کد خبر: ۸۷۱۱۸
۳۶۲ بازدید
۲۷ دیدگاه

به دعوت دکترشیویاری‌ نماینده مردم شریف شهرستان میانه :

اعضای محترم کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی ومجمع خیرین سلامت درشهرستان میانه حضورخواهدیافت. 

 

 

به دعوت دکترشیویاری‌ نماینده مردم شریف شهرستان میانه :

اعضای محترم کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی ومجمع خیرین سلامت

درشهرستان میانه حضورخواهندیافت. 

 

 به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی وبه دعوت دکتر شیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی این هفته اعضای محترم کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس ومجمع خیرین سلامت با سفرخود به آذربایجان شرقی در شهرستان میانه حضور خواهند یافت .

 لازم به ذکر می باشد که در این سفر مسایل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان میانه و بازدید از مراکز درمانی از اخص برنامه ها ی این کمیسیون خواهد بود. 

روابط عمومی دفترارتباطات مردمی دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان ومرکزی

درمجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۱/۵ ۱۴:۵۸

منتطر نباش برو کار می کن مگو چیست کار.!!!!!!!!!!!!!!!!.

۹۷/۱۱/۳ ۲۳:۲۷

کدوم مشکل؟یکی دوتا که نیست.........

۹۷/۱۱/۳ ۲۳:۲۶

بایستی از دکتر صومی تشکر کرد .

۹۷/۱۱/۳ ۱۰:۴۱

جناب اقای رشیدی بالاخره مشخص نشد شما خیر خواه میانه هستید یا خاطر خواه نماینده پورفسورنما شما که یک فعال رسانه ای هستی باید یاد بگیری نمیشه با هر چیزی و هر موضوعی مخالف بود اینکه اصلا این حرکت اقای شیویاری نتیجه ای برای شهر خواهد داشت یا نه باید منتظر ماند و دید ولی خواهشا شما قضاوت رو بگذارید برای بعد.

۹۷/۱۱/۳ ۰۸:۴۳

برادر من تو این مملکت به کسی پول مفت نمیدن
درضمن همه تو خونشون بیکار دارن

۹۷/۱۱/۳ ۰۸:۰۵

پشیمانی جرات داشته باش خیلی معقولانه بروبشین باخودش حرف بزن شانتاژنکن.

۹۷/۱۱/۲ ۲۱:۱۵

قوشابلاغی به قول خودت دامت را برو در قوشابلاغ بساز وبا دیل انجی گریت آبروی قوشابلاغی های شرافتمند را نبر.

۹۷/۱۱/۲ ۱۵:۱۹

به فکر تاسیس دانشگاه علوم پزشکی در میانه باشید

۹۷/۱۱/۲ ۱۴:۲۷

به امید روی کارآمدن نمایندگان توانمند و کارگشا وحدت نمایندگان مثل هر دوره از هم گیسخت و ضربه اش را شهروندان کشیدن

۹۷/۱۱/۲ ۱۴:۲۵

دم انتخابات و رای گیری چطور شد دفتر برگشت از منابع انسانی قرارداد سالیانه بستید واز بیت المال استفاده میکنید مردم را چی فرض کردین دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام وادب تماس‌گرفته شدو مقررشد به دفتر نماینده مردم شریف شهرستان میانه در امام‌زاده‌اسماعیل (ع) مراجعه نمایند.

۹۷/۱۱/۲ ۱۳:۵۰

نماینده محترم دکتر فرمند خواهشمندیم شفاف مشکلات حوزه درمان را فردا مطرح نمایند

۹۷/۱۱/۲ ۱۱:۵۸

با سلام وتشکر از نماینده محترم مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس می توانند مشکلات حوزه انتخاباتی خود را در مدت نمایندگی خود به کمسیون های مربوطه و وزراء انعکاس دهند و پیگیر حل مشکلات حوزه انتخاباتی خود باشند.

آیا این نوع بازدیدها در این وضعیت و شرایط اقتصادی کشور باعث ایجاد هزینه برای دولت و مجلس نمی باشد؟

پیشنهاد می شود هزینه این بازدید و حق ماموریت ها را برای تهیه تجهیزات و حل مشکلات مرکز درمانی شهرستان در نظر گرفته شود تا باعث حل مشکلات شود.

شرح وظایف و اختیارات کمسیون های تخصصی مجلس:

1-بررسي‌طرحها ولوايح‌ارجاعي و گزارش‌آن به مجلس‌شوراي‌اسلامي.

 2-رسيدگي به درخواستهاي تحقيق و تفحص.

3-رسيدگي به سؤال نمايندگان از رئيس جمهور و وزيران.

 4-بررسي موارد ارجاعي از لوايح برنامه توسعه و بودجه سالانه و گزارش آن به كميسيون تلفيق.

 5-كسب اطلاع از كم و كيف اداره امور كشور، دريافت و بررسي گزارشهاي عملكردي و نظارتي از اجراء قوانين مربوط به دستگاههاي ذي‌ربط.

 6-تهيه گزارش موردي و سالانه در خصوص امور اجرائي دستگاهها و نحوه اجراء قوانين به خصوص قانون برنامه توسعه و بودجه سالانه و ارائه نكات مثبت، منفي و پيشنهاد نحوه اصلاح آن و تقديم گزارش به مجلس جهت قرائت.

تبصره - كميسيون‌ها مي‌توانند در موارد مهم و حساس و در مواجهه با تخلفات يا سوء مديريت، با دعوت از مسؤولين ذي‌ربط موضوع را بررسي نموده و گزارش آن را به هيأت رئيسه ارائه نمايند. هيأت رئيسه مي‌تواند گزارش مذكور را در دستور كار مجلس قراردهد. در اين صورت سخنگوي كميسيون و نماينده دولت هركدام به ميزان پانزده دقيقه و شش‌نفر از نمايندگان به قيد قرعه از بين متقاضيان هركدام به ميزان پنج دقيقه، نظرات خود را بيان مي‌كنند.

هرگاه كميسيون همراه با گزارش پيشنهادهايي براي تصويب به مجلس ارائه كند با رعايت مفاد آئين‌نامه داخلي در دستور حداكثر دوهفته بعد مجلس قرارخواهد گرفت و مطابق آئين‌نامه داخلي رسيدگي مي‌شود.نمايندگان مي‌توانند پيشنهادهاي خود را تا (48)ساعت پس از پايان قرائت گزارش به كميسيون تحويل نمايند. كميسيون تا يك هفته گزارش نهايي خود را به مجلس ارائه مي‌دهد.

  7-بررسى و تصويب آزمايشى طرحها و لوايح و همچنين تصويب دائمى اساسنامه سازمانها، شركتها و مؤسسات دولتى يا وابسته به دولت كه طبق اصل هشتاد و پنجم (85) قانون اساسى به آنها محول مى‏گردد.

 تبصره  1- پاسخ دولت راجع به گزارشهاى كميسيون‏هاى تخصصى در دستور كار مجلس قرار گرفته و قرائت خواهد شد. پس از آن حسب درخواست كميسيون‏هاى تخصصى، موضوع گزارشهاى ياد شده جهت بررسى به كميسيون اصل نودم (90) ارسال و كميسيون مذكور نتايج بررسى خود را به مجلس ارائه خواهد كرد.

 تبصره 2-كميسيون‏هاى تخصصى مجلس مى ‏توانند به تعداد كافى مشاور ذى‏صلاح به ويژه از ميان نمايندگان ادوارگذشته كه در مسائل كميسيون صاحب تخصص و تجربه باشند ازطريق هيأت رئيسه به خدمت بگيرند

۹۷/۱۱/۲ ۱۱:۵۴

ای عزیر ای تحصیلکرده دردت را میدانم وبا جنس ان آشنا هستم اما چکنم که چاره ندارم چون اصلا دولتمردان بفکر حل معضل بیکاری نیستند نمونه بارز ان دادن امتیاز دفتر حقوقی به یکی از کارمندان ارشد «قاضی» بازنشسه شهرمان می باشد که با حقوق بالایی که از بازنشستگی اش میگیرد امتیاز دفتر حقوقی را هم به ایشان اهدا کردند واین در حالی است که چندین تحصیلکرده رشته حقوق در آن شرکت کرده بودند به امید اینکه شاید گشایشی حاصل شودوازپنجه افریت بیکاری که روح و روان خود و خانواده اش را فرسوده کرده رهایی یابند که نشد!!!!!چاره ای نیست جزاینکه بگوییم :«اگر دستم رسد بر چرخ گردون..........ازاو پرسم که این چون است و ان چون. یکی را داده ای صدگونه نعمت .........یکی را قرص نان آغشته در خون.@،یاعلی مدد@

۹۷/۱۱/۲ ۱۱:۲۱

باسلام وآرزوی توفیق و باتشکروامتنان ازجناب آقای دکتر شیویاری امیدواریم مسولین جرات به خرج دهند واین بزرگواران را به محلاتی که واقعا از امکانات بهداشتی بی نصیب مانده اند ازجمله شهرک اندیشه وشهرک امام و...ببرند و عینا مشکلات رانشان دهند ازجمله الودگیهایی که ناشی از خاکی ماندن کوچه ها وپیاده روهاست که گرد وخاک حاصله مواد غذایی راکه درجلو مغازه ها به نمایش گذاشته میشوند!! را آلوده میکنند،ویا آبنمایی که در کنار جاده و اول شهرک امام چندین سال قبل به اصطلاح برای زیبایی با نمای سنگی می ساختند ونیمه کاره رها شده وگودال زیر ان مبدل به مذبله وجایی برای دفع مزاج عده ای شده است ووجودموش وسایر موجودات موذی سلامت جامعه را تهدید میکند ویا کانال فاضلاب روباز انتهای شهرک امام در ورودی خیابان سعدی اندیشه روبروی ساختمانهای مهر ایاز که بیشتراز نود واحد مسکونی داردورویهمرفته هرواحد را چهار نفر درنظر بگیریم با یک حساب سر انگشتی قریب سیصد نفر فقط در این مجتمع زندگی میکنند که وجود بزگترین و آلوده ترین کانال فاضلاب روباز بجد سلامت ساکنین محل را تهدید میکند علاوه بر اینکه خطر تصادف وسقوط در این کانال بارها اتفاق افتاده است پس اگر سلامت افراد ونهایتا سلامت اجتماعی برایتان ارزشی دارد تقاضا داریم حتما از این محل باز دید فرمایید ،مورد دیگر که با انتقال انواع واقسام آلودگی ومیکروب ونشو نمای موجودات موذی وناقل بیماری شده و بهداشت وسلامت جامعه را به مخاطره می اندازد معضل وپدیده نو ظهور و بیشمار مراکز خرید وفروش وانبارهای ضایعات در کنار مغازه ها ومنازل مسکونی میباشد که علاوه بر زشت جلوه دادن چهره ومبلمان شهری با ایجاد بوی نا مطبوع وزننده خصوصا در فصل گرما موجب انتشار الودگی وبه مخاطره افتادن سلامت اجتماعی میشود که امیدواریم با حضور مسئولین ومتولیان بهداشت وسلامت شاهد دفع این خطر جدی از جامعه باشیم انشا...

۹۷/۱۱/۲ ۱۱:۰۱

پس چی شد جواب

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۵۹

می خواهم یک کمی توجیب خودتون کمک کند ولی رای

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۵۷

بنده نیز معتقدم این موارد ومواردی که در مراسم‌تجلیل از پرستاران گفتید را نیز پیگیری کنید.

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۵۶

با تشکروسپاس از جناب آقای دکترشیویاری عزیز وکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی فرصت مغتنمی است که مشکلات بیمارستان ها وخصوصا بیمارستان ودرمانگاههای بخش ها نیز بررسی وتصمیم اتخاذ گردد.
مدفق باشید

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۵۳

مردحسابی من که خانه ام بیکار دارم وحقوقم کفافم نمی کند چه شماها که دربیمارستان همش پول مفت می گیری

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۵۲

سلام خسته نباشید (آقایی دکتر شیویاری به من کمک کنید من شهرستان میانه یک دام ساختم ولی پولم تمام شد به من کمک کن کنتور برق یا آب بکیرام )شهرستان میانه روستایی قوشه بلاغ منتظر جواب هستم چون که اینترنت قطع می شه بااین شماره تماس بگیرید09144...38به همین زود ی جواب هستم

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۱۵

اقای شیویاری با وجود اینکه در کمیسیون پزشکی مجلس هستند ولی تاکنون هیچ کمکی نتونستن بکنن به وضع و اوضاع بیمارستانای میانه..حالا ام آر آی پیشکشون نخواستیم حداقل پیگیر حق و حقوق کارکنان بیمارستان ها باشن... من در بیمارستان کار میکنم و به این اقا رای دادم .الان به شدت پشیمانم

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۱۴

ب استناد((کلکم راع وکلکم مسوول عن رعیه))

نمایندگان محترم ومسوولین گرامی
شما دربرابر مسوولیت و اعتماد مردم مسوولید
آگاه هستید که درقیامت جوابگو خواهیدبود

محض رضای خدا به فکر اشتغال جوانان تحصیلکرده بیکارباشید
محض رضای خدا بجای فکر کردن به انتخابات پیشرو بفکرمردم باشید
بهترین شاهدوبهترین قاضی خداوندمتعال است
یاحق

۹۷/۱۱/۲ ۱۰:۱۱

سلام خسته نباشید آقایی دکتر (من یک دام ساختم از شهرستان میانه برای من کمک کنید ولی پول یک کمی تمام شد به من کمک کن کنتور برق یا آب بکیرام شهرستان میانه روستایی قوشه بلاغ09124...38بااین شماره تماس بکیرد منتظر جواب هستم

۹۷/۱۱/۲ ۰۹:۵۵

با تشکر از دکتر شیویاری نماینده شهرمان امید است در این سفر مواردی چون:
دانشگاه علوم پزشکی میانه
بهره برداری دستگاه ام آر آی
دستگاه اسکن قلب
دستگاه انژیوگرافی قلب
دستگاه سنگ شکن کلیه
نیز مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

۹۷/۱۱/۲ ۰۸:۵۹

تبلیغات زود هنگام شروع شد

اخبار روز