کد خبر: ۹۳۶۴۱
۳۸۴ بازدید
۶ دیدگاه

شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس:

پیروزی مردم در22 بهمن 57 تبلور اراده ملت در پیروی از امام ورهبر خویش بود

 

شیویاری نماینده مردم میانه در مجلس:

پیروزی مردم در22 بهمن 57 تبلور اراده ملت در پیروی از امام ورهبر خویش بود

شور و شوق انتخابات نیازمند حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت کلیدی مردم درچهل ویک سالگی انقلاب اسلامی اشاره نموده وخواستار حضور مردم ولایت مدار ایران عزیز به ویژه مردم آگاه و با بصیرت شهرستان میانه در راهپیمایی 22بهمن شد.

یعقوب شیویاری که در جمع مردم میانه اذعان داشت :

خون تمام شهدا به ویژه خون حاج قاسم سلیمانی و یارانش درخت تنومند انقلاب مان را قوی تر خواهد کرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: شور و شوق انتخابات نیازمند حضور پررنگ و حداکثری مردم در پای صندوق های رای است. یعقوب شیویاری ثبت نام کاندیداها برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی را ادای تکلیف خوانده اظهار امیدواری کرد که با انتخاب آگاهانه مردم افراد اصلح وارد مجلس شده و بتوانند در ترسیمافقی روشن برای ایران اسلامی ایفای نقش کنند.

 

وی پیگیری امور مردم و مطالبات آنها، قانونگذاری و نظارت بر اجرای آن را از مهمترین وظایف نمایندگان مردم در مجلس عنوان نموده گفت: موضوعاتی از قبیل استخدام، امور یارانه و معیشتی و غیره خارج از حیطه وظایف نمایندگان بوده و نماینده بعنوان تسهیل گر امور و پیگیری کننده می تواند به ارائه خدمات بپردازد.

شیویاری با اشاره به کاهش فروش نفت ایران ، کمبود اعتبارات را سبب بروز مشکلات و مسائل اقتصادی و عدم اجرا یا عدم تکمیل بسیاری از پروژه های عمرانی خوانده گفت: ما در جنگ اقتصادی به سر می بریم وبایستی با توجه به ظرفیت های داخلی و اقتصاد مقاومتی بتوانیم زمینه های توسعه و رشدبه ویژه در زمینه های اشتغال جوانان اقدام نماییم .

وی نماینده مردم بودن را شغلی مقدس خوانده هر گونه عدم امانتداری به آرای مردم و حرکتی ناپسند از سوی نمایندگان مردمی را خیانت عنوان نموده اضافه کرد : نباید شان و منزلت این جایگاه را به زیر سوال برد.

شیویاری گفت : علی رغم تمامی مشکلات بعنوان نماینده مردم سعی کرده ام پا به پای مسولین شهرستانی و استانی پیگیر مسائل و مشکلات شهرستان و استان باشم. عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملکر خود بویژه در حوزه بهداشت و درمان استقرار اورژانس هوایی، استقرار MRI در بیمارستان خاتم الانبیاء میانه که در حال حاضر به ارائه خدمات مشغول است، بازسازی و راه اندازی بیمارستان برکت امام پس از سالها بلااستفاده بودن وشبانه روزی شدن کلینیک تامین اجتماعی شهرستان میانه را از مهمترین اقدامات در این حوزه برشمرد.

شیویاری مسائل حوزه آب شهرستان بویژه سد گرمی چای را در آبرسانی به میانه، پایاب سد آیدوغموش، آبگیری سد شهریار، مشکلات حوزه راههای ارتباطی شهری و راههای روستایی، مسائل حوزه آموزش و پرورش، آموزش عالی و حوزه ورزش را از مهمترین اقداماتی خواند که با حمایت و همراهی مسولین شهرستان و استان در دست پیگیری قرار دارد.

وی در ادامه با تاکید بر ترسیم افق آینده کشوربراساس نقشه راه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب جایگاه کشورمان را دررسیدن به پیشرفت و توسعه عالی خوانده وخواستار حضور مردم شریف و انقلابی شهرستان میانه در  مراسم راهپیمایی سر اسری یوم الله22 بهمن شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۱/۲۲ ۱۳:۰۵

سلام...خیر نماینده دیگر شهرستان هیچ نامه ای ندارند.آقای رشیدی اگر دارند لطفا منتشر کنید.

۹۸/۱۱/۲۲ ۱۲:۳۳

آقای شیویاری درطول ۴۱سال انقلاب میانه چه تفاوتی کرده است
لطفا دستاورد انقلاب تو میانه را بفرمایید
البته فروش نفت ۴۱ساله راحساب کنید و ببینید که سهم میانه چقدر هست و چقدر به میانه ندادند

۹۸/۱۱/۲۲ ۰۲:۰۶

اولاً: این جلسه در کجا و به چه مناسبتی برگزار شده بود؟

ثانیاً: نماینده دیگر شهرستان میانه هیچ نقشی در موارد ذکر شده نداشتنه وندارند؟

ثالثاً: آیا در آستانه تبلیغات انتخابات ارائه این نوع گزارشات از طرف روابط عمومی تبلیغات زود هنگام و تخلف انتخاباتی نمی باشد؟

رابعاً:ساختمان محل برگزاری جلسه به چه صورت در اختیار نماینده محترم می باشد؟

در آخر:

۹۸/۱۱/۲۱ ۲۰:۵۶

قربان دیگه دیر شده کاش این 4سال اون کارا را پیگیر بودی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز