کد خبر: ۸۶۵۳۱
۳۹۹ بازدید
۲۸ دیدگاه

تذکرکتبی دکتر شیویاری به وزیر تعاون ،کارورفاه اجتماعی در موردبهره برداری از استخر کارگران /شبانه روزی پلی کلینیک تامین اجتماعی شهرستان میانه

 

            تذکرکتبی دکتر شیویاری درصحن علنی مجلس به وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی

 

 

دکتر شیویاری در تذکر کتبی در صحن علنی مجلس به وزیرمحترم تعاون ،کارورفاه اجتماعی:

عدم توجه مسئولین وزارت تعاون ،کارورفاه اجتماعی وسازمان های وابسته به درخواست های کتبی وعدم رفع مشکلات اعلام شده

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی وبه نقل ازخبرگزاری خانه ملت،یعقوب شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در تذکر کتبی درصحن علنی مجلس به جناب آقای شریعتمداری وزیرمحترم تعاون ،کارورفاه اجتماعی دررفع مشکلات و سوء مدیریت ها در شهرستان با توجه به تعدادکثیر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل تذکر دادند:

 

شرح تذکر :

با سلام و تحیات ،با توجه به اینکه مسائل و مشکلات حوزه های انتخابیه توسط نمایندگان به صوررت کتبی به وزارت خانه ها اعلام می شود متاسفانه علی رغم اعلام کتبی مسائل ومشکلات مربوط به حوزه وزارت تعاون ،کار و اموررفاه اجتماعی  وپیگیری های متععد (که بعضا 3،2بارپیروززده شده است)،هیچ اقدامی برای رفع مشکلات و سوءمدیریت ها در شهرستان انجام نگرفته است نظیر مکاتبات صورت گرفته در خصوص1-بهره برداری از استخر سرپوشیده افتتاح شده کارگران شهرستان میانه که در تاریخ 1397/4/28 توسط وزیر محترم وقت تعاون،کار و رفاه اجتماعی افتتاح شده و متاسفانه به دلیل عدم دقت مسئولین مربوطه در نظارت بر ساخت و تجهیز استخر و نصب تجهیزات گرمایشی تقلبی (دیگ ها) از زمان افتتاح تا کنون به بهره برداری نرسیده که این موضوع موجبات ضرر و زیان به اموال و دارایی های دولتی و نارضایتی عموم مردم شهیدپرور شهرستان میانه علی الخصوص جوانان را فراهم ساخته است(تعویض دیگهای تقلبی و مجازات خاطیان) 2- با توجه به تعداد کثیر بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در شهرستان میانه و شهرهای اطراف و علی رغم مکاتبات و پیگیریهای حضوری و کتبی تا کنون پلی کلینیک تامین اجتماعی به شبانه روزی ارتقا پیدا نکرده که این موضوع باعث نارضایتی و تحمل هزینه های زیاد ناشی از مراجعه به بخش خصوصی توسط بیمه شدگان شده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱/۳ ۲۱:۲۹

متاسفانه شبانه روزی کردن درمانگاه جنبه ای جز تبلیغات انتخاباتی ندارد وگرنه برای همگان معلوم است که شبانه روزی کردن درمانگاه هیچ تاثیری برای خدمت رسانی بیشتر ندارد مردم میانه نیازمند بیمارستان و پزشک متخصص می باشند

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۵:۰۴

تقدیر وتشکر از هر2 نماینده محترم

۹۷/۱۰/۶ ۱۴:۱۷

از سه سال پیش ایشون نماینده هستند چرا دم انتخابات یادش افتاده میانه هم وجود دارد اقا این روشها برای جلب آرا نخ نما شده برو یه فکر دیگه بکن.

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۴۸

آقای دکتر درمورد شبانه روزی کردن پلی کلنیک تامین اجتماعی از شما صمیمانه سپاسگزاریم.

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۴۴

خوب کاری کرده حتما وضع آذربایجان ومیانه عالیه دیگه ما مشکل آب وراه نداریم دستش دردنکنه؟؟؟!!

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۴۰

آقای رشیدی شنیده ایم که نماینده شما درحمایت از حق خوزستان دربین نمایندگان آنها بوده درسته یا نه

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۳۸

وظیفه نماینده درمجلس تذکر،سوال ،استیضاح از وزیران ودولت است ودرهمه حالات به نمایندگی از مردم می توانند سوال کنند.

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۳۵

بله شما راست می گویید کو گوش شنوا

۹۷/۱۰/۵ ۰۹:۰۲

الله سنه توکل

۹۷/۱۰/۳ ۱۶:۰۹

سلام،اقای دکتر شما نماینده ما هستید در رابطه با همسان سازی حقوق باز نشستگان اموزش وپرورش هم از حق ما که حقمان نا حق شده در مجلس لطفا دفاع کنید

۹۷/۱۰/۳ ۱۵:۲۴

آقای دکترشیویاری دستتان درد نکنه ممنون که وظیفه خودتان را انجام می دهید .
ای کاش سایرنمایندگان ومسئولان پشت میز نشین کمی از جدیت شما را داشتند.خدا قوت

۹۷/۱۰/۳ ۱۵:۲۲

برادرمن اهل سیاست نیستم وکاری هم با نماینده ونمایندگان ندارم‌ولی باید خیلی ها ببخشن یا شما احمقی یاخودت را به احمقی زدی حداقل در همین سایت آنچه که من دیدم انواع تذکرات این آقا به وزیران ورییس جمهور است

۹۷/۱۰/۳ ۱۳:۳۵

بتر بی پروا دی
فتح ایش گوروب بیدنه تذکر وریب

۹۷/۱۰/۳ ۱۱:۲۳

دمت گرم دکتر بازم تو

۹۷/۱۰/۳ ۱۱:۰۰

خلبان ...؟

۹۷/۱۰/۳ ۰۹:۵۵

بله متاسفانه وزیری که از این وزارتخانه به آن وزارتخانه نقل مکان می کنه بیش ازاین هم نمیشه انتظارداشت

۹۷/۱۰/۳ ۰۱:۱۹

باسلام.جناب دکتر شیویاری ،خواسته و نیاز مردم میانه بیمارستان تامین اجتماعی هست. شمل اگه واقعا پیگیر هستید خواسته مردم را بخواهید. نه درخواستهای کوچکی که بهدا در تبلیغات آمار کمی و تعدادی ارایه کنید. لطفا کمی هم به ارزش توقعات و کمیت کارها هم نظر داشته باشید‌.کلینیک تامین اجتماعی نه از لحاظ فیزیکی و از نظر نیروی کار ،ظرفیت شبانه روزی ندارد‌.ولی بیمارستان اگه باشد خیلی به نفع بیمه شدگان و کل شهرستان میانه است.ولی چون افتتاح بیمارستان تا آخر نمایندگی جنابعالی نرسد تا شما سوار بر هلیکوپتر بر باند بیمارستان تامین اجتماعی فرود آیید.پس تو انتخابات بدرد شما نمیخورد.پس همان شبانه روزی را بچسبید 

۹۷/۱۰/۳ ۰۰:۰۵

با بررسي‌هاي اين احكام قانوني مي‌توان دريافت كه جايگاه مجلس شوراي اسلامي در دو بعد قانونگذاري و نظارت، بسيار رفيع است و نمايندگان در برنامه‌ريزي و سياستگذاري‌هاي كلان جامعه از قدرت و توانايي‌هاي لازم برخوردار هستند.

كار نماينده مجلس رفع مشكلات شخصي يكايك موكلان نيست. اين در حالي است كه بسياري از مردم از وظايف نمايندگان مجلس آگاهي ندارند و انتظار دارند آنها وظايف مديران دستگاه‌هاي اجرايي را انجام دهند.

۹۷/۱۰/۳ ۰۰:۰۵

1ـ پاسداري از حريم اسلام و نگهباني از دستاوردهاي انقلاب اسلامي

2ـ رعايت امانت و تقوا در انجام وظايف وكالت

3ـ پايبندي به استقلال و اعتلاي كشور

4ـ دفاع از قانون اساسي

5ـ مدنظر قرار دادن آزادي مردم و تامين مصالح آنها

مجلس شوراي اسلامي داراي اختيارات و وظايف سنگين و حساسي است كه به دو بخش اصلي قانونگذاري و نظارت تفكيك مي‌شود.

۹۷/۱۰/۳ ۰۰:۰۴

در ساختار حكومتي جمهوري اسلامي ايران، قواي حاكمه كه عبارتند از: قوه مقننه، مجريه و قضاييه زير نظر ولايت مطلقه امر و امامت امت هستند و اين سه قوه مستقل از يكديگر مي‌باشند. (اصل 57 قانون اساسي) قوانين توسط قوه مقننه از طريق مجلس شوراي اسلامي كه نمايندگان منتخب مردم هستند اعمال مي‌شود. (اصل58) هر نماينده سوگند ياد مي‌كند كه به موارد زير ملتزم باشد (اصل66)‌:

۹۷/۱۰/۳ ۰۰:۰۳

بااطمینان نگو رای نمیاری ، اینبار بایک طرفند دیگری خواهد آمد ، تازه اگرهم نیاورد ایرادی ندارد عوضش سوار هلیکوپتر که شد ، چون اگر ایشان سوار نمیشدند هلیکوپتر نمیتوانست پرواز کند ودر میانه فرود آید

۹۷/۱۰/۳ ۰۰:۰۰

دوست عزیز در ضمن باید به آقای فرمند هم بگین.آقای فرمند مطمئن باش رای نمیاری

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۵۹

یوخ بابا حتما سنون کی چخاجاخ.گوزل آی بالا

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۵۸

لطفا از آب و غذا خوردنتان هم یک گزارشی تهیه و به سمع و نظر بینندگان برسانید تا بیشتر بشما علاقمند شویم

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۵۷

با تشکر از شجاعت وبی پروایی نماینده مردم آقای دکترشیویاری زنده وموفق باشید

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۴۰

با سلام وتشکر از جناب آقای دکتر شیویاری نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی

دکتر شیویاری: بهره برداری از استخر سرپوشیده افتتاح شده کارگران شهرستان میانه که در تاریخ 1397/4/28 توسط وزیر محترم وقت تعاون،کار و رفاه اجتماعی افتتاح شده و متاسفانه به دلیل عدم دقت مسئولین مربوطه در نظارت بر ساخت و تجهیز استخر و نصب تجهیزات گرمایشی تقلبی (دیگ ها) از زمان افتتاح تا کنون به بهره برداری نرسیده که این موضوع موجبات ضرر و زیان به اموال و دارایی های دولتی و نارضایتی عموم مردم شهیدپرور شهرستان میانه علی الخصوص جوانان را فراهم ساخته است(تعویض دیگهای تقلبی و مجازات خاطیان)

در زمان افتتاح استخر سرپوشیده کارگران توسط وزیر سابق تعاون،کار و رفاه اجتماعی جناب آقای دکتر شما یکی از همراهان ایشان بودید و در جلسه فرمانداری اعلام نمودید، قبل از اینکه با وزیر دیدار کنید به مسئولان و مدیران شهرستان و استانی اعلام می کنید که اگر مشکلاتی در حوزه مسئولیت خود دارند به شما بگویند تا به وزیر انعکاس دهید و از جناب دکتر ربیعی هم بخاطر افتتاح استخر سرپوشیده تقدیر و تشکر نمودید.

جناب آقای دکتر در پروژه های عمرانی قبل از اینکه بصورت رسمی افتتاح شود. به مسئولان اداره مربوطه توسط پیمانکاران تحویل داده می شود.

آیا از مسئولان و مدیران اداره مربوطه قبل از افتتاح استخر سرپوشیده کارگران در مورد تحویل کامل استخر توسط پیمانکاران پیگیری های لازم انجام شده بود یا خیر؟

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۲۷

جناب شیویاری مطمئن باش رای نمیاری

۹۷/۱۰/۲ ۲۳:۰۶

خواستهای نماینده ما چقدر کوچیکه

اخبار روز