کد خبر: ۷۸۸۳۶
۱۵۴۷ بازدید
۹۹ دیدگاه

داغ‌ترین‌ها از شورا و شهرداری میانه

۹۶/۱۰/۸
۲۱:۵۷

قافلان | شاید بتوان گفت که همه‌چیز از جلسه‌ی معارفه‌ی اعضای پنجمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر میانه در فرمانداری شروع شد. "اعضای شورای شهر، جایگاه شورا را جدی بگیرند" این بخشی از سخنان شکری، فرماندار میانه است که در این جلسه خطاب به اعضای شورا ایراد شده و بازتاب منفی زیادی در افکار عمومی پیدا کرد. عده‌ای آن را تحقیر شورا نام نهادند و برخی به کشتن گربه دم حجله تعبیرش کردند. درست مثل کسی که کودکان بازیگوشی را به بازی بی‌سروصدا و شلوغ‌نکردن توصیه و تهدید می‌کند.

شاید بعد از آن بود که شهر و شهرداری به میدان جنگ سرد فرمانداری و برخی نهادهای دیگر میانه با شورای شهر بدل شد. مبارزه‌ای که زیاد رسانه‌ای نشده است.

مدتی از این معارفه‌ی سرد نگذشته بود که اختلاف‌ها بر سر انتخاب سرپرست شهرداری بالا گرفت و از میان دوگانه‌ی رجبی- رجیلی نظر برخی بزرگان به اولی نزدیک‌تر بود. اما شورا بعد از شنیدن برنامه‌های هر دو نامزد، غلام‌رضا رجیلی را با رأی قاطع به‌عنوان سرپرست شهرداری میانه انتخاب کرد و در پی آن بود که موجی از امید و نشاط در افکارعمومی میانه پیدا شد. امّا این نشاط دیری نپایید و به‌سبب رفتار ناشیانه از سوی شورا و کارشکنی‌های دیگر دستگاه‌ها دوام نیافت.

از یک سو فشار نهادهایی مثل فرمانداری بر سرپرستی رجیلی سایه افکنده بود و از سویی دیگر برخی اعضای شورا در کرج مشغول سرو کله‌پاچه و برگ با گزینه‌ی جدید شهرداری میانه بودند.

5مهرماه 1396- روز- داخلی - سالن هلال احمرمیانه؛

عسگر نصیری کلید طلایی شهر را تحویل گرفت و مهندس رجیلی پس از کش‌وقوس‌های فراوان و احضار به مراجع امنیتی و قضایی و چه و چه به تاکسی‌رانی میانه انتقال یافت.

و امروز چندماهی از شهرداری نصیری نوپا گذشته است. هرچند پوشیدن کتانی با کت‌وشلوار را نمی‌توان سندی محکمه‌پسند بر موقعیت‌ناشناسی یک آدم دانست اما به‌قطع انتقال افراد کارکشته و کاردان -که تاروپودشان با برخی مسئولیت‌ها بافته شده- به واحدهای غیر مرتبط شهرداری و انتقال رجیلی به تاکسی‌رانی به جای به‌کارگیری مطلوب او در جهت ساخت‌وساز و عمران و آبادانی شهر، و چندین جابه‌جایی احمدی‌نژادی و شتاب‌زده‌ی دیگر در بدنه‌ی شهرداری قرائن و اماراتی‌ست بر موقعیت‌ناشناسی این شهردار تازه‌وارد.

حق این است که ارزیابی عملکرد شهردار جدید در این مدت کوتاه نباید بلندپروازانه بوده باشد اما در همین دوره کوتاه نیز غیر از اقدامات عجولانه و خام و چند قطعه عکس از خیره‌شدن به نقطه‌ای از آسفالت و زل‌زدن به‌تلی از ویرانی و زباله آن هم با هدبند، چیزی عاید مردم نشده است.

اما در این ضعف عملکرد، منصفانه نیست همه‌ی کاسه‌کوزه‌ها بر سر آقای شهردار شکسته شود. گویا ایشان قربانی یک رقابت ناپخته میان برخی نهادهای قدرت و بعضی اعضای شورای شهر شده‌ است و جالب اینکه وی نیز در انتخاب بین طرفین درگیر، نهادهای دولتی را ترجیح داده است. هرچه که باشد او بنا دارد 15سال دیگر در این سیستم بماند.

شنیده‌های هفته‌نامه‌ی قافلان حکایت از این دارد که اراده‌ای در شورای شهر مبنی بر برکناری نصیری از شهرداری میانه پدید آمده و حتی گمانه‌زنی‌ها نیز برای انتخاب سرپرست جدید آغاز شده است.

ظاهراً محمود علی‌لو و افضل حسین‌خانی دو عضو شورای شهر؛ همانطور که در انتصاب نصیری دست بالا را در شورا داشته‌اند در برکناری وی نیز گوی سبقت را از دیگر اعضاء ربوده‌اند. از سویی دیگر منابع موثق از گراییدن جعفر شاه‌محمدی، دیگر عضو شورا به سمت فرمانداری و بازی کردن نقش نماینده دولت در شورا خبر می‌دهند. جالب این‌که وی حتی به هیچ‌یک از جلسات خصوصی و غیررسمی که به ابتکار برخی اعضاء برگزار می‌گردد نیز، دعوت نمی‌شود.

با وجود همه‌ی این معادلات چندمجهولی امّا، شکری –فرماندار میانه- با برکناری نصیری مخالف است. این درحالی‌ست که مدت حضور خود او در فرمانداری ویژه‌ی میانه در هاله‌ای از ابهام قرار داشته و خبرها حاکی از انتصاب قادر جویا به‌عنوان فرماندار میانه است. با این وجود، شنبه‌ی هفته‌ی آتی، میانه میزبان هیئتی چهارنفره از استان برای تعیین تکلیف و رسیدگی به مسائل پیش آمده‌ی شورای اسلامی شهر میانه خواهد بود.

در ماه‌های گذشته علاوه بر اعتراض‌های مکرر فرمانداری به مصوبات شورای شهر که ابتکار عمل این نهاد برخاسته از آرای عمومی را گرفته، شهردار نیز با دهن‌کجی تمام با دستورعدم دریافت و ثبت نامه‌های شورا به دبیرخانه‌ی شهرداری، آتش‌بیارمعرکه شده است. شورای شهر نیز متقابلاً با اقداماتی از قبیل گرفتن ماده‌واحده‌ها و ابتکار عمل از شهردار، حسابی از خجالت رقیب در آمده است.

شاید برخلاف معمول سخن گفتن از تضییع حق مردم وسط این معرکه، لوث کردن واژه‌ی حقوق، این امتیاز هرگز محقق‌نشده‌ی تاریخ آدمی باشد. بنابراین به چند آرزو به جای شعار در پایان این گزارش بسنده می‌کنیم:

کاش نصیری شهردار مصالح شهر را به منافع خود و 15سال دیگر در سیستم‌ماندنش ترجیح دهد، کاش شورای شهر از این همه تصمیمات عجولانه در آمدوشدها برحذر باشد! و کاش نهادهای قدرت احترام رای مردم را نگهدارند و به آن به‌عنوان نماد مردم‌سالاری ارزش قائل شده و با برخورد مسئولانه اجازه‌ی نگاه معامله‌گرایانه‌ به صندوق‌های رای را ندهند تا دیگر شاهد متراکم شدن و انفجار همه‌ی این نابسامانی‌ها در مشت محمود علی‌لو به رخسار علی اکبری در دفتر شهردار نباشیم.

7دی‌ماه 1396- روز- خارجی

در حالی که زاویه‌ی دوربین به سمت خرابی‌ها و زباله‌های ریخته شده در خیابان‌های اصلی شهر می‌چرخد و مردم را که ناامیدانه از کنار آن‌ها می‌گذرند نشان می‌دهد، دوربین روی تکه‌کاغذی که در تلاطم بادتکان می‌خورد و جمله‌ای از بتهون روی آن هک شده است، زوم می‌شود: آنجا که زبان باز می‌ماند، موسیقی آغاز می‌شود.

نوای سوزناک و غمگینی فضا را پر کرده است...

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۲۰ ۱۶:۲۶

بنویسید بنویسید اما لطفا کورهم نباشید حال اکنون ببینید شهردار سابق عزیزمان که مردمه عوام و شوراهای زیاده خواه که سعی در تخریب داشتند اکنون دارای چه پستی در کلانشهر کرج شده و بمانید دهان باز که چه دیدنی است!!!!!

دکتر عسگر نصیری ، شهردار سابق میانه ، بعنوان معاون فنی و عمرانی شهرداري کلانشهر کرج منصوب شد.

تبریک به دکتر نصیری عزیز که بالیاقتشان بالایشان به این پست جدید منصوب شدند حال شماهی گزافه بگویید

۹۶/۱۰/۱۴ ۰۱:۰۳

با سلام خدمت همشهریان؛این متن را هر کسی نوشته بین مردم باعث اختلاف شده؛شورای فعلی حاصل انتخاب مردم است شاید بعضی ها از روی تعصب قومی وقبیله ای رای آورده باشند وگزینه مناسبی برای شورا نباشند ولی فعلا هر چه هست همین است.شورا با رغبت آقای نصیری را بعنوان شهردار انتخاب کرده وتوانائی ورزومه کاری ایشان را میداند وهر شخص عاقلی میداند چهار ماه برای اظهار نظر در مورد شهردار وعملکردش نمی تواند زمانی برای قضاوت باشد؛حرفهای ناثوابی در مورد اتاق شهردار وتجهیز منزل وخودرو دیده میشود در مقایسه با امکانات شخصی یک کارمند معمولی هر اداره ای آنچنان مزیتی برای شهردار قائل نشده اند.طعنه زدن لباس و هد بند وکتانی شهردار نشان از حساب وکتاب شخصی دارد عین جمله پاراگراف آخر قافلان را می آورم تا بدانید گناه مردم به پای شهردار نوشته میشود"در حالی که زاویه‌ی دوربین به سمت خرابی‌ها و زباله‌های ریخته شده در خیابان‌های اصلی شهر می‌چرخد و مردم را که ناامیدانه از کنار آن‌ها می‌گذرند"زباله ها توسط من وشما ریخته میشود شهر مال من وشماست نه مال شهردار؛ما مردم مسئول شهر هستیم قافلان این بار برخلاف همیشه مغرضانه مطلب نوشته ای؟؟؟؟ مردم باید بجای ایراد گرفتن از اتاق شهردار به فکر کمک به شهردار باشند واز نزدیک حرف ایشان را هم بشنوند مگر شهردار آمده که خدای نکرده میانه را ویران کند این همه دستگاههای نظارتی وشورای اسلامی ؟؟مگر میشود روز روشن دروغ گفت. قافلان لطفا کمی با انصاف باش وبه نفع مردم بنویس بدون غرض وتعصب از جابجائی کارکنان شهرداری؟؟؟؟ لطفا

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۴:۰۵

ازیک پیمانکار بیشتر ازاین انتظار نیست ، ممنون که پیمانکار بودنش را معرفی کردید ، ازاینجا پی توان بردن که در دریا چه طوفان است

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۴:۰۴

قضیه 80سکه وگرفتن شیرینی بابت چیه... از پیمانکار اعضا شورا چن نفر خواسته بودن حقیقت دارد

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۲:۲۵

امیرحسام!؟

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۱:۵۹

ضمنا کاراگاه جان مردم در این دوره نشون دادن که حسنینخانی و مددی خطشون از هم جداست و حسینخانی با وجود ثبت نام پسر عموش رای آورد

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۱:۵۶

شهردار عزیزم مخوام باهات رمزی حرف بزنم اگه امیر حسام رو میشناسی پس لطفا دیگه تو این سایت چیزی ننویس چون اگه لازم باشه حقانیت شورا با افشاگری و عابروریزی ثابت میشه.ضمنا خواهرزاده حسینخانی در این دوره هیچگونه تغییر پستی نداشته و دوره گذشته هم که حسینخانی با شهردار مخالف بود.و با استیضاح اسفندماه خواهراده ایشون نزول سمت داشت.مردم قضاوت نکند

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۱:۳۳

تا اونجا که من از نزدیک میشناسم ایشان پیشنهادات کاری خوبی از پایتخت داشتند ولی قبول نکردند.و زمانی حتی پیمانکاری هم میکردند و با شناختی که از ایشان دارم مطمئنا یکی از شایسته ترین افراد برای مجلس هستند

۹۶/۱۰/۱۲ ۲۳:۵۴

ایشون فارغ التحصیل مهندسی مکانیک تهران هستند.شما حتما فارغ التحصیل هاروارد هستید که تهران را قبول ندارید

۹۶/۱۰/۱۲ ۰۹:۲۰

فعلا در مورد شهردار صحبت نیست چونکه هنوز شهردار کاملا به اوضاع مسلط نیست انشاالله در آینده درمورد کارهای مثبت و یا خدای نکرده منفی ایشان بحث خواهد شد ، لطفا فرافکنی نکنید ، درحال حاضر ازنماینده مردم درشورا و به تبع آن وکیل مردم در ادارات و خصوصا شهرداری و یا فرمانداری است ، اگر درخصوص نماینده مردم در شورا و کارهای صورت گرفته نظری دارید لطفا ارشاد بفرمایید و محافظه کاری نفرمایید ممنون

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۳:۲۵

دوستان عزیز همانطور که تجربیات چند دهه گذشته نشان می دهد با تخریب افراد و اختلاف افکنی چیزی عاید شهرمان نخواهد شدبجز در جا زدن و از دست دادن زمان (که واقعاً طلاست) بنده از مراجعین شهرداری بوده و هستم و بدون غرض عرض می نمایم شهردار جدید برای این شهر بهترین گزینه ممکن است که می تواند بدور از باند بازی ها کارهای مهمی در جهت آبادانی شهر و رفاه مردم انجام دهد فقط باید فرصت و آرامش لازم داده شود و مرز بین انتقاد سازنده و تخریب مشخص شود.

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۳:۱۷

میانه ای بزرگوار ما یکبار خواستیم و رای دادیم و نماینده انتخاب کردیم که در آبادانی شهرمان تلاش کنند ، پس ما به وظیفه خود عمل کردیم ، حال این وظیف و نوبت وکیل و نماینده بنده است که در آبادانی این شهر فلکزده بکوشد ولی این نماینده محترم یعنی جناب استاد عزیز دبیر گرانمایه و کارشناس ارشد کشاورزی مشغول در هنرستان فنی ( کشاورزی و فنی !!! ، کمی قابل تامل است !!! ) باید به وظیف قانونی خود عمل نمایند و ازحق قانونی موکل خود دفاع کند ( عرض کردم حق قانونی ) واگر غیرقانونی باشد خود موکل هم راضی نیست ولی متاسفانه و متاسفانه با آگاهی کامل نه تنها ازحق قانونی شهروند یعنی موکلش دفاع نمیکند بلکه و شاید بجهت تثبیت موقعیت خود کاری که خوشایند شهرداری و یا فرمانداری باشد را انجام میدهد و البته اینموارد مستنداست که در موقع خود شفاف سازی خواهد شد ، درهر صورت مردم وظیفه اش را انجام داده این وظیفه نماینده است که کوتاهی میکند

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۳:۱۱

شورای شهر در صورتیکه واقعا به درخواست شهردار در خصوص تغییرات و تجملات رای داده باید دلایل خود را بصورت شفاف به مردم بیان کنند در غیر اینصورت اگر خودسرانه انجام پذیرفته شورای شهر بایستی پیگیریهای لازم را انجام داده و از ضایع شدن حقوق مردم جلوگیری کنند.

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۲:۱۹

مگر رفع سدمعبر،چاره اندیشی برای حیوانات موذی از جمله سگها که بصورت دسته جمعی در خیابانهای شهر جولان میدن،جلوگیری از ساخت و ساز غیرقانونی و امثال این از وظایف ذاتی شهرداری نیست برادر یا خواهر گرامی . مگه این موارد مصوبه میخواد. باز هم اعتقاد من این است که آرای هر هفت عضو شورای شهر سالم است چون جمع آرا یکی و دوتا که نیست به آرای مردم احترام بگذاریم بهتراست و از منتخبین خود بخواهیم که برای آبادانی شهرمان تلاش کنند و از منتخبین خود هم حمایت کنیم.

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۲:۰۳

این تعویضات و شکلیات و تجلیات اتاق جناب شهردار هم طبق مصوبه شورا بوده اینجاهم توپ تو زمین شوراست شهردار تقصیر ندارد. ما شورا را انتخاب کردیم اتفاقا برود جلو اینا را بگیرد نه اینکه خود جلوتر از شهردار واسه رفاه مادی شهردار قدم بردارد! این خیلی مسخره بازی است

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۱:۴۶

برادر یا خواهر گرامی!
اصلا قرار نیست شورا لفظً با شهردار در مورد امورات شهری تصمیم گیری کند شورا مطابق مصوبه باید مطالبات مردم را پیگیری کند جناب شورا اون چیزای که شمردید کدوم رو تصویب کرده و شهردار شونه خالی کرده؟ ولی اینجا مسئله این نیست که بگن شهردار چرا مصوبه را اجرا نکردی
ضمنا اظهار نظر در مورد آراء اینکه واقعا با شایستگی کسب کرده بسیار تردید وجود دارد

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۱:۴۵

بی انصافیه بگیم آقای شهردار از وقتی آمدند هیچکاری نکردند باید کارهای بزرگ ایشان را فراموش نکنیم مثلا از وقتی اومدند اتاق شهرداری را هی عوض میکنند تا مردم تنوع و تحول را در شهرداری مشاهده کنند تا دچار دلزدگی از شهرداری نشند

۹۶/۱۰/۱۱ ۲۱:۱۸

دوستان اول اینکه وقتی از اعضای شورا صحبت میشه بایستی دقت شود که به آرای مردم توهین نشود آقای حسینخانی ساکن شهر میانه و آشنا به امورات شورا و شهرداری هستند و پشتوانه وی نیز رای مردم است اگر شورای شهر در مقابل نابسامانیهای شهر سکوت کند خوب است نگاه کنیم به شهر پر است از حیوانات موذی مثل موش و سگهای ولگرد آقای شهردار چه چاره ای اندیشیده هیچ برای مشکل ترافیک هیچ برای متکدیان هیچ برای سدمعبر هیچ برای ساخت وساز غیرقانونی هیچ و... هرجوری نگاه کنیم کارنامه این آقا پر نمره منفی قضاوت با دوستان حالاشورا باید سکوت کند.

۹۶/۱۰/۱۱ ۱۵:۴۶

دقیقا به سیبل زدید کاربر میهمان عزیز و حقیقت بین ، اخذ کارشناسی ارشد کشاورزی صرفا جهت شرکت در نمایندگی مجلس است که به این طریق میخواهد مردم را فریب دهد ، البته ایشان میتوانند مثل رفقیقشان از کشور ارمنستان دکترای ایران شناسی هم بگیرند ، نیت اگر نیرنگ و تزویر و ریا باشد هیچ کاری نمیتوان کرد . حافظ میفرماید : ....درمیخانه ببستند خدایا مپسند / که در خانه تزویر وریا بگشایند ...که برای همین یک بیت میتوان یکجلد کتاب نوشت ، ولی چه سود ، کو گوش شنوا

۹۶/۱۰/۱۱ ۱۱:۰۰

دبیر فنی با مهندس فرق داره.دبیر فنی هشتاد واحد روانشناسی تدریس و اصول کودک پاس میکنه ولی مهندس فقط واحد های فنی! شهید رجایی دانشگاه برتر تهران نیست.

۹۶/۱۰/۱۱ ۱۰:۰۹

دیگه لطف کنید بیش از این جو ندین؛

یه هو میترکه هاااااااااا

۹۶/۱۰/۱۱ ۰۸:۲۴

نوشته اید "با وجود همه‌ی این معادلات چندمجهولی" در حالیکه معادلات شهرداری یک مجهولی است که آن هم معلوم است و در سایه

۹۶/۱۰/۱۱ ۰۶:۵۳

اونایی که کنکورمیدن میدونن که قبول شدن ازاین دانشگاه کارهرکس نیست رتبه خیلی خوبی می خواد.

۹۶/۱۰/۱۱ ۰۰:۱۱

شهید رجایی وابسته به آموزش و پرورشه و فقط مربی هنرستان پرورش میکنه نه مهندس مکانیک!

۹۶/۱۰/۱۱ ۰۰:۱۱

شهید رجایی وابسته به آموزش و پرورشه و فقط مربی هنرستان پرورش میکنه نه مهندس مکانیک!

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۳:۴۵

احمق . . .

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۳:۱۹

این کارشناس ارشد مدیریت کشاورزی صرفا بخاطر نام نویسی برای مجلس هست نه چیز دیگه اونهم بدون نشستن در کلاس درس و فرمایشی از دانشگاه ازاد
اونای که فکرشان فقط تصاحب منافع شخصی است مردم را تا انجا میخوان که به اونا رای بدن و به قدرت برسونند. بعد از اون مردم براشون ارزش نداره مراقب نفوذ این افراد باشیم

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۲:۵۲

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۲:۴۹

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۱:۴۰

اگر ایشان علمی ، همتراز بامدرک تحصیلی داشت چرا درهمان رشته خود کارشناسی ارشد اخذ نکرده ؟ اینو لطفا ازخودش بپرسید اگر شهامت داشته باشه حتما خواهد گفت در رشته خودش سواد کافی و وافی ندارد تا از کنکور کارشناسی ارشد مکانیک قبول شود نتیجتا پناه آورده به کارشناسی ارشد کشاورزی و فکر میکنم آنرا هم از دانشگاه آزاد بدون نشستن در کلاس اخذ کرده است ، البته این قسمت آخر را نمیدانم که واقعیت دارد یا نه ، الله اعلم ، ضمنا اینگونه موارد زیاد مهم نیست ، صداقت و درایت و انسانیت و عدم تبعض و مدیریت بالاتر ازاینهاست ، در یک روستا میبینی که یک کدخدا حتی سواد خواندن و نوشتن را بلد نیست ولی بادرتیت و مردانگی و ازخود گذشتگی کارها و مشکلات روستا را چنان روبراه میکند که آب از آب تکان نمیخورد و همیشه ازحق خود میگذرد ، اما متاسفانه ...نمیخواهم بقیه اش را بنویسم که شاید مکدر شوید چون منطقی فکر نمیکنیم

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۱:۴۰

این شهردار فثط نمایش میده چه کاری کرده برای شهر.باید پشت شهردار قبل نماز خوند

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۳۹

حسینخانی خودش فساد نکنه دیگر نمیخواد فساد رو کنه برادرش و خواهر زاده اش در سیستم شورا و شهرداری جا انداختن خودش کدوم برنامه رو میخواد اجرا کنه و اساسا ایشون می دونه مدیریت شهری یعنی چه؟ چند تا مقاله در این رابطه خونده اس؟

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۳۶

جناب آقای حسینخانی تو را خدا دست از سر این شهر بردار بابا چه اشتباهی کردیم بهت رای دادیم بابا این شهردار را که خودت آوردی خودت معرفی کردی چی شد میگفتی کلید عمرانی میانه دست اینه رفتیم کلی تحقیق تحفص کردیم هم سالم است هم کاری بابا ول کن چرا بخاطر خواسته شخصی شورا را به حاشیه میکشی چی شد فقط جنابعالی با شهردارها از خرده فروش و رجیلی گرفته تا این شهردار مشکل پیدا میکنی پس معلوم است.........

۹۶/۱۰/۱۰ ۲۰:۳۶

شما الان به یه قشری توهین میکنید که پرورش دهنده همه ما از لحاظ سواد و فرهنگ بوده.تا عمر داریم بایستی قدردان معلمان خود باشیم نه اینکه به واسطه سیاست فریب خورده بعضیا به قشر فرهنگی توهین کنیم.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۵۱

بیسواد خودتی که به یه مهندس مکانیک ودبیر فنی فارغ التحصیل دانشگاه شهید رجائی تهران که خیلیا آرزوشو دارن میگی بیسواد!در ضمن کارشناس ارشد مدیریت کشاورزی هم هستن.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۳۴

کدامش را قطع کرده لطفا بفرمایید ، بنده باحسینخانی که هیچ باهیچکس دشمنی ندارم ، دشمن من دوست من است ، اما ریاکار را به هیچوجه دوست خود نمیدانم ، گفتم که اگر ایشان سوادش حداقل همتراز مدرکش بود حتما به حال و روز این شهر مصیبت زده حداقل گریه میکرد

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۱۸

ودرضمن حسینخانی یارغار محمدعلی مددی میباشد و به عبارتی نوچه ی خاص او بوده و هست...

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۱۸

ودرضمن حسینخانی یارغار محمدعلی مددی میباشد و به عبارتی نوچه ی خاص او بوده و هست...

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۱۱

حسینخانی آموزش پرورشی و معلم فنی حرفه ای هنرستان بوده و اساسا باسواد به حساب نمیاد.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۹:۱۰

حسینخانی آموزش پرورشی و معلم فنی حرفه ای هنرستان بوده و اساسا باسواد به حساب نمیاد.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۸:۴۸

شجاعترین فرد اعضای شهر حسینخانیه.چون میخواد دست فساد رو از شهرداری قطع کنه برا همین دشمن زیاد داره.

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۸:۴۴

باوجود بدگوئی هایی که از حسینخانی به جهت خط گرفتن از بعضی خواص میشه ،حسینخانی فردی شجاع ودرستکاریه و مبارزه اون با فساد در شهرداری از ابتدای دوره قبلی شورا تا این لحظه برهیچ کسی پوشیده نیست.ایکاش چندتا شورای با عرضه مثل حسینخانی داشتیم.نه مثل شاهمحمدی که بجای نماینده مردم بودن نماینده دولت به حساب میاد!

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۵:۴۸

عسگر نه عسگر اوغلان

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۵:۲۳

حدس می‌زدم خودش باشه. رد پای شکری هم به چشم می‌خوره

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۵:۱۷

خیلی بی انصافی رجیلی بخاطر قرارداد ما کارگران خیلی هزینه داد ولی مردانه ایستاد اگر دین ندارید ازاده مرد باشید

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۴:۲۴

اگر سواد و علم آقای حسینخانی نسبت به مدرکش بیشتر بود یقین بدانید که در رده های شغلی بالاتر الان قرار داشت و الان هم اگر عضو شورا شده مطمنم که میدانید در سایه شایستگی ابشان نبوده بلکه آرا ریخته شده در صندوق از طریق ایل و قبیله و باند بازی و نان به نرخ روز خوردنهای بعضی از این عزیزان است و... خیلی ها هستند دراین شهر که شایستگی خیلی بالاتری دارند ولی نخواسته اند مردم را فریب بدهند ، بقول حافظ که میفرماید : ... چه شکرهاست دراین شهر که قانع شده اند / شاهبازان طریقت به مقام مگسی ... ، حتما خودشان هم این را میدانند ، ولی افسوس که مرد میدان آقای علیلو تنهاست ، او نه تنها محافظه کار نیست و ریا و تزویر در وجودش نیست بلکه صداقت و مردانگی اورا. حتی دشمنانش نیز تایید میکنند

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۳:۳۸

نمیدانم چرا برخی از دوستان از شفاف سازی شاکی هستند قافلان یک موضوعی را بدون سانسور تحلیل کرده وبه اطلاع شهروندان رسانده از تغییر 180 درجه ای شهردار و سهم خواهی با واسطه برخی فرصت طلبان بهر حال دانستن حق مردم است چرا باید بجای قدر دانی شاهد حرمت شکنی باشیم

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۳:۲۸

با توجه به شرایط موجود وعملکرد غیر شفاف شهردار وسو تفاهمات ایجادی ادامه همکاری شورا و اقای نصیری سخت است بهتر است بزرگان شهر و امام جمعه انقلابی شهرمان برای جلو گیری از صدمات بعدی به شخصیت افراد و شهر میانه اقدام شایسته ای را مد نظر قرار دهند وگرنه دخالت ارگانهای غیر مرتبط - نادیده گرفتن جایگاه شورا - وتصمیم گیری عجولانه اعضا- ورفتارهای غیر حرفه ای شهردار - ودلسردی شهروندان - چشم انداز مناسبی برای شهرمان نخواهد داشت - در ضمن بایستی از شفاف سازی اهل رسانه وبخصوص قافلان تشکر کرد

۹۶/۱۰/۱۰ ۱۰:۱۱

میانه ای محترم همه کارمندان شهرداری واقشارمختلف مردم می دونن رجیلی کسی بود که امکان نداشت پنجاه وپنج میلیون واسه تجهیزخونه ای هزینه کنه که خودش قراربودتواون ساکن بشه...حتی ترجیح می دادماشین تشریفاتی اداره روسوارنشه...و...اگه اطلاعات غلط دارین میتونین ازافرادمطلع بپرسین...دلیل توجه مردم همین نکته است اگه بتونین درک کنین.

۹۶/۱۰/۱۰ ۰۷:۵۰

چرا بی انصافی می کنید

۹۶/۱۰/۱۰ ۰۰:۳۶

چشم بسته غیب گفتی عسگر

۹۶/۱۰/۹ ۲۳:۳۰

خودت ديدي توفيقيان خو فروش

۹۶/۱۰/۹ ۲۳:۲۲

قافلان وظیفه اش اطلاع رسانی است ، اگر شما نمیخواهید از وضع و اوضاع شهر با خبر شوی این حق تست که نمیخواهی آگاه شوی ، ولی نمی توانی مانع آگاهی مردم شوی ، کمی اندیشه کن

۹۶/۱۰/۹ ۲۲:۳۸

اگه مهندس رجیلی در شهرداری میموندن وضع از این هم بدتر بود.از وقتی که او در شهرداری مطرح شد این مشکلات بوجود آمد.از بعددیگه هدف حسینجانی این است که محمود مردمی را بد نام کنه و خودش به هدفش برسه.

۹۶/۱۰/۹ ۲۲:۲۴

از قرار معلوم قافلانیان هنوز در سوگ رجیلی عزادارند و هر ازگاهی مرثیه ای میسرایند چه کیسه ای دوخته بودند خدا داند و حالا هم در فکر تشدید تفرقه و اختلاف و نهایت بی عملی شورا و شهردار تا بگویند دیدید ما درست گفتیم

۹۶/۱۰/۹ ۲۱:۱۹

حسیخانی مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه های تهران رو داره ولی به غیر از ایشان فک نکنم اصلا مدارج علمی خوبی داشته باشند لطفا آگاهانه نظر بده خنده دار نظر نده

۹۶/۱۰/۹ ۲۱:۱۷

ما همه ماحمود هستیم

۹۶/۱۰/۹ ۲۰:۰۴

به شما چه ربطی داره ملت چی میپوشه یه زمانی به دستکش دکتر فرمند گیر داده بودین الآنم به دکتر نصیری

۹۶/۱۰/۹ ۱۶:۳۱

عجب اتفاق ناگواری!!!!

۹۶/۱۰/۹ ۱۶:۲۷

در کمال تأثر و تأسف هم‌اینک اطلاع یافتیم دکترعسگر نصیری، شهردار میانه علاوه بر کتانی با کت‌وشلوار و کفش صندل نیز دیده شده است.

۹۶/۱۰/۹ ۱۵:۵۵

یادتون رفت بگین قیمت کتانی اش یه میلیونه!

۹۶/۱۰/۹ ۱۵:۴۹

ساغول حضرتی عزیز

۹۶/۱۰/۹ ۱۵:۲۶

دوستان بنظر من كسي كه اين متن را نوشته خيلي كونه بين هست مثلا كفش شهردار را كه كتاني نوشته من خودم از ان كفش دارم و طبي هست نه كتاني علاوه بر اين هد گذاشتن در سوز سرماي كمربندي بنظرتان عيب هست مردم ميانه بجاي ظاهر به شخصيت افراد و علم و معرفت تمركز داشته باشيم كه اگر اينگونه بوديم جايگاه ميانه اين نمي شد كه هستيم

۹۶/۱۰/۹ ۱۵:۰۲

مسئولین و شهرداری و شورای شهر محترم
برای رضای خدا و مردم کار کنید به این ملت خیانت نکنید و اِلا نفرین مردم به زمینتان میزند و چوب خدا صدا ندارد به گذشتان نگاه کنید تا عبرتی باشد برای شما

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۵۰

با سلام حضور همشهریان ارجمند به عنوان یک شهروند میانه ای عرض می کنم . میانه مسوولی پاک تر ، با صفاتر ،بی ریاتر ، با شهامت تر و دلسوتر از آقای محمود علیلو تابحال به خود ندیده است . منتهی مشکلات میانه آنچنان عمیق و گسترده است که با تکیه بر کار و تلاش یک نفر حل نمیشه . باید اعضای شورا با هم کار تیمی انجام بدن و یک صدا عمل کنن تا شاهد توسعه باشیم .

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۱۴

یعنی می فرمایین شهردارهیچ مشکلی نداره وبی گناه بی گناه هست.وشورابی رحم بی رحم!که این دوسه نفرتونستن اینهمه تنش ایجادکنن.باعقل جوردرنمیادبه هرحال یه جای کارایرادداره.

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۱۱

پیشنهادمیدم خانم محترم یه باردیگه متن روبخونین.

۹۶/۱۰/۹ ۱۴:۰۵

از آقای شاهمحمدی نام بردید لازم میدانم نکته ای را خدمتتان عرض کنم و اون این است که انسان بی تفاوت و محافظه کار به هیچ دردی نمیخورد ، انسان باید مفید و شجاع و دارای شهامت باشد نه اینکه درمقابل ظلم و بیعدالتی سکوت کند انسان باید اظهار نظر کند وگرنه سکوت کنم ببینم سایرین چه کاری انجام میدهند آنرا یاتایید کنم و یا رد ، این عمل شاید در ظاهر امر کار خوبی هست ولی درباطن ظلم به جامعه است ظلم به مردم مظلوم است ودر مقابل چهره نیک ازخود نشان دادن است ، بنظربنده آقای علیلو تنهاست و به تنهایی نمیتواند ازعهده بعضی از اعضای محافظه کار و ریاکار برآید ، فقط یک نصیحت برادرانه به آقای علیلو دارم که مواظب اطرافیان خود علی الخصوص حسینخانی باشد و از سایرین نیز برحذر

۹۶/۱۰/۹ ۱۲:۲۰

شورا اگه با مسیولین اجرایی و حاکمیتی تعامل و همراهی نداشته باشه و سر خود و سرکش ( بی قانونی و عدم رعایت اصول و مقررات و عرف حاکم در روابط حاکمه بامسیولین ) به رویه فعلی ادمه دهند و حکمیت و نصایح امام جمعه محترم؛ دادستان محترم و فرماندارمحترم گوش ندهند قطعا کاری از پیش نخواهند برد و دود این قبیل کارها و منیتها به چشم مردم و شهر و شهرداری خواهد رفت . امیدواریم با درایت و منطق و قانونمندی و تعامل و احترام متقابل و به دور از هیاهو و مشت بازی به وظایف و نظارت عالیه خویش بر شهرداری و شهردار بدون دخالت در امور اجرایی پرداخته و موجبات هتک حرمت و حیثیت دیگران و ریزش آرای خویش نگرددند.

۹۶/۱۰/۹ ۱۱:۴۷

نمی دونم چرا بعضیا وقتی منافع و جایگاه دوستاشون تو شهرداری به خطر می افته دست به قلم میشن؟!
یادتون که نرفته این عکس زل زدن به آسفالتو مسئول وقت روبط عمومی منتشر کرده
همونی که برای جابجایش تیتر زدین
راستی چرا برای جابجایی های ادارات دیگه تیتر نمیزنین؟!
رسانه و قلم ها نباید دنبال منافع شخصی و گروهی باشه

۹۶/۱۰/۹ ۱۱:۴۰

باسلام وتشکرازصدای میانه
دوستان همه میدانندکه چه آشی مسؤلان برایمان پخته اندبه اصطلاح عامیانه چیزی راعیان است چه حاجت به بیان است...
کمبودی که درشورای شهرمیانه احساس میشه اتحاد بین اعضاهاست وتا زمانی که این اتحاد برقرارنشود اختلافات تمامی ندارند.
درمورد شهردارهم باید عجولانه تصمیم نگیریم چون ایشون هم هنوز نتونسته خودشو پیدا کنه چه برسه به رسیدگی مشکلات شهری اینم باز برمیگرده به شورای شهر

۹۶/۱۰/۹ ۱۱:۰۲

تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف تاسف

۹۶/۱۰/۹ ۱۱:۰۲

داداچ وقتی نماینده شهر در مجلس در طول ایام سال دستکش میپوشه شهردار شهر هم هدبند میزنه دیگه .

۹۶/۱۰/۹ ۱۱:۰۱

انتصاب مدیران و مسئولین شهرداری درسته با شخص شهرداره ولی بایستی نظر شورا را هم اعمال کنه

۹۶/۱۰/۹ ۱۰:۵۹

شاید مشکلات شورا و شهرداری شدیدتر از این هم در آینده نزدیک خواهد شد سه یا 4 نفر از پرسنل شهرداری هستند که همیشه بنزین روی آتش میریزن. اگه اینها نباشند مشکلات زیادی حل میشود

۹۶/۱۰/۹ ۱۰:۴۳

واقعا جای تاسف است کتک کاری دوعضو شورا باید هرچه زودتر ماهیت کننده اینکار برای مردم روش بشه که چرا این کار انجامشده

۹۶/۱۰/۹ ۱۰:۳۰

متن خوبی در حمایت در رجیلی بود همین...

۹۶/۱۰/۹ ۱۰:۲۷

اعضای شورای شهر به پشتوانه رای خود سعی کنند نهاد مردمی شورا را حفظ کنند. اگر با شرایط بوجود آمده، این شهردار بماند. وضعیت بدتر از دوزه قبل خواهد شد و سرنوشت سختی در انتظار آنها در انتخابات آتی خواهد بود.

۹۶/۱۰/۹ ۱۰:۱۵

این مشکلات شورای شهر میانه رو شورای شهر کلانشهر ها هم ندارند.والله

۹۶/۱۰/۹ ۰۹:۵۹

بعید نیست

۹۶/۱۰/۹ ۰۹:۵۷

شما چه انتظاری از این شورا دارید واقعا چه انتظاری دارید کدامیک به جز آقای شاه محمدی حتی پاراف کردن یک نامه را بلد هستن چه برسد به گرفتن تصمیمات مهم برای شهر خواهشا به سوابق این افراد نگاه کنید آخه مگه می شود یکنفر که تابه حال در یک اداره حتی یک ثانیه هم کار نکرده حتی مراودات اداری رو بلد نیست بیاد شورا ما مردم ازش انتظار داشته باشیم بابا این محل جای کشیدن لوله گاز یا نگهبانی یک شرکت نیست باید از افراد کار کشته استفاده میشد که هزار افسوس نشد که نشد حال ضمن احترام به رای مردم باید صبر کرد دیددر این چهار سال چه مسائلی پیش خواهد آمد

۹۶/۱۰/۹ ۰۹:۳۵

میانه جای عجیبی است سیاستش کثیف ومردمانش بی تفاوت

۹۶/۱۰/۹ ۰۹:۲۹

هیچ تغییری از زمان روی کار آمدن این شورا و شهردار جدید در وضعیت شهر بوجود نیامده است. مردم با انتخاب این اعضا و نه به اعضای قبلی خواستار تغییر و رویکردی جدید و سازنده در شهر بودند ولی ظاهراً چنین اتفاقی نیفتاده و وضع بدتر از قبل هم شده است. چرا که نصیری و شورا زورشان به صفایی نرسید و حالا میخوان یک خورده فروش دوم با خواست های جدید درست کنند و تا حدودی هم موفق شده اند.
مردم باید درباره این بازی ها آگاه باشند و بنده به عنوان یک شهروند از اطلاع رسانی این موضوعات تشکر می کنم.

۹۶/۱۰/۹ ۰۹:۲۶

پس موضوع فساد مالي اين وسط چي ميشه نكنه شهرداري ازدانشگاه آزاد نحوه لا پوشاني عملكرد ضعيف رئيس و جمع شدن مگسها دور شيريني را ياد گرفته؟به هر حال بايد منتظر بود و ديد.

۹۶/۱۰/۹ ۰۸:۱۷

جناب آقای محمود علیلو فردی صادق و بسیار مردمی وخاکی هستند.
باتوجه به شناختی که از آقا محمود علیلو دارم به طور قطع می توانم بگویم که هدف ایشان فقط خدمت به مردم شریف میانه وتوسعه شهرمیانه است .
من چندین باری که با آقای علیلو از نزدیک دیدار داشتم خصلت خدمت بی منت را در ایشان مشاهده کردم. واین را رسماًمی توانم بگویم که آقای علیلو مخالف کارهای غیرقانونی است و همواره بر کارهای قانونی تاکید دارد .به طوری که در دوران تبلیغات هم درپوسترهایشان نوشته بودند صداقت نفس این شهراست
روحیه ی دیگری که موجب شده آقای محمودعلیلو را شخص اینجانب دوست داشته باشم‌این است که ایشان اهل دروغ گفتن نیست وصادقانه صحبت می کند.

۹۶/۱۰/۹ ۰۸:۱۱

نوشته اید "با وجود همه‌ی این معادلات چندمجهولی" در حالیکه معادلات شهرداری یک مجهولی است که آن هم معلوم است و در سایه

۹۶/۱۰/۹ ۰۷:۴۲

جناب آقای مهندس علیلو لطفا خط مشی خود را از حسینخانی جدا کند جایگاه تو رفیع هست

۹۶/۱۰/۹ ۰۷:۴۰

شواری محترم شهر: اولویت کارهایتان رفع کمبودها و کاستی های شهر هست همان لحظه که به طرح تجهیز منزل مسکونی اداری آقایان دست رای بالا بردید و اموال بیت المال را مدافع نبودید حالا وقتش نیست

۹۶/۱۰/۹ ۰۷:۱۳

دقیقا به نکته مهمی اشاره کردید ، هرچه هست زیر سر حسینخانی هست ، آقای علیلو انسان بدون غل و غشی هست و باسیاست و حیله و نیرنگ وارد نمیشود وهمین خصلت او و مردانگی او باعث میشود بعضی مثل حسین خانی ها سو استفاده کنند که این موضوع در همینجا یادتتان بماند در اینده نزدیک انشاالله با مدرک و دلیل و مستندات و با نام واقعی خودم به این موضوع خواهم پرداخت ، امیدوارم آقای علیلو فریب سیاست بازی بعضی ازاین افراد را نخورد

۹۶/۱۰/۹ ۰۶:۳۶

انسان ها نادان به دنیا می آیند،
نه احمق!
احمق شدن،
نیاز به آموزش دارد.

۹۶/۱۰/۹ ۰۱:۲۴

پ‌ن‌پ دنس بوده

۹۶/۱۰/۹ ۰۱:۲۰

شورای شهر چرانمی گذارد شهردار کارش را بکنه !!؟چقد آخه منم منم !!اگر تخلفی صورت گرفته باشد شورا باید وارد بشه ..انتصاب مدیران وعزل ونصب آنها حق شهرداره

۹۶/۱۰/۹ ۰۰:۱۲

ممنون از بابت روایت بی طرفانه پشت پرده قضایای شورای شهر و شهردار. در هر صورت باید برای صیانت از رای مردم تلاش کرد. هرچند بی نتیجه باشد هرچند بی تاثیر نیست

۹۶/۱۰/۹ ۰۰:۰۹

پس خبر مشت خوردن اکبری از علیلو صحت داشته.

۹۶/۱۰/۸ ۲۳:۵۲

"...دیگر شاهد متراکم شدن و انفجار همه‌ی این نابسامانی‌ها در مشت محمود علی‌لو به رخسار علی اکبری در دفتر شهردار نباشیم."
یعنی در این حد؟ این روند رو ادامه بدن تو مسابقات MMA امسال دو سه تا لژیونر خواهیم داشت به امید خدا

۹۶/۱۰/۸ ۲۳:۵۲

هرچی هست سر حسین خانی است فقط دنبال منافع خودشه علیلو آدم ساده و باغیرتیه انشالله خط و مشیش را از حسین خانی جداکنه مگه شهردار در ۳ماه گذشته چکار می تونسته انجام بده که نکرده فقط دست برادر وخواهرزاده ی حسینخانی رو از شهرداری قطع کرده مردم با بصیرت هستند آقای حسینخانی

۹۶/۱۰/۸ ۲۳:۲۱

ادم واقعا متاسف میشه برای میانه ای بودنش

۹۶/۱۰/۸ ۲۲:۳۰

گورَسَن نجور اولاجاق

۹۶/۱۰/۸ ۲۲:۱۱

ده ده وای گنه باشلاندی داوا..

اخبار روز