کد خبر: ۸۷۹۸۸
۳۰۰ بازدید
۱۱ دیدگاه

ماحصل دیدار شیویاری با شریعتمداری وزیرتعاون ،کارو رفاه اجتماعی:

حضورنماینده تام الاختیار وزیردرمیانه

 

 

منتشر شده در شنبه, 18 اسفند 1397 21:48 | نوشته شده توسط روابط عمومی دکتر یعقوب شیویاری 

ماحصل دیدار شیویاری با شریعتمداری وزیرتعاون ،کارو رفاه اجتماعی:

حضورنماینده تام الاختیار وزیردرمیانه

 

به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی ودر راستای پیگیری ها ی مستمردکترشیویاری ،نماینده مردم شریف شهرستان میانه درمجلس شورای اسلامی وماحصل ادامه پیگیری های دکترشیویاری ازوزیرمحترم تعاون کارورفاه اجتماعی حضورجناب آقای مشایخی مدیرکل محترم امورمجلس وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی به معاونت وتام الاختیاری از وزیرمحترم ومعاون درمان  مدیر کل تامین اجتماعی ومدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی در شهرستان میانه صورت گرفت .

دراین دیدارکه با حضورمشایخی مدیرکل محترم امورمجلس وزارت تعاون ،کارو رفاه اجتماعی ، حسینی مدیرکل تعاون ،کارورفاه اجتماعی ونیکنامی معاون درمان مدیرکل تامین اجتماعی وشیویاری نماینده مردم شریف میانه درمجلس شورای اسلامی ومشایخی معاون استانداروفرماندارویژه شهرستان جمعی ازمدیران شهرستان برگزارشد.

 

شیویاری نماینده مردم میانه مطالبات مردم شهرستان ازوزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی را بیان داشت : تسریع در حل مشکل شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی وتکمیل ورفع ایرادات مجتمع ورزشی کارگران خاصه استخر سرپوشیده وزمین چمن فوتبال آن ،راه اندازی کلینیک تامین اجتماعی ترکمانچای در جهت ارائه خدمات رفاهی به قشر کارگران که از زحمتکشان جامعه محسوب می شوند از مهمترین مطالبات شهرستان بوده که باید مورد توجه قرارگیرد.

فرماندار میانه در ادامه در خصوص مناسب سازی ادارات و مصوبه تخصیص اعتباراتی در این راستا از استان خواست تا سهم شهرستان از این اعتبارات را در اولویت قرار دهد. وی مناسب سازی ساختمان بهزیستی میانه با توجه به اینکه قشر مراجعه کننده به این اداره از لحاظ جسمانی معلولیت دارند، همچنین مناسب سازی ساختمان و تامین امکانات رفاهی و مالی برای کارکنان تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از اولویتهای مهم شهرستان خواند.

 

مشایخی مدیرکل امورمجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه وعده های بسیاری در راستای احداث بیمارستان و درمانگاه طی سنوات گذشته داده شده اما با توجه به وضعیت کنونی تامین اجتماعی تحقق تمامی وعده ها امکانپذیر نیست گفت: علی رغم این وضعیت 5 مصوبه در بودجه سال جاری گنجانده شده و عملی خواهد شد که احداث بیمارستان در تبریز یکی از این مصوبات است. ایشان با اشاره به اینکه تمامی مشکلات اجتماعی راه حلی اجتماعی دارد افزود: در شرایطی که در برابر تحریم ها و مشکلات واقع شده ایم باید از ظرفیت سرمایه داران و خیران در حوزه درمان بهره ببریم.

وی با اذعان بر اینکه مسائل مطرح شده از سوی مسئولین شهرستان مطالباتی به حق است بر پیگیری این موارد در نزدیکترین زمان قول مساعد داد.

 

مضافا از نزدیک از درمانگاه تامین اجتماعی و مجتمع ورزشی کارگران بازدید به عمل آمد. 

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۲/۲۱ ۱۹:۲۱

درودبرشرف وغیرتت اقای دکتر انشاالله شما برای خدا برو جلو ما مردم و خداهم کمکت می کنیم . چرا که کار برای خدا دلسردی ندارد

۹۷/۱۲/۲۰ ۲۰:۳۸

قابل توجه نماینده محترم:

مشایخی مدیرکل امورمجلس وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با بیان اینکه وعده های بسیاری در راستای احداث بیمارستان و درمانگاه طی سنوات گذشته داده شده اما با توجه به وضعیت کنونی تامین اجتماعی تحقق تمامی وعده ها امکانپذیر نیست گفت: علی رغم این وضعیت 5 مصوبه در بودجه سال جاری گنجانده شده و عملی خواهد شد که احداث بیمارستان در تبریز یکی از این مصوبات است.

لطفا نماینده محترم شفاف سازی نمایند از 5 مصوبه تصویب شده کدام یک برای شهرستان میانه می باشد.

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۴۸

ماشاالله چوخ خوش باخیسان(خوشبین)

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۹

خیلی عالی دست آقای دکتردرد نکنه نتیجه این دیدار چی شده است

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۹

شماها همتون مثل هم هستید.وقتی که زمان انتخابات میرسه از همه جای مردم بالا میرید که رای بگیرین،ولی کارتون که تموم شد دیگه کدوم مردم... تا4سال بعد که وقت انتخابات برسه. من جای اونا بودم ...

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۸

دوره بعدی شاهد نمایندگان ارجمند و کارشناس هستیم" میانه تبدیل به روستا شده است

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۸

با تشکرازپیگیری های آقای دکترشیویاری

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۷

ب استناد((کلکم راع وکلکم مسوول عن رعیه))

نمایندگان محترم ومسوولین گرامی
شما دربرابر مسوولیت و اعتماد مردم مسوولید
آگاه هستید که درقیامت جوابگو خواهیدبود

محض رضای خدا به فکر اشتغال جوانان تحصیلکرده بیکارباشید
محض رضای خدا بجای فکر کردن به انتخابات پیشرو بفکرمردم باشید
بهترین شاهدوبهترین قاضی خداوندمتعال است
یاحق

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۴

هردم از این باغ بری می آید

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۴:۲۰

تشکر از نماینده محترم.
کاش این جلسات نتایجی هم در بر داشته باشد

۹۷/۱۲/۲۰ ۱۳:۲۴

درود بر شما شعار گویان

اخبار روز