کد خبر: ۸۸۸۹۷
۱۹۵ بازدید
۹ دیدگاه

دکترشیویاری :

تبلیغ کالاهای غیرمجاز در تلویزیون به باور عمومی جامعه لطمه وارد می‎کند

دکترشیویاری نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی:

تبلیغ کالاهای غیرمجاز در تلویزیون به باور عمومی جامعه لطمه وارد می‎کند

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: تبلیغ کالاهای سلامت محور بدون تایید وزارت بهداشت در صدا و سیما به باور عمومی جامعه لطمه وارد می کند.

 دکتریعقوب شیویاری خانه ملت

     به گزارش روابط عمومی وسایت پایگاه اطلاع رسانی دکتر یعقوب شیویاری نماینده مردم شریف میانه و بخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی در مجلس شورای اسلامی وبه نقل ازخبرگزاری خانه ملت ،یعقوب شیویاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در رابطه با تبلیغ برخی از محصولات سلامت محور در تلویزیون که مورد تایید وزارت بهداشت نیست، گفت: تبلیغ هر کالایی که به سلامت مردم مربوط می‌شود، باید تاییدیه وزارت بهداشت را داشته باشد.

تبلیغ کالاهای سلامت محور غیرمجاز به باور عمومی جامعه لطمه وارد میکند

 

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: تبلیغ کالاهای سلامت محور بدون تایید وزارت بهداشت در صدا‌و‌سیما به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست، چرا که مردم به صدا و سیما اعتماد دارند و تداوم این کار می‌تواند به باور عمومی جامعه لطمه وارد کند.

 

وزارت بهداشت و درمان با تبلیغات کالاهای بدون مجوز سلامت برخورد کند

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه وزارت بهداشت و درمان باید به تبلیغ کالاهای سلامت محور ورود کرده و با متخلفین برخورد کند، افزود: صدا‌و‌سیما نباید به راحتی اجازه تبلیغ کالایی را بدهد که ممکن است، سلامت مردم را به خطر بیندازد. کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به منظور رسیدگی به تخلفات تبلیغاتی در صدا‌و‌سیما با نمایندگان این سازمان جلسه‌ای برگزار خواهند کرد.

 

شیویاری با انتقاد از عملکرد رسانه ملی در پخش آگهی‌های بازرگانی، تصریح کرد: متأسفانه حجم آگهی‌های بازرگانی صداوسیما بیش از حد شده است. درصد پخش تبلیغات در تلویزیون آنقدر زیاد شده که تأثیر منفی گذاشته است و این تأثیر منفی هم برای کالاهایی است که مورد تبلیغ واقع می شود و هم برای سایر برنامه‌های صداوسیماست که از هدف خود باز می مانند.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: معتقدم سازمان صداوسیما باید تعادلی میان سهم تبلیغات بازرگانی و سهم برنامه‌های غیر تبلیغی ایجاد کند./

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۳/۸ ۱۶:۲۵

آقایان شیویاری و فرمند مردم محلات بعثت و طالقانی و شمشیری از شما بعنوان نمایندگانشان در مجلس، انتظار دارند موضوع تخریب و نوسازی دبستان فرسوده شهید باهنر را که بودجه اش نیز توسط بنیادبرکت و دفتر رهبری تامین و به نوسازی مدارس آ.پ استان آذربایجان شرقی تحویل داده شده و نقشه برداریش نیز انجام شده پیگیری کنید تا سریعا عملیات تخریب و خاکبرداری و نوسازیش شروع شود.
با کمال تعجب باز هم تبعیض شده و در بالای شهر جلوی تالار معلم دبیرستان سابق امام صادق را که خالیست و هیچ دانش آموزی نیز ندارد الان جلو انداخته اند.
کار نوسازی این دبستان را ما اولیا ازتون خواهش می کنیم جدی پیگیر شوید و جلو بیاندازید . ممنون

۹۸/۳/۷ ۱۱:۲۶

متاسفانه دروغ گفتن برای خیلی امری عادی است و روزانه حتی جاهایی که نیاز به دروغ گفتن هم نیست باز دروغ می گویند این گونه افراد عموما عزت نفس ضعیفی دارند و سعی در پوشاندن نقاط ضعف خود دارند

۹۸/۳/۷ ۱۱:۲۴

دوره بعدی شاهد نمایندگان عملگرا وحقیقت طلب و فعال و کارآمد خواهیم بود

۹۸/۳/۷ ۱۱:۲۳

آقای نماینده مردم به شما رأی نداده اند که دست وزیران را ببوسید، تجربه نشان داده مردم میانه از کسانی که با نامه نگاری و کاغذبازی کارهای خود را در پیش می گیرند، دل خوشی ندارد و مردم زمانی قدردان زحمات نمایندگان می شوند که شعارهای آنان تبدیل به واقعیت شده و در عمل قابل مشاهده باشد وگرنه حرف زدن و شعار دادن را که همه بلد هستند

۹۸/۳/۷ ۱۱:۲۲

تخصص آقای .... چی هست دقیقا: معلم بازنشسته و واسطه گر در هر دوره انتخابات: و پسرش را ..... میانه کرد

۹۸/۳/۷ ۱۱:۲۱

اقای دکتر همان بچه ها بودند که عکس حضرت عالی را در میادین شهر به دست رهگذران میدادند شاید عقل و فراست خیلی از این بچه ها از افراد بزرگسال بیشتر بیشتر به مشکلات شهرمان رسیدگی کنیم هرجناحی که هستید وقتتان خدمت به خلق الله باشد و رضای خدا

۹۸/۳/۷ ۰۹:۵۶

به امید نمایندگان جدید جوان وفعال///

اخبار روز