کد خبر: ۸۵۶۳۴
۴۴۹ بازدید
۱۲ دیدگاه

دکتر شیویاری با انتشار پستی در صفحه شخصی خوددر اینستاگرام از راه اندازی اورژانس هوایی شهرستان میانه خبر داد

 بسمه تعالی

 گزارشی دیگر به مردم شریف شهرستان میانه (حوزه بهداشت و درمان ((اورژانس هوایی)) ) در ادامه پیگیری های مربوط به رفع مشکلات حوزه سلامت و ورود دستگاهMRI به شهرستان میانه (و دپوی قطعات آن) به سبب توپوگرافی خاص و صعب العبور بودن برخی مناطق شهرستان و حوادث مختلفی که در فصول سال رخ می دهد پیگیر راه اندازی اورژانس هوایی در شهرستان بوده و در این راستا بعد از پیگیری ها و مکاتبات متعدد با وزیرمحترم بهداشت ودرمان و رئیس محترم سازمان اورژانس کشور قرار بر این شد که در روزهای اتی اکیپی به شهرستان اعزام و ضمن بازدید از پد هوایی و ساختار های لازمه مربوطه در شهرستان ، برای تخصیص یک فروند بالگرد اقدامات لازم بعمل آید . امیدوارم با دعای مردم عزیز این مهم نیز به سرانجام برسد .

خادم مردم شریف شهرستان میانه یعقوب شیویاری

 

#اورژانس#میانه#بهداشت#درمان#مجلس#نمایندگان#وزیر_بهداشت#شیویاری#MRI

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۸/۱۶ ۲۳:۵۹

هر کسی در خدمت به مردم کاری میکنه خدا خیر دنیا و آخرت بهش بده و در آمدن mriو هلی کوپتر امداد هر کسی هر چقدر سهمی داشته چه پشت صحنه و چه جلوی صحنه خدا پشت و پناهش باشه

۹۷/۸/۱۶ ۲۱:۲۰

دکتر شیویاری از .... هم بدتره فقط بلده کارهای دیگران رو به اسم خودش بزنه واقعاً شرم آوره

۹۷/۸/۱۶ ۰۹:۱۵

از پیگیری های شبانه روزی آقای دکتر شیویاری تشکر می کنم وآرزوی توفیقات بیشتر برای ایشان در خدمت گذاری به مردم میانه و بخشهای تابعه دارم.

۹۷/۸/۱۶ ۰۰:۳۳

با سلام و تشکر، جناب وزیر محترم بهداشت و درمان 3 ماه پیش به جناب آقای دكتر پيرحسين كوليوند رئیس محترم اورژانس هوائی کشور  و دکتر حسین قریب در مورد اختصاص هر چه سریعتر یکدستگاه هلی کوپتر جهت اورژانس هوایی و دستگاه MRI شهرستان میانه دستور داده بوده اند.

۹۷/۸/۱۶ ۰۰:۱۹

جناب آقای دکتر شیویاری ممنون از تلاش های حضرتعالی لطفا مردم ترکمنچای نیز مشکل درمانگاه واورژانس دارند لطفا پیگیری فرمایید.سپاس

۹۷/۸/۱۵ ۲۲:۵۰

با تشکروسپاس از پیگیری های جناب دکترشیویاری آرزوی توفیق برای ایشان داریم.
الحمدالله درحوزه بهداشت ودرمان کارهای خوب وعالی درسطح شهرستان دارد انجام می شودومارا امیدواربه حرکت وتعالی به سوی استانداردهای یک شهر وشهرستان مطلوب در پی دارد.

۹۷/۸/۱۵ ۲۱:۲۶

این مدل تیتر رو باید یه خبرگزاری یا پایگاه خبری غیر از روابط عمومی بنویسه نه خود روابط عمومی! مدل نوشتن خودتون باید متفاوت باشه چون خودتونید. خودتون از صفحه خودتون خبر میدین؟!!!  

۹۷/۸/۱۵ ۲۰:۳۳

زنده باد نماینده پرتلاش شهرستان...

۹۷/۸/۱۵ ۲۰:۲۵

با تشکر از نماینده محترم
یکی از ضروریات شهرستان، راه اندازی دانشگاه علوم پزشکی دولتی است که باید اتفاق افتد و ساختمان زایشگاه همان بهورزی هم بهترین مکان است.

۹۷/۸/۱۵ ۱۹:۳۱

با تشکر از پیگیری های آقای دکتر شیویاری.
دستگاه MRI و اورژانس هوایی از نیازهای شدید شهرستان میانه بود که به منظور پیگیری های زیاد آقای دکتر شیویاری در این خصوص تشکر و قدردانی میکنیم.
امیدواریم ساختمان MRI در کوتاهترین زمان ممکن و یک فروند بالگرد به شهرستان میانه تحویل داده شود تا مردم عزیز این شهرستان و شهرستان های همجوار از نعمت آن برخوردار شوند.
امید است این دو پروژه به زودی افتتاح و راه اندازی شوند.
و در آخر از روابط عمومی دفتر آقای دکتر شیویاری فقط یک سوال در حوزه دانشگاه دارم که اگر جواب بدهند سپاسگذار خواهم بود.
چندین بار این را از شما سوال پرسیده ایم ولی هیچوقت جواب نداده اید.
سوالم این است با وجود تمام امکانات در دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد میانه (واقع در مسیر پلیس راه) چرا بعد از گذشت دو سال، این دانشکده در رشته های پرستاری و مامائی و سایر رشته های علوم پزشکی دانشجو نمی پذیرد؟
چرا آقای دکتر شیویاری در این خصوص هیچ تلاش و مکاتباتی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی انجام نمیدهد؟
همینطور پاسخ دهید چرا دانشکده فنی و مهندسی میانه وابسته به دانشگاه تبریز با گذشت ۷ سال از نظر رشته های فنی و مهندسی توسعه نیافته است؟
این دانشکده باید تا کنون به یک دانشگاه مستقل تبدیل میشد ولی هیچ پیشرفتی در آن نیست.
بی شک یکی از پیشرفت های یک شهرستان وجود دانشگاه های آن می باشد.
شهر میانه متاسفانه در جذب دانشجو به دانشگاه های خود در مقابل شهرهای دیگر ایران خیلی عقب مانده است و این نبود رشته های پرطرفدار در دانشگاه های شهر میباشد.
لطفا این موضوع را با آقای دکتر شیویاری در میان بگذارید.
امیدواریم آقای دکتر شیویاری پیگیری هایی نیز در این حوزه داشته باشد تا شاهد پیشرفت دانشگاه های شهر میانه باشیم.
با تشکر...

۹۷/۸/۱۵ ۱۹:۱۰

ضمن تشکر از زحمات اقای دکترشیویاری
امید است تدابیری اتخاذ گردد تا بالگرد اورژانس در میانه مستقر باشد چون براساس شنیده ها قرار است اشیانه اصلی یا پارکینک بالگرد مذکور تبریز بوده و در صورت نیاز از تبریز پرواز وپس از طی 1ساعت در پد فرود بالگرد اورژانس میانه حضور رسانده و پس از یک ساعت دیگر به تبریز برمیگردد یعنی به محض اعلان به اورژانس هوایی تبریز در بهترین شرایط 2ساعت تایم پروازی این بالگرد بوده این در حالیست که امبولانس های بنز مدل اسپرینتر اورژانس در مدت زمان کمتری طی مسیر میکنن
امید است جهت خدمت رسانی بیشتر با تامین سوخت مناسب ، بالگرد مذکور در شهر میانه مستقر گردد

اخبار روز