کد خبر: ۹۳۸۹۰
۵۰۶ بازدید
۳۱ دیدگاه

پیام تقدیروتشکر دکترشیویاری نماینده مردم شریف شهرستان میانه از حضورمردم وتبریک به منتخبین محترم

 

  بسم الله الرحمن الرحیم

من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق

 دوم اسفند نشان افتخار دیگری بر سینه‌ی ستبر نظام مقدس جمهوری اسلامی و جلوه‌ی شکوه مردم بود که علی‌رغم فشارها، توطئه‌ها و تبلیغات وسیع دشمنان و مستکبران  وبالبیک گویی به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  پیمانی دوباره با آرمان های انقلاب ،  امام وشهدابستند.

اینجانب با قدردانی وسپاس از حضور مردم شریف شهرستان میانه دریازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی  وتبریک به ملت شریف ایران  و به ویژه مردم عزیز میانه، و بخش‌های تابعه و همچنین منتخب گرامی و کاندیداهای راه یافته به دور دوم انتخابات،آرزوی توفیق و سربلندی ملت بزرگ مان را ازدرگاه ایزدمنان مسئلت می نماییم.

ودر این راستابر خود لازم می‌دانم با تشکر از نهادهای برگزار کننده‌ی  انتخابات اعم از اجرایی، نظارتی و امنیتی، ازمردم شریف شهرستان میانه و هواداران و حامیان تلاش‌گر و صادق خود که با آرامش ستودنی ورعایت اخلاق و قانون مداری  اینجانب را مورد تفقد قرار دادندقدردانی نموده وهمواره خودراخادم آنان می دانم.

دکتریعقوب شیویاری

نماینده مردم شریف میانه وبخش های ترکمانچای ،کندوان ،کاغذکنان و مرکزی درمجلس شورای اسلامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۱۲/۱۲ ۲۰:۰۴

دکترجان من شمارا شریف ترین ونجیب ترین انسانی دیدم که تا به حال شناختم عشق تان خدمت به مردم خصوصا فقرابود .
امیدوارم همواره سربلند وسلامت باشید .

۹۸/۱۲/۱۲ ۱۹:۰۷

با سلام وادب بزرگوار الان نزدیک ۳ماه m.r.i میانه دربیمارستان خاتم الانبیا به مردم خدمات می ده شما کجای کارین چقدر دروغ وچقدرقدرنشناس

۹۸/۱۲/۱۰ ۲۳:۱۷

متاسفانه خیلی از نخبگان درانتخابات شرکت نکردند وبرخی ازمردم هم به شام وش... وجام وجامی ..وپول ودروغ ....رای دادند وکارنامه درخشان دکترشیویاری را ندیدند واین راهم بگم که همه کاندیداهها فقط برعلیه ایشان حرف می زدند وتخریب می کردند . مثل همین صدای میانه که باید بیطرف باشد ....ولی ....خدا وخودشان خوب می دانند.

۹۸/۱۲/۱۰ ۲۳:۰۹

درودبرشرف وغیرت دکترشیویاری که واقعا با پشتکارایشان ومددمسئولان شهرمان امروز صاحب دوبیمارستان وتجعیزات درمانی هستیم

۹۸/۱۲/۹ ۱۲:۱۷

اصلا هم اینطوری نبود میانه همون میانه قبلی هست فقط یه بالگرد اومده. دستگاه ام آر آی هم نیومده بود ار اومدنش بهتر بود نماینده ها قدر مردم ندونستن همون روزی که رای اوردن دیگه مردم فراموش. گاهی به روستاها برید خوب اگه وظیفه نماینده هم نباشه چه اشکال داره با مردم صمیمی باشه مشکلاتش را حل کنه

۹۸/۱۲/۹ ۱۲:۱۳

اگه خوب خدمت میکردی رای میاوردی بازم ولی تو مسجد ختم عزیزانمان که در تصادف آسمونی شده بود. یه سوال پرسیدیم درمورد راههای میانه اونقدر سربالا جواب دادی عصبانی شدی مردم میانه اینطورین اونطورین. به جای اینکه بگویی اره والاه راههایمان خوب نیست تلاش میکنم بودجه بگیرم. امسال رای ندادیم اصلا .چهار سال پیش هم به شما و آقای فرمند رای داده بودیم هزار بار پشیمون شدیم .درخت هر چقدر بارش بیشتر باشه سرش را میندازه پایین نه مثل شماها مغرور و از مشکلات مردم فرار کردن یه بار تو جمع مردم حرف زدین مشکلاتشان را شنیدی.

۹۸/۱۲/۷ ۲۰:۲۸

مردم شریف و شهید پرور شهرستان میانه کارنامه شما را دادند دست چپتون.
برای اینکه عملکردتون ضعیف بود در اصل ۴سال که حامی حقوق مردم شهرستان بودین به دفاع برنخاستین.
نماینده میتونه بعد از انتخابات به مدت ۴ سال حکومت برشهرستان داشته باشد و مردم هم میتوانند بعد چهار سال با انتخاب خود حکومت نماینده سرنگون کند بکشد پایین با رای ندادنش

۹۸/۱۲/۷ ۱۹:۲۹

بازهم از خیلیهامردتری که دراین شرایط یه پیام تقدیر صادر کردین.
من موندم مردم این شهر چرا فقط گله مندن که چرا به تلفنتون جواب نمیدادین؟
ایا واقعا یک نفر روزی فقط بیکار باشد به چند نفر میتونه جواب تلفن بدهد ؟
بنظرشما این حرفها یه کمی دور از انصاف نیست؟
این انتخابات هم مثل مابقی انتخابات تموم شد ورفت به وجدان خودمان نگاه کنیم ببینیم ما چقدرفقط بفکر منافع شخصی خودمان بودیم تا منافع شهرمون..
کارکردو عملکرد یه نماینده را چطوری ارزیابی کردیم من دراین دیدگاهها فقط دکتر مغرور بودی ویا چرا به تلفن من جواب ندادی وازاین قبیل حرفهابود.
درسته این هم میتونه یه نظر باشه ولی همین که یک نماینده به اطرافش نگاه نکرده وقتشو با انها نگذرانده خودش هم میتونه مثبت بودن یه نماینده رو تاییدکنه
ولی یه نماینده وقتشو صرف عیادت از بیمارکنه عروسی دور و نزدیک بره :
بره عقد خونی اقا داماد وعروس خانم
درجشن تولد شرکت کنه ویه کارت هدیه بده
در تشیع جنازها و مراسمات ختم شرکت کنه
وووهزاران مورد که در این شهر رایج است انجام بده میشه یه نماینده عالی و مردمی.
با خوب و بد دکتر شیویاری کاری ندارم شاید انتقاد شما بجا ودرست هم باشه ولی خواهشن بفکر شهرمون اینده بچه هامون باشیم مطالبه گری کنیم بدور از حاشیه عملکرد یه مسول را کم جلوه ندیم کمکش کنیم بیشتر تلاش کنه حتی شده با زدن بنر در وسط شهر ازش حمایت هم بکنیم
باارزوی موفقیت برای همه عزیزان.

۹۸/۱۲/۷ ۱۷:۳۶

دکتر قسمت بود ۴ سال قدرت و ثروت رو به دست بگیرید .هر چقدر هم برای حوزه انتخابیه خود تلاش وخدمت کرده باشید نقطه ضعف بارزی که داشتید . مردم و طرفدارانتان را باخود همراه نکردید و از این ناحیه ضربه خوردید .اگر متواضع بودید و درد دل مردم می نشستید و گزارش سه ماهه به مردم می دادید و موانع و مشکلات کار و فعالیت خود را صادقانه به مردم می گفتید . امروز از امتحان انتخابات سربلند بیرون می آمدید نه سرافکنده .

۹۸/۱۲/۷ ۱۷:۰۰

سلام
با سپاس از زحمات اقاي دكتر شيوياري به جهت خدمات ارزنده ايشان براي ميانه و كشور.
دكتر جان عهد تو با خدا بود.حرف هاي مردم قدر نشناس را به دل نگير.
در اين مسير خيلي ها به امور شخصي خود نرسيدند.پس ناراحت هستند چون تو هيچوقت باج ندادي.انهايي كه ادعا ميكنند چهار سال پيش طرفدار تو بودند و الان نيستند قطعا به خاطر منافع خود بوده اند،چون به مراد خود نرسيده اند دلگيرند.خدماتي كه تو در چهار سال براي شهر انجام دادي با وضعيت بحراني كشور،در هيچ دوره اي انجام نشده بود و يا به نتيجه نرسيده بود.
تو مرد عمل هستي هر جا كه باشي خدمت خواهي كرد.چون تو را عهديست با جانان نه با ناجوانمردان.
با ارزوي توفيق در تمامي امور زندگي.
تو نيكي كن و در .....
خداوندت دهد.....

۹۸/۱۲/۷ ۱۳:۴۲

دکتر خدا نگهدار! فقط زفتنی هلیکوفتر رو نبر با خودت!

۹۸/۱۲/۶ ۲۲:۴۱

دکتر شیویاری
آخرین بیانیه هاتو بده
فقط تند تند بده که فرصت کمه

۹۸/۱۲/۶ ۲۱:۵۴

اعتماد مردم میانه را برای همیشه از خود سلب کردی . ازاین به بعد تلفن ها را زود جواب می دهید . فکر کردی نماینده هستی باید تلفن های مردم را جواب ندی . واقعا از خودتون شرمنده نیستین ؟

۹۸/۱۲/۶ ۲۱:۵۱

آقای شیویاری این نظرات طرفداران ۴ سال قبل شماست . واقعا مایه شرمساری شماست . عاقبت غرور و ندیدن طرفدارانتان . اگر ۴۸ ساعت به تلفن شما پاسخ ندند چه حالی پیدا می کنی ؟.

۹۸/۱۲/۶ ۲۰:۱۱

آقای شیویاری حاضر نیستین نظرات مردم را منعکس کنید . اینها همان طرفداران ۴ سال قبل تو بودند.

۹۸/۱۲/۶ ۱۸:۵۴

خداحافظ ای داغ بردل نشسته

۹۸/۱۲/۶ ۱۶:۵۳

سلام واقعا حیف شد مردم قدرآقای دکترشیویاری را ندونستند نماینده پرتلاش وخستگی ناپذیری هستند

۹۸/۱۲/۶ ۱۶:۲۲

به به یک کلمه هم از مادر عروس

۹۸/۱۲/۶ ۱۵:۵۵

بخاطر رایی که دوره قبل به شما دادم . به شدت پشیمانم. چنان مغرور شدین که جواب تلفن ما را در شرایط اضطرار در ۴۸ ساعت تمام پاسخ ندادین . از شما متنفرم .

۹۸/۱۲/۶ ۱۵:۲۶

به سلامت دکتر.

۹۸/۱۲/۶ ۱۴:۱۹

احسنت به شما

۹۸/۱۲/۶ ۱۳:۴۷

الله سنه توکل

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز