کد خبر: ۸۳۴۲۱
۴۳۰ بازدید
۱۰ دیدگاه

در دیدار دکترشیویاری با مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی صورت گرفت

 

 

 

 دیداردکترشیویاری با مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی درخصوص

وضعیت اعتبارات اخذ شده پروژه های مربوط به حوزه راه و شهرسازی شهرستان میانه

 

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ،شیویاری در دیدار با مهندس سلطانی مدیرکل محترم راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی با توجه به اهمیت شهرستان و وضعیت راه های مواصلاتی آن خواستار توجه وتسریع در انجام پروژه ها شدند.

در ابتدای این دیدار مهندس موسوی رئیس محترم راه و شهرسازی شهرستان میانه به ارائه گزارشی از اهم اقدامات و پروژه های تحت پوشش آن اداره پرداختند ودر ادامه دیدار و نشست موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت:

۱. بررسی آخرین وضعیت راه های مواصلاتی شهرستان میانه

۲. بررسی آخرین وضعیت اعتبارات اخذ شده پروژه های مربوط به حوزه راه و شهرسازی

۳.پیگیری احداث و ترمیم راه های روستایی

۴.پیگیری وضعیت پروژه میانه_سرچم و میانه_بستان آباد

 

روابط عمومی دفترارتباطات مردمی دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه،ترکمانچای،کندوان،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۱۹ ۱۱:۲۶

نتیجه چه شد بلاخره این راهها مواصلاتی داغون میانه(هشترود،شیخدرآباد،ایشان،سرچم،کوبان و ده ها مورد دیگر)آسفالت میشود یانه؟ اینگونه اطلاع رسانی کنید 

۹۷/۴/۱۸ ۲۲:۲۷

البته هر دو این عزیزان نماینده کسی نیستند نمایندگان مردم شهرستان میانه هستند. ضمنا جواب این سوالات رییس گروه تولیدی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آذربایجان شرقی ( شاهین فتحی) جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه داده اند. (کاهش سهم شهرستان در اعتبارات را ناموفق بودن دستگاهها در جذب اعتبارات عنوان نموده افزود: هر دستگاهی بتواند ایجاد مطالبه کند تخصیص اعتبار صورت خواهد گرفت).

۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۴۰

یعنی ملاقات با مدیرکل رو هم اطلاع رسانی میکنین؟!

۹۷/۴/۱۸ ۱۳:۱۵

بررسی و پیگیری و ....این یعنی چی ؟!خوب و تصمیم گرفته شدکه چه اتفاقی بیفته ؟ چی رو پیگیری ننمودنداصلا چه چیزی از راه های مواصلاتی بررسی شده ؟ به نظر می رسد که خبر ناقصه منتظر اخبار تکمیلی هستیم .

۹۷/۴/۱۸ ۱۲:۱۰

باسلام مدیریت راه و شهرسازی شهرستان واقعا افتحضاحه بیشتر به فکر موقعیت خود هستن تا به فکر راهها جاده اهلند الان چندساله که فقط وعده میدن

۹۷/۴/۱۸ ۱۰:۲۳

با سلام وتشکراز تلاش نماینده محترم مردم جناب آقای دکترشیویاری ،بنده عرضی داشتم آیا مدیران استان وشهرستان هم در این حدپیگیرند .میانه وراههای آن از اهمیت سوق الجیشی برخوداربوده وبایسته است بدان توجه گردد.

۹۷/۴/۱۸ ۱۰:۲۰

استاد رشیدی سنکی آقاپروفسور خدمتینده سن بابا نمایندیون یانوندادی اونان سوروش دای

۹۷/۴/۱۸ ۱۰:۱۲

با سلام وتشکر از نماینده محترم شهرستان میانه (دکتر شیویاری) در مجلس شورای اسلامی

یکی از از وظایف نمایندگان نظارت بر اجرای قانون و عملکرد وزارت خانه ها،سازمان ها و ... می باشد. با توجه به اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میانه مصوب سال 1396 در حوزه راه سازی بیشتر اعتبارات جذب و تخصیص نشده است. نمونه ای از اعتبارات مصوب در حوزه راه و شهرسازی:

1- بهسازی و آسفالت راه میانه - هشترود مبلغ اعتبار مصوب 1 میلیارد و 300 میلیون تومان مبلغ جذب و تخصیص یافته 0.00 ریال

2- تکمیل محور میانه - ترک - گنجگاه- خلخال مبلغ اعتبار مصوب 1 میلیارد تومان مبلغ جذب و تخصیص یافته 0.00 ریال

3- احداث پل ورودی میانه مبلغ اعتبار مصوب 2 میلیارد و 500 میلیون تومان مبلغ جذب و تخصیص یافته در حدود 32 درصد 800 میلیون تومان

4-روکش آسفالت روستائی مبلغ اعتبار مصوب 1 میلیارد تومان مبلغ جذب و تخصیص یافته 0.00 ریال

5- ...

نماینده محترم از شما بعنوان وکیل مردم درخواست می نمائیم پیگیری های لازم را در مورد علت عدم جذب و تخصیص اعتبارات مصوب تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان میانه که باتوجه به سال 1395 در حدود 2 برابر افزایش یافته بود و در حدود 47 درصد آن جذب و تخصیص شده پیگیری های لازم را انجام داده و یک گزارش کامل جهت اطلاع رسانی و شفافیت موضوع به مردم همیشه در صحنه و شهیدپرور میانه ارائه دهید که به چه علت این اعتبارات جذب و تخصیص نشده است و کدان وزارت خانه،سازمان و... در جذب و تخصیص این اعتبارات عملکرد ضعیف و کوتاهی داشته اند.

با تشکر دوباره از زحمات و پیگیری ها شما نماینده محترم

۹۷/۴/۱۸ ۰۹:۱۷

با تشکر از نماینده محترم ولی نتیجه اش چی شد؟

اخبار روز