویاری جای بسی تشکر وقدردانی دارد لازم است به این برادر بزرگوارعرض کنم تذکر , سوال و استیضاح قویترین سلاح یک نماینده است که هم به گوش مسئولان مافوق وزیر هم به گوش مردم واز همه مهمتر به اطلاع رهبری نظام می رسد و وزیر یا هرمسئول کشوری این اقدامات نماینده نظیر تذکر ,سئوال یا استیضاح را جدی می گیرند و گرنه تاکنون راه وروش نمایندگتن قبلی درمیانه جواب نداده است.

۹۷/۳/۲۴ ۰۱:۰۶

ای کاش نمایندگان بحای تذکر دادن های .... ، طرح های را جهت مدیریت منابع آب و تغییر الگوی کشت ارائه دهند  

۹۷/۳/۲۳ ۲۰:۳۹

احسن به نماینده درد آشنای ملت

۹۷/۳/۲۳ ۱۸:۵۵

با سپاس وقدردانی از نماینده محترم مردم میانه در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکترشیویاری درودبرشما برنکته مهم ودرددل ما کشاورزان اشاره کردید .
دربیمه ها وخساراتها که چیز قابل ملاحضه نمی دهندوبانک ها ماراهم اذیت می کنند.

۹۷/۳/۲۳ ۱۷:۲۹

به گزارش خبرگزاری خانه ملت عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور در جلسه علنی روز سه شنبه تاریخ 1396/03/22 و روز چهارشنبه تاریخ 1396/03/23 را قرائت کرده است. نماینده شهرستان میانه دکتر شیویاری روز سه شنبه تاریخ 1396/03/22 به وزیر جهاد سازندگی و روز چهارشنبه تاریخ 1396/03/23 به وزیر راه و شهرسازی تذکر کتبی داده که توسط عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی قرائت شده است.

تذکر یعقوب شیویاری نماینده میانه به وزیر جهاد کشاورزی درباره علت عدم تعامل بانک کشاورزی با کشاورزان و باغداران که در اثر حوادث طبیعی متحمل خسارت شده اند و امکان پرداخت به موقع اقساط بانکی آنها مقدور نیست.

تذکر یعقوب شیویاری نماینده میانه به وزیر راه وشهرسازی در خصوص حذف قطار مسافربری عادی میانه- تهران و لزوم برقراری آن و همچنین به رییس جمهور در خصوص ضعف مدیریت در حوزه های اجرایی کشور و غیرقابل تحمل شدن آن و نارضایتی مردم تذکر داد.

اخبار روز