کد خبر: ۸۶۸۶۰
۱۶۷ بازدید
۹ دیدگاه

دکترشیویاری درجمع دبیران ومعلمان :

امروز لایحه نظام رتبه بندی معلمان ازاولویت های اینجانب واکثریت نمایندگان درمجلس می باشد

دکترشیویاری درجمع دبیران ومعلمان : امروز لایحه نظام رتبه بندی معلمان ازاولویت های اینجانب واکثریت نمایندگان درمجلس می باشد

 

جلسه شورای دبیران دبیرستان شهید مطهری با حضور شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه به همراه معاونین و کارشناسان مدیریت در محل آموزشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی وبه نقل از   روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، شیویاری با قدردانی از تلاش های فرهنگیان در پیشبرد امور آموزشی و پرورشی مدارس منطقه ، با تاکید بر آموزش سلامت روان در بین دانش آموزان گفت: امروز لایحه نظام رتبه بندی معلمان از اولویت های اینجانب و اکثریت نمایندگان در مجلس می باشد.

وی با اشاره به ایجاد یک فضای تعاملی و سازنده در حل مسائل و مسائل پیشرو، فرهنگیان را جزء نخبگان جامعه و اصناف تاثیرگذار  در جامعه دانست و گفت: سهم آموزش و پرورش از بودجه 98 نسبت به سالهای قبل قابل توجه و گره گشای مشکلات خواهد بود.

ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه  با تشکر از مساعدت نمایندگان محترم  مردم شریف و شهیدپرور شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: آموزش و پرورش منطقه در سالهای اخیر با ارتقا سطح علمی و پرورشی در بین نواحی و مناطق و ایجاد امکانات رفاهی در راستای تکریم همکاران فرهنگی قدم های قابل توجهی در زمینه های مختلف برداشته است .

وی افزود با وجود کمبود نیرو در سطح منطقه در سالتحصیلی جدید هیچ کلاسی بدون معلم نماند، ساجدی فر در ادامه درخواست پیگیری لایحه رتبه بندی معلمان،بیمه طلایی و همچنین اختصاص اعتبارات لازم جهت نوسازی مدارس را خواستار شد.

روابط عمومی دفترارتباطات مردمی دکتریعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی درمجلس شورای اسلامی باشد.

پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری http://drshivyari.com

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۰/۲۱ ۲۰:۲۲

با توجه به کارنامه مبتذل مجلس دهم ، بی اعتنایی به گرانی اجناس و مایحتاج زندگی مردم و نمایش مضخرف سوال از رئیس جمهور ( تابستان سال 97 که ایشان به مجلس آمدند و بجای پاسخ به سوالات ، مجلس را به مسخره گرفتند) و 4 بار استیضاح و رای اعتماد به وزیر آخوندی و بارها جمع کردن امضاء برای استیضاح وزیر آموزش و پرورش و پس گرفتن امضاء همه نشان از بی کفایتی و بی عرضه گی مجلس است.
در جمع نمایندگان مجلس روحانی به فهم و شعور ملت توهین کرد به شأن و منزلت معلم توهین کرد باراها در مجلس دروغهای آشکار گفته هیچ نماینده عرضه نداشته اعتراض کند پاسخش را بدهد.بمنظر من مجلس دهم را باید به توپ بست هیچ کدام از نمایندگان مجلس دهم رأی نخواهند آورد.

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۶:۲۸

ایکاش واقعا مسولین اموزش وپروش بفکر ارتقاع سطح علمی دانش اموزان باشند ولی متاسفانه انچه در سنوات اخیر عملا مواجه هستیم افت شدید سطح علمی و باکمال تاسف قبولی دانش اموزان بانمرات کذایی سطح بالا که نتیجه تحمیل درصد قبولی بیشر واخذ تعهد از معلمان مبنی بر ارایه درصد قبولی بیشتر ، بدون توجه به اینکه دانش اموز توان وبنیه علمی لازم راندارد نتیجه ای غیر از این نخواهد داشت.اگرباور ندارند مسولین محترم اموزش وپرورش واقعا سرزده از کلاسهای چند دبیرستان بازدیدنمایندواز انان سوالاتی در حد پایه های راهنمایی یا حتی در حد ابتدایی بپرسندوبدون اغماض کارنامه هاونمرات سنوات قبل انهارا برسی نمایندتا عیار دستشان بیایدکه چه ضربه ای به اموزش وپرورش وارد شده است .

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۳

بحث بصیرت سیاسی و اجتماعی است که از شاخص‌های مهم است. یعنی فردي که از ضوابط اسلامی آگاه نباشد و از حوادث روز مطلع نباشد، یا آگاه باشد اما تحت تأثیر هوای نفس خودش قرار بگیرد، هم خودش فاقد بصیرت و گمراه است و هم دیگران را گمراه می‌کند، بنابراین بصیرت داشتن شرط سوم و لازم برای یک نماینده است

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۳

رسالت نماینده از نظر قانون اساسی دو چیز است، یکی قانون‌گذاری و دیگری نظارت بر حسن اجرای قانون؛ همین رسالت می‌تواند شرایط یک نماینده را برای ما بیان کند

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۲

در این روزها کاندیداها به فکر تبلیغات وجذب آرا هســــتند ومردم
هم به فکر انتخاب یک نماینده خوب . براستی نماینده خوب کیست؟

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۲

زمانی که یک فرد به عنوان نماینده وارد مجلس شد باید باتمامی
مردم حوزه اش یک نوع برخورد داشته باشد .حق نـــــدارد در اختیار
کسانی که اورا حمایت کرده اند باشد .زیرا او نماینده آن حوزه است
وتمامی مردم چه انهایی رای داده اند وچه کسانی که به او رای نداده
اند باید برایش یکسان یاشد

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۲

-هر نماینده در برابر حوزه انتخابیه اش مسئول است باید مشکلات را
بررسی نماید واز مجاری قانونی نسبت به رفع ان اقــــــــدام نماید.هر
نماینده علاوه بر کاهش مشکلات حوزه اتخاباتی باید به فکر توسعه و
پیشرفت ان نیز باشد تا هموطنانش شاهد رونق وشکوفایی منطقه
باشند.

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۱

آیا نماینده ای که شخصیت نمایندگان قبــــــــــل را زیر سوال مببرد ویا
شخصیت کاندیداهای رقیب راخدشه دار میکند تا آرا خــــــودش بیشتر
شود میتواند نماینده خوبی باشد؟

۹۷/۱۰/۱۸ ۱۳:۰۱

آیا کاندیدی که برای کسب آرا بیشتر وعد ه های دروغین میدهد که
خودش ودیگران میدانند این وعده وعیدها هرگز عملی نیست واجرای
آن در حیطه اختیارات یک نماینده نیست ،میتواند یک نمایـــــــده خوب
باشد؟

اخبار روز