کد خبر: ۷۹۳۹۸
۱۳۰۸ بازدید
۲۲۰ دیدگاه

مدیران غیربومی رفتنی‌اند

۹۶/۱۰/۲۵
۲۰:۵۶

"حیف رأی‌هایی که برای دکتر و پروفسور جمع کردیم. گذر پوست هم به دباغ‌خانه خواهد افتاد" این بخشی از کامنتی‌ست که یکی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در صفحه‌ی عمومی یکی از منسوبین یعقوب شیویاری گذاشته است و از آن‌چه که دروغ‌گویی و عدم تحقق وعده‌ها خوانده شده، انتقاد کرده است.

این‌که این کاربر کدام وعده‌ی نمایندگان را مدنظر داشته مشخص نیست. تعداد وعده‌ها هم انگشت‌شمار نیست. اما یکی از مهم‌ترین وعده‌هایی که هر نامزد انتخابات محلی در تبلیغات سرمی‌دهد، بی‌تردید به‌کارگیری نیروهای محلی و بومی در امور اداری و پست‌های مدیریتی‌ست.

اگر نداشتن دانش لازم پیرامون محیط اجتماعی و فرهنگی، مشکلات مدیران غیربومی در سازگاری با این محیط و سوءتفاهم فرهنگی میان مدیران غیربومی با بومیان محل را از عیوب گزینش مدیران غیرساکن در پست‌های محلی بدانیم، عرقی محلی و حسی ناسیونالیستی نیز پشت این مطالبه خوابیده است. هرچه که باشد چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. اگر در گذشته به سبب فقر نیروی کارآمد، افرادی از مرکز برای اداره‌ی شهرها منصوب می‌شدند امروز امّا وجود طبقه‌ای تحصیل‌کرده، کاردان و توانمند در شهرستان‌ها که به‌کارگیری‌شان انگیزه‌زا و رونق‌بخش تکاپوی پرسنل دولتی‌ست، جایی برای تحمیل دیگرافراد باقی نمی‌گذارد.

ناگفته نماند بخشی از این نابسامانی‌ها نیز حاصل عدول برخی نمایندگان از مواضع گذشته‌ی خود یا زدوبندهای سیاسی است. در این میان نسبت فامیلی و خانوادگی برخی مدیران ادارات و مراکز آموزش‌عالی با مدیران سیاسی یا عمرانی استان را نیز نباید نادیده انگاشت.

فارغ از نگاه ماورایی به قدرت و محدوده اختیار نمایندگان مجلس، کوچک‌ترین انتظار از نمایندگان مردم تحقق همین یک وعده‌ی ناقابل است.

وعده‌ی استفاده از پتانسیل‌های شهرستان در عرصه‌های مدیریتی، شعاری بود که با افتخار به زبان می‌راندند. شعاری که شاید با تحقق آن تصور این‌که تنها دستاورد رأی مردم به نمایندگان، دادوهوار بی‌معنای فرمند بر سر مسئولین استان و وزنه-وزنه‌کردن‌های بی‌حاصلی که برای مردم حوزه انتخابیه خود کوچک‌ترین ثمره‌ای نداشته، از سر مردم بپرد.

نمونه‌ی بارزتر این وعده‌ها سامان‌دهی اوضاع وخیم شبکه بهداشت و درمان، اوضاع آموزشی و وضعیت راه‌های شهرستان بود که بعد از انتخابات با چرخش 180درجه‌ای موجب بهت و تعجب کادر اداری و درمانی شبکه بهداشت و ادارات مربوطه شهرستان شد و نمونه دیگرش نیز بیان این نکته از سوی نمایندگان است که "اوضاع دانشگاه‌ها، باتلاقی است که به آن ورود نمی‌کنیم".

مضافاً این‌که فاصله‌ی متزلزل کمتر از 300رای با نفر سوم در انتخابات، آش دهن‌سوزی نیست که به آن دل خوش کنیم. و از "الله‌سنه‌توکل‌های" اندازه‌ی بشقاب روی سینه و دروغ‌ممنوع‌کردن‌ها ‌نیز کاری بر نخواهد آمد. ملکی و شورچی سخت در کمین‌اند!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۳۰ ۲۰:۰۳

در این 24ساعتی که گذشت دو نکته را خدمت مخاطبان عزیز معروض می‌دارم؛

1. دیشب بنا به مصالح و ملاحظاتی که سایت دارد و برای من نیز بسیار محترم‌اند اکانت من به‌حالت تعلیق درآمد. لذا عدم فعالیت من امروز ابدا ربطی به شکایت دانشگاه آزاد واحد میانه نداشته است.

2. امروز با اعتماد مجدد مهندس نائبی این مشکل رفع شد که از نگاه بلند ایشون سپاسگزارم. بی‌تردید VOM دین بزرگی بر گردن مردم میانه داشته و دارد؛ البته اگر بعضی‌ها بفهمند.

۹۶/۱۰/۳۰ ۰۸:۴۶

مشکل کار همینه دیگه. به نفر آمده روشنگری می کنه امثال تو میان به تمسخر می گیرند. امیدی به این وضع نیست.

۹۶/۱۰/۲۹ ۲۰:۳۴

ع

از بهلول پرسیدند در قبرستان چه میکنی؟؟؟
او در جواب گفت:
با جمعی نشسته ام که به من آزار نمیرسانند...
حسادت نمی کنند ...
تهمت نمیزنند...
دروغ نمی گویند ...
طعنه نمیزنند ...
خیانت نمی کنند ...
قضاوت نمی کنند ...
چاپلوسی نمکنند ...
و بالا تر از همه ی اینها اگر از پیششان بروم، پشت سرم بد گویی نمی کنند ...

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۹:۳۷

احسان خان شما که مستند صحبت میفرمایید و به قبوض آب مجتمع دسترسی دارید شما لطف کنید قبوض را بگذارید تا اختلاف فاحش را همگان ببینند. وانت هم در همان پارکینگ دانشگاه است تعدادی به آن پارکینگ علاقه دارند کیس کامپیوتر هم با فاکتور خریداری شده موجود است شما که در دانشگاه نماینده دارید می تواند از نزدیک ملاحظه کند. کاشت درخت سنجد و گل محمدی و زعفران با تایید و امضای همین اساتید دانشکده کشاورزی صورت گرفته که یکی از کاندیداتورهای ریاست نیز آن را امضا کرده است.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۸:۴۰

احسان خان اینقدر کامنت میزارم خداییش حال میکنیا. داری رکورد میشکنی خخخخخخخخخ

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۸:۳۷

کامنتهای قبلی رابخون جیگر. وانت پیکان قراضه، آخ ببخش تویوتا های هایلوکس تو دانشگاهه و خدمات ارائه میده. قبلا که گفته بودم اون عینک خوشکلت را عوض کن چون احتمالا سفیدها راسیاه نشون میده. نترس بدون عینک هم شاید خوش تیپ باشی. ضمنا یادت نره ها شب بیدار بمونی. آخه میترسم مثل اون آقایی که به احمدی نژاد گیر داده بود، به خواب اصحاب کهف بری. خخخخخخخخ. وای احسان خدا تو را نکشه. چقدر بامزه ای. خخخخخخ کلی خندیدم.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۸:۲۶

خخخخخخخ دکتر دیگه کیه. من که دکتر نیستم. تو اینقدر غافلی که نمیدونی، ایشان دنای سفید رنگ را دو ماه پیش فروخته. خخخخخخخخخ

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۵۹

به‌رسم کروبی که به احمدی‌نژاد گیر داده بود اردبیلو بگه:

اون وانته چی شد دکترجون!؟

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۵۰

بدخت خانواده‌ی دانشجویی که با هزار مصیبت شهریه‌ی میلیونی جور می‌کنن میریزن حساب دانشگاه و بعد مدیر استراتژیک و اتاق فکرش اینطوری به باد میدن!

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۴۸

خریدش ربط نداره ولی اگه چیزی سرش میشد نباید می آورد اونجا کشت می کرد. همه کارهای اینا همینجوریه. چون بخشنامه بوده حتما ببرید پول دانشجو رو حرام کنید.
قادام استدلالووا

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۴۶

کاشت سنجد و زعفران و گل‌محمدی که در زمان پاکدست بوده!

آبیاری هم با آب شرب انجام می‌شه!

شما که دسترسی به اسناد مالی دارین فقط کافیه قبوض آب رو بگیرین و به تفاوت رقم فاحشش با دوره‌ی قبل از رئیس پاکدست و استراتژیک پی ببرین!

نجات میانه پیش‌کش!

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۱۷

اون محصولاتی را که گفتید، بنا به بخشنامه های سازمان مرکزی کاشته شده و با آبیاری قطره ای آبیاری میشه. از طرف دیگر زمینهای مجتمع معارض زیاد دارد و برای تصاحب آن، بناچار باید محصولات کشاورزی و با باغی کاشته بشه. ضمنا همین زمینهایی که میفرمایید، سابق بر این خریداری شده و شوره زار بودن آن ربطی به رییس فعلی ندارد.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۱۵

مسئله مدیراست؟ یا مدیر مسئله هست؟
مسئله پول است؟ یا پول مسئله هست؟
مسئله قانون است؟ یا قانون مسئله هست؟
گاهی درجائی برای همه است! وگاهی درجائی برای همه نیست!
گاهی در جائی برای بعضی است! وگاهی در جائی برای همه نیست!
آخه چرا؟

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۵:۱۱

اون محصولاتی را که گفتید، بنا به بخشنامه های سازمان مرکزی کاشته شده و با آبیاری قطره ای آبیاری میشه. از طرف دیگر زمینهای مجتمع معارض زیاد دارد و برای تصاحب آن، بناچار باید محصولات کشاورزی و با باغی کاشته بشه. ضمنا همین زمینهایی که میفرمایید، سابق بر این خریداری شده و شوره زار بودن آن ربطی به رییس فعلی ندارد.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۴۴

صلوات بفرستید تمام کنید خدا خیرتان دهد

اگر قصد روشنگری بود انجام شد همه حرفهایشان را زدند فضای جدل وجروبحث به ضرر همه است مسولین ومردم هم حرفها را خواندند

بیا تاگل برافشانیم ومی درساغر اندازیم
فلک را سقف بشکافیم وطرحی نو دراندازیم

اگر غم لشکر انگیزد که خون عاشقان ریزد
من وساقی بهم سازیم و بنیادش براندازیم

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۳۲

احسنت . رو شدن سرقتها خیلی عالی شد . نمونه آشکار ان که همه کارمندان و هیئت علمی باخبرند کیس کامپیوتر یکی از مدیران بود که بغیر از بدنه کیس کلیه قطعات ان با قطعات معیوب محل کار طرف تعویض شده بود . همه فهمیدن ولی انگار نه انگار

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۴:۲۷

خوشبختانه هر کامنت شما تف سربالا هست / در همین مورد سرقت بزرگ چرا دانشگاه فقط یقه یک نفر را گرفته و ول نمیکند مگر یک نفر میتواند بدون هماهنگی و کمک دیگر مدیران ترتیب سواستفاده های مطرح شده را بدهد در حالی که شما میگویید حراست انها را گرفته اگه گرفته چکارشان کرده . هیچچی

در هر حالت، تاسف، تاسف و صد بار دیگر تاسف

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۴۶

"حق التدریس مظلوم" سابق و "همون حق التدریس قبلی" فعلی عجب استعدادی در کشف حقایق داری و دست کارآگاه کاستر را از پشت بستی. البته مثلا. آخه به چی استناد میکنی و هر کامنت را به دکتر سلیمی منسوب میکنی. میدونی با این حرفات تهمت میزنی و منو وادار میکنی تا جوابت را بدم. البته با این کارت قند تو دل آقا احسان آب میشه، چون تعداد بازدیدها و تعداد کامنتها زیاد و حسابی معروف میشه. حالا جهت تنویر افکار عمومی لازم است توضیح بدم که به نظرت دلیل کشف وانت قراضه مسروقه در کوتاهترین مدت ممکن مدیون چیست؟ نگو نمیدونم و خودت رابه اون راه نزن و فضا را قاریشمش نکن. همین دوربینهایی که ادعا میکنی هزینه ی به قول تو چند صد میلیونی برداشته و با کذب بودن گزارش مالی تو کاری نداریم، در زمان رییس و حراست فعلی نصب نشده و اگر به هزینه و یا کیفیت دوربینها انتقاد داری، الحق که انتقادت وارد نیست. ولی نحوه کشف مسروقه چنین است که حراست واحد به موازات تلاشهای مامورین محترم نیروی انتظامی بیکار ننشستند و با کنترل دوربینهای مدار بسته ای که در همسایگی دانشگاه و در مکانهای خصوصی نصب شده است، سر نخهای اولیه به دست آمد و خدا را شکر در کوتاهترین زمان، مسروقه کشف شد. اگر واقعا به اشیا و اموال مسروقه دانشگاه اینقدر حساس هستید، چرا از حراست واحد از بابت کشف مسروقه هایی که انجام داده اند و همه این سرقتها در زمانی قبل از زمان رییس فعلی صورت گرفته و مبالغ ریالی آن با مبلغ ریالی وانت قراضه که این همه بولدش میکنید، قابل قیاس نیست، تشکر نمی کنید. چرا اینجا از سارقان اصلی حتی کلمه ای به میان نمی آورید. چرا زمان وقوع سرقتها و زمان کشف آنها را اطلاع نمیدهید. چرا از نحوه اختصاص آپارتمانهای مسکن مهر در میان کارکنان دانشگاه و افراد غیر دانشگاهی سخنی نمی گویید. آیا واقعا چند واحد درسی قطع شده ارزش آن را دارد که دینتان را فدای دنیایتان کنید و در آسیابی که اکاذیب را آرد کرده و به اسم حقایق به خورد مردم میدهند، آب میریزید و یا شاید خودتان از آسیابان این آسیاب هستید؟ در هر حالت، تاسف، تاسف و صد بار دیگر تاسف

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۳:۰۷

سلام یعنی دکتر واعظی از ترسون دیگه مطلب نمی گذارند؟ یعنی تهدید جواب داده؟ به نظرم این حرفتون در حق همه اساتید به نوعی اجحاف است.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۱۱

بابا کشتی ما را با اون عشقت. با عشقت تنهات میزارم تا خوش باشی. هر چقدر به تو توصیه کردم عنان اختیارت را به دست اون عشق کذاییت نده ولی کو گوش شنوا. آخرش میترسم با این عشقت، کار دستت بدی. احسان، جون من همه کامنتا رو تایید کن. یواش یواش از کامنتا خوشم میاد. آخه وقتی میخونم، خندم میاد. خودت هم میدونی که خنده بر هر دردی دواست. حالا به عشق تو خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۰۷

این یه دونه رو خوب آمدی سلیمی جان
دربحث وانت همین موضوع مدنظره که چرا در دانشگاه به این بزرگی که هزینه چندصدمیلیونی برای حفاظت صرف میشه و اونجارو پادگان کردید دوربین و قدم به قدم نگهبان. چرا باید این اتفاق بیفتد. خودتان به خواب نزنید.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۰۴

خخخخخخخخخخخخ وای مردم از خنده. راست میگه احسان. طرفای ظهر بخواب و شب زنده داری کن نگذار کامنتات پاک بشن.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۲:۰۲

این دلسوزی VOM برا من ارزشمنده!

ضمناً روزنامه‌نگاری که درد و عشقش مردم بی‌صدا و دردمندن عادت داره به دادگاه و دادرسی!

مرا از این عشق تبرئه نکن

حق‌السکوت نگرفته‌ام برای حرف‌هایی که باید گفت

این دلیل وکیل‌مدافع من است در ردیف اول این عشق!

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۴۶

سلام- احسان جان در چنین مواقع حساسی لطفا صبح ها بخواب شبها بیداربمان
البته این یک پیشنهاد هست شاید پیشنهادات بهتری هم باشد

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۲۴

والا من شب می‌خوابم صبح پامی‌شم میبینم ی تعداد کامنت حذف شده!

وگرنه من

حرفی رو می زنم که بتونم بنویسم

چیزی رو می‌نویسم که بتونم زیرشو امضاء کنم 

اگه چیزی رو هم امضا کنم تا پای جون پای امضام می‌مونم

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۰۲

دوست خوب من، چون در فضای مجازی غوغا به پا کردی و سعی داری حقایق را وارونه جلوه دهی، می خواهم کمکت کنم تا تورا از اون عشق کذایی که وجودت را تسخیر کرده، رها سازم، تبرئه کردن از اون عشق با خودت. این که در کامنتی که گذاشته بودی و نمیدونم به چه دلیلی پاکش کردی و در اون کامنت می فرمایی، پرداخت نکردن حق ماموریت در وضعیت مالی فعلی دانشگاه،استثمار و بیگاری گرفتن از کارکنان است.
اولا: در تصمیم اخیری که گرفته شده، حق ماموریت به هیچکس اعم از رییس، معاون، مدیر، هیات علمی و کارمند پرداخت نمیشه. پس اینجا می بینید که فرقی بین فرادست و فرودست وجود ندارد.
دوما: اگر تحقیق کنی، پی می بری که اکثر ماموریت ها مربوط به فرادستان است نه فرودستان، پس در محاسباتت تجدید کن، چون تصمیم گرفته شده اکثرا به ضرر فرا دستان است نه فرودستان.
سوما: عدم پرداخت حق ماموریت، تنها مختص واحد میانه نیست، بلکه تمام واحدهای دانشگاهی که از نظر مالی در بحران هستند، چنین سیاستی را پیش رو گرفته اند. مشمول الذمه هستی، اگر تحقیق و اطلاع رسانی نکنی.
چهارما: اکثر واحدهای دانشگاه آزاد استان در بحران مالی هستند و در برخی از آنها نمیتوانند، حقوق ماهانه را پرداخت کنند و مبلغی را بصورت علی الحساب پرداخت میکنند، تا چه برسد به حق ماموریت. در مورد واحدهایی مانند، بناب، هشترود، شبستر و غیره تحقیق کن. حالا تو عاشق پیشه اظهار می کنی که حق ماموریت نمی دهند، پس کارمند را استثمار می کنند. یادآوری میکنم، مشمول الذمه هستی، اگر تحقیق و اطلاع رسانی نکنی.
در مورد سرقت وانت دانشگاه خدمتت عرض میکنم که در کامنتت طوری نوشتی که وانت چند میلیونی، خواننده کامنت تو ذهنش وانت تویوتا هایلوکس تداعی میشه. دوست من، آدرس را دقیق بده و بگو وانت پیکان قراضه که مدلش اینقدر پایین است که اجازه تردد بین شهری را نداشته و صرفا در محوطه دانشگاه جهت جابجایی مواد مصرفی استفاده میشود و مدلش اینقدر پایین است که درب آن قفل نمیشود. حالا دلیل سرقتش چیست؟ اگر تحقیق کنی، پی میبری که در روبروی ورودی دانشگاه، یک ساختمان به عنوان گرمخانه و سرپناه شبانه برای همشهریان معتاد در نظر گرفته شده و معنادان معزز ساکن در گرمخانه در وسطهای شب تب شبگردی به سرشان می زند و در اطراف گرمخانه به گشت و گذار می پردازند (دانشگاه قبلا به این موضوع اعتراض کرده و سوابق آن موجود است). مثلا یکی دو هفته قبل در پارک موتوری، یک دستگاه خاوری که در داخل محوطه پارک شده بود، مورد عنایت این عزیزان واقع شد و آتش گرفت. دانشگاه آزاد میانه هم از گزند این عزیزان فضانورد در امان نبوده و در شبی از شبها، مورد عنایت واقع شد و همانطوریکه میدانی، عزیزان فضا نورد بر خلاف ظاهرشان، در موقع نیاز مثل تکاور عمل میکنند و تا نگهبان به خودش بیاید، وانت پیکان را فراری داده و حتی می خواست نگهبان را زیر بگیرد. بیچاره نگهبان هم به دنبالش دویده و نتونسته کاری بکند، آخه نگهبانهای دانشگاه که مسلح نیستند. این که میفرمایید، رییس و حراست، ککشان نگزید، یعنی آنها در این خصوص اقدامی نکردند. این جمله میشود تهمت و یا افترا که پیگرد قانونی دارد. چون بلا فاصله رییس و حراست واحد دست به کار شدند و سریعا مورد سرقت را گزارش دادند و گزارشهایی که در نزد مراجع قانونی موجود است، مبین آن است. الحمدالله به کوری چشم دشمنان، وانت تویوتا هایلوکس دانشگاه در کمترین زمان پیدا شد. (درِ گوشی بگم که قصدا نگفتم وانت پیکان قراضه، آخه ترسیدم ضایع شی). این کجاش سهل انگاریه.
احسان خان عزیز، چشم و گوشت را باز کن و اخبار کذب را منتشر نکن چون عواقبش متوجه خودتان است. ضمنا من دکتر سلیمی نیستم و نوشته هام فرمایشی نیست. این کامنت را سانسور نکن. جناب نایبی عزیز، لطفا مدیریت فرمایید تا این کامنت حذف نشود.

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۰:۱۷

#توهم توطئه

۹۶/۱۰/۲۹ ۱۰:۱۴

مدیر بومی یا غیر بومی ، وقتی دلسوز و کاردان و با وجدان باشه هیچ فرقی ندارند حال این مدیر بومی باشه چه بهتر

ولی وقتی ما توانایی انتقاد و مسئولیت خواهی نداریم مدیر بومی باشه یا غیر بومی بعد از چند مدت که با حال و هوای شهر و خصوصیات مردم آشنا شد راه و روش خودش را در پیش میگیرد

در کامنتها و نظرات ارسال شده ذیل این مطلب و سایر مطالب دقت کنید ، وقتی که درپشت اکانت ناشناس "کاربر مهمان " هر گونه نظر مستند و غیر مستند را مینویسم و جرآت نداریم حرف خود  را مستقیم و  بی رو دربایستی بزنیم آش همین آش و کاسه همان کاسه است و مدیر بومی هم باشد بدتر از مدیر غیر بومی خواهد شد

وقتی نظرات را درسایت وزین صدای میانه میخوانم یاد فیلم " کرامول علیه کرامول " میفتم کاربر مهمان نظری مینویسد و کاربر مهمان جواب او را میدهد

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۱:۲۷

من نگران ایمان شما نیستم. نگران بی ایمانهایی که بادروغ پردازیهای خود آب را گل آلود میکنند تا به نوایی برسند. دوست خوب من، خداوند بر همه چیز ناظر است و استغفرالله مثل من و شما نیست که از حقایق غافل باشد. شاید افرادی مثل شما بتواند با کتمان حقایق و تهمت زدن به بندگان خدا به اهداف شومشان برسند و حق بندگان رب منان را ضایع کنند ولی این را بدان که روز قیامتی هم وجود دارد و کسی که باید نگران باشد، منافقین و گناهکارانند.

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۱:۱۷

یار دبستانی من. با این که با من و همراه من نیستی، بگو ببینم تو که ریاضیت اینقدر قوی است، پیش چه کسی آموزش دیدی؟ حتما این مشق هایی که می نویسی، فرمایشات دوستان جاه طلبت است که دوست دارند به هر قیمتی که شده، رییس را عوض کنند تا به منافع شخصی خود برسند. یا خودت از اونایی هستی که "دومانلیقی سویسن". آخ ببخش "چوخ ایستییسن". مرد حسابی یا به عبارت دیگر آقای دانشمند ریاضی، تو که ادعا میکنی تعداد نارضیان بیشتر از راضیان است، به کدام آمار استناد میکنی؟ من فکر میکردم فقط ادبیاتت ضعیف است و آدم حسابی هستی ولی متاسفانه تو حساب و کتابت هم که رفوزه ای.

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۰:۴۴

احسان عزیز آدرس من از آدرس شما صحیح تر است، چون من به اسناد مالی استناد میکنم ولی شما به حرفهای کذبی که گزارش میدهند. تا جایی که من اطلاع دارم، حق ماموریت به کسی پرداخت نمیشه و پرداختیها هم طبق مقررات صورت میگیرد. اگر واقعا غیر از این است و اینقدر مطمئن هستید، مدارک ارائه دهید و اگر مدارک ندارید، همین جا شفاها اعلام کنید. فقط این را هم بدانید که اگر کذب باشد در مراجع قانونی جوابگو هستید. اگر نتوانید مستندات بیاورید، مرد مردونه بپذیرید که قلمتان را اجاره داده اید و اون عینک خوشکلی را که به چشمتان زده اید، عوض کنید چون احتمالا سفیدها را هم سیاه می بینید. ضمنا من دکتر سلیمی نیستم و خدا را گواه میگیرم که نوشته هایم فرمایشی نیست.

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۰:۱۴

اونجایی که گزینشی عمل می‌شه پرداخت دستمزدا و حق مأموریتاس! آدرسو اشتباه دادن خدمتتون!

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۰:۰۰

شما نگران ایمان ما نباش ما خودمون جواب داریم براش

۹۶/۱۰/۲۹ ۰۰:۰۰

من هم از طرف همان همکارانی صحبت می کنم که ناراحت نیستند. ولی احتمالا شما در ریاضی تجدید بوده اید چون تعداد ناراحت ها را با بقیه اشتباه متوجه شدی. 

راستی کلاسهای تقویتی در آموزشگاههای داخل شهر برگزار میشه. البته اگه وقت داری برو تبریز و کلاس کنکور دکتر سلیمی شرکت کن جواب می گیری. جهت یادآوری

۹۶/۱۰/۲۸ ۲۳:۲۱

کاربر میهمان عزیز، وقتی از کلمه ی "بی جا" استفاده میکنی، ادبیاتی که استفاده میکنی نشان از بی ادبیت است. من توصیه میکنم در مورد دانشگاه نظر نده چون تو باید بر گردی از دبستان شروع کنی تا کمی ادبیات یاد بگیری. ضمنا تو خودت بهتر از من میدونی که الان همه همکاران دانشگاه به غیر از چند نفر که در کامنهای قبلی گفته شده، از رفتن رییس کنونی ناراحتند. اگر باور نداری، تحقیق کن. ضمنا من که این کامنت را مینویسم، دکتر سلیمی نیستم و یا دکتر سلیمی نگفته که این کامنت را بنویسم.

۹۶/۱۰/۲۸ ۲۳:۰۵

الحق که ایمانتان را زیر پا میزارید و از روی یک کلمه "سومخ یا چوخ ایستمک" قضاوت میکنید. تا میانه افراد دانشمندی مثل شماها را دارد، امیدی برای آینده متصور نیست.

۹۶/۱۰/۲۸ ۲۲:۵۳

عزیز دل بابا، لطفا توضیحاتی که در مورد حق التدریسی که حس میکنه در حقش ظلم شده، دادم مطالعه کرده و مشمول خودت نیز بدان. افسوس صد افسوس که قلمت، بیراهه را ترسیم میکنه. در قیامت پیش خداوند باید جوابگو باشی. از مدیر محترم سایت صدای میانه تقاضا دارم تمامی کامنتها را دنبال کنند تا دوست عزیزمان گزینشی عمل نکنند. چون احساس میکنم مسیری که ایشان دنبال میکنه، فرمایشی بوده و چشمش را بر روی حقایق بسته و جالب اینجاست که فردی مثل به اصطلاح "استاد حق التدریس مظلوم" از روی نا آگاهی تهمت میزنه و مجلس گردان این مقاله بدون این که به صحت و سقم آن پی ببره، مهر تایید میزنه. افسوس، باز هم افسوس

۹۶/۱۰/۲۸ ۲۲:۲۶

حق التدریس عزیز که معلوم نیست با سفارش چه کسی چند واحد تدریس میکردی و یا تدریس میکنی و اکنون که تعداد دانشجو کاهش یافته و سازمان مرکزی هی پشت سر هم بخشنامه صادر میکنه و واحدهای دانشگاهی را ملزم به قطع رابطه با حق التدریسها میکنه و به تبعیت از آن واحدهای درسی شما قطع شده و یا کاهش یافته و اکنون احساس میکنی که در حقت ظلم شده و متاسفانه به خودت تلقین کردی که در دانشگاه آزاد میانه حق آب و گل داری، اون کامنت طولانی را که به دکتر سلیمی نسبت میدهی و اظهار میداری دکتر سلیمی از خودش تعریف میکنه، این ادعای تو یا از روی بی ایمانیه، یا از روی نادانی و یا از روی منافع شخصی. واقعا افسوس میخورم که اسمت را مثلا گذاشتی استاد و به خودت می بالی که دانشجو تربیت میکنم. تو اون دنیا باید در پیشگاه خدا جوابگو باشی چون دکتر سلیمی از درج اون توضیحات مبسوط اطلاعی نداشتند. اگر کمی سواد اینترنت و دنیای مجازی داشته باشی، میتونی آدرس IP را از مدیر محترم سایت جویا شوی و پی ببری که مربوط به دانشگاه آزاد میانه است. اون کامنت را من که از کارمندان دانشگاه هستم، امروز قبل از ظهر درج کردم و امروز اصلا دکتر سلیمی میانه نبودند چون پنجشنبه ها قسمت اداری تعطیله. افرادی مثل تو به ظاهر تظلم نمایی میکنه در صورتی که ظالمی بیش نیستی چون با سیاه نمایی، حق را ناحق میکنی تا «مشیر بازاری یانا، سنه بیر دستمال چیخا». جناب توفیقیان عزیز, لطفا این کامنت را درج کنید. جناب نایبی گرامی، لطفا اگر تایید میفرمایید که آدرس IP این حقیر مربوط به دانشگاه است، اعلام فرمایید. یا حق

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۸:۵۵

انگار یک مافیای پشت پرده کمر به حذف افراد کاردان بومی بسته ودرحال قالب کردن نیروهای درجه چندم از دهات تبریز ویا بلااستفاده استانی است

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۷:۴۳

هر مرد شتربان اویس قرنی نیست
هر شیشه ی گلرنگ عقیق یمنی نیست

هر سنگ و گلی گوهر نایاب نگردد
هر احمد و محمود رسول مدنی نیست

بر مرده دلان پند مده خویش میازار
زیرا که ابوجهل مسلمان شدنی نیست

جایی که برادر به برادر نکند رحم
بیگانه برای تو برادر شدنی نیست...

مولوی

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۷:۱۸

از لهجه ات معلومه خودت سلیمی.
آی شولوخ. حالا با ما هم بلی؟ میانالیلار سوومزلر. چوخ ایسته للر

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۷:۱۲

گویا پژوهش دانشگاه هم که سلیمی به خاطر رقابتش با فرامرزی سر ریاست واحد به بهانه‌ی صرفه‌جویی حذف کرده بود با ی غیربومی دیگه دایر شده! دیگه صرفه‌جویی نیاز نبوده لابد!

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۷:۰۴

یه توضیحی هم درباره این بدن که چرا معاون اداری و مالی رو عوض نمی کنند؟ ایشان با مسئولیتی که در واحد هیدج دارند نمی توانند بیشتر از 3روز در هفته بیان میانه. اونم به خاطر این میاد که این روزا درس داره. کلا مجموعه اداری و مالی تعطیله ولی سلیمی ککش هم نمی گزه. چرا ؟ خدا میداند.
توضیح بده آقا رییس

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۶:۰۵

در محضر #شیخ_بهایی


آدمی اگر پيامبر هم باشد از زبان مردم آسوده نيست،
زيرا :
اگر بسيار كار كند، می‌گويند احمق است!
اگر كم كار كند، می‌گويند تنبل است!
اگر بخشش كند، مي‌گويند افراط مي‌كند!
اگر جمعگرا باشد، می‌گويند بخيل است!
اگر ساكت و خاموش باشد می‌گويند لال است!
اگر زبان‌آوری كند، می‌گويند ورّاج و پرگوست!
اگر روزه برآرد و شب‌ها نماز بخواند می‌گويند رياكار است!
و اگر نكند مےگويند كافراست و بی‌دين!

لذا نبايد بر حمد و ثنای مردم اعتنا كرد
و جز از خداوند نبايد از كسی ترسيد.
پس آنچه باشید که دوست دارید.
شاد باشید ؛ مهم نیست که این شادی چگونه قضاوت شود.

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۶:۰۰

ولی کاش به جای این طومار صدمن‌ی‌غاز فقط یک کلمه در مورد وانت مسروقه دانشگاه توضیح می‌دادین تا افکارعمومی روشن شه! به نابه‌سامانی‌های بعدی هم به‌مرور خواهیم پرداخت.

توفیقیانم مثل آدمای شما اهل سانسور نیس! خیالتون راحت!

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۴:۱۰

آقای دکتر سلیمی رئیس پاکدست دانشگاه آزاد میانه. از توضیحات کاملی که داده اید تشکر می کنیم. ولی موضوع دیگه از این حرف ها گذشته. شما هر چقدر هم بخواهید با نام مستعار و یا به وسیله عواملتان در داخل دانشگاه با عناوین مختلف از عملکردتان دفاع کنید دیگر فایده ای ندارد. پرینت تمامی این کامنت ها امروز به دست آقای دکتر جوانپور رئیس دانشگاه استان رسانده شد. بیش از این دست و پا نزنید و برای اساتید دانشگاه دیکته نگید.
با تشکر. حق التدریسی که به آن ظلم کرده اید.

۹۶/۱۰/۲۸ ۱۱:۴۳

افرادی که پشت پرده ی مطلب درج شده ی آقای توفیقیان هستند، سعی دارند با درج کامنتهای توهین آمیز و غیر واقعی، فضا را به نفع خودشان تغییر داده و به اهدافشان که رسیدن به مسند قدرت در دانشگاه آزاد است، برسند. بقول معروف "قورد دومانلیقی سور". بررسی عملکرد دکتر سلیمی، حساب دو دو تا چهارتاست. دانشگاه آزاد میانه کلا 2600 نفر دانشجو دارد و با احتساب دانشجویان مراکز سه گانه و سما، کل دانشجویان حدود 4000 نفر است. تعداد اعضای هیات علمی و کارمند حدود 220 نفر است. همانطوری که مستحضرید، روند جذب دانشجو در کل دانشگاههای آزاد ایران به علت رقابت های ناجوانمردانه ای که مسبب آن وزرات علوم است و با احداث دانشگاههای غیر انتفاعی که موسسین آنها به نحوی از انحا به مسئولان ارشد آن وزراتخانه متصلند و از طرف دیگر افزایش درصد پذیرش دانشجو در دانشگاههای دولتی در قالب پردیسها و دانشگاههای شبانه که هدفی غیر از تجارت ندارند، کاهش یافته و عرصه در این میدان نبرد، هر روز برای مدیریت دانشگاههای آزاد به علت کاهش شدید منابع مالی تنگ تر میشود. ولی با همه ی این اوصاف، در دوره مدیریت دانشگاه توسط دکتر سلیمی، با تشکیل کارگروههای مختلف هم اکنون جزو دانشگاه هایی از استان آذربایجان شرقی است که از نظر درصد جذب دانشجو، انضباط مالی، پرداخت به موقع حقوق ماهانه، پیگیری پرونده های حقوقی و احقاق حقوق دانشگاه، برخورد با کارکنان خاطی، رعایت مقررات دانشگاه و غیره، در رده های نخست قرار دارد. طبیعتا همانطوری که مقام معظم رهبری اعلام فرمودند، برای رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با استکبار جهانی، باید اقتصاد مقاومتی را سرلوحه قرار دهیم، بایستی در دانشگاههای آزاد نیز در زمینه های مختلف صرفه جویی نماییم و اینجاست که خاطر برخی از عزیزان که اقتصاد مقاومتی باب میلشان نیست، مکدر شده و شروع به فضا سازی، آن هم نه به دست خود بلکه به دست افرادی که اطلاعی از قوانین و مقررات دانشگاه نداشته و شروع به نظریه پردازی میکنند و در این نظریه پردازی طوری نظر می دهند که انگاری از تهیه کنندگان اساسنامه دانشگاه آزاد هستند. البته نقش آن دسته از افرادی که در سایه اعتماد به نفس زیاد، بدون نگرش به درون خودشان مدعی ریاست هستند، در این ماجرا پر رنگ تر است. دوستانی که این مقاله را خوانده اند و کامنت ها را دنبال میکنند، و واقعا به سرنوشت شهرشان بی تفاوت نیستند، به جای اظهار نظرهای غیر کارشناسانه، میتوانند به دانشگاه مراجعه کرده و از نزدیک از وضعیت دانشگاه مطلع شوند. اگر در این میان مدارکی دال بر تخلف در دوران ریاست دکتر سلیمی دارند، ارائه دهند تا مسئولین ذیربط قانونا برخورد کنند. جهت راهنمایی عزیزان پیشنهاد میکنم ابتدا میزان حضور دکتر سلیمی در دانشگاه و دریافتی های ایشان از قبیل حق ماموریت، اضافه کاری، حق جلسه، اضافه حق التدریس و غیره را پرس و جو کنند. مطمئنا خواهی دید که این بنده خدا ریالی را از بابت مزایای فوق دریافت نکرده است. دوستانی که بومی و یا غیر بومی بودن را ملاک مدیریت می دانند، میتوانند دریافتی های رییس فعلی را با روسای قبلی مخصوصا با بومی ها را مقایسه کنند و بعد از آن قضاوت کنند. یا مثلا نحوه برخورد با کارکنان خاطی روسای قبلی را با ایشان بسنجد. همچنین میتوانند نحوه ی دفاع از حق و حقوق دانشگاه در مراجع قضایی را در دوره های مختلف را ارزیابی کنند. بررسی ریخت و پاش ها، توصیه پذیری از مسئولان، رعایت مقررات دانشگاه، درصد جذب دانشجو با توجه به وضعیت کلی کشور، رعایت انصاف، استفاده از امکانات دانشگاه، تعداد بازرسانی که از استان و یا سازمان به واحد عزم میشوند و گزارشاتی که در دوره های مختلف به بالادستی ها ارائه میکنند و خیلی موارد دیگر، می تواند ما را در ارائه ی قضاوت صحیح یاری کند.جناب آقای توفیقیان لطفا ای کامنت را درج فرمایید. جناب نایبی عزیز شما همیشه نسبت به شهرتان بی تفاوت نبودید و این، امری است ستودنی. لطفا چنانچه آقای توفیقیان، در درج این مطلب دچار فراموشی شدند، شما زحمت آن را بکشید. وجدانم را گواه میگیرم که در دفاع از دکتر سلیمی، اغراق نکردم و مخالف تصدی ریاست واحد توسط همشهری های عزیز نیستم و فقط به عنوان کارمند این مجموعه وظیفه ی خو دانستم تا حقایق را بازگو کنم. البته ناگفته نماند که از زمان حضور دکتر سلیمی، اضافه کاری اینجانب کاهش یافته و دلیل آن نیز کاهش منابع مالی است و ازین بابت هیچ اعتراضی ندارم، چون ظلم بالسویه، عدل است. در پایان به اطلاع میرسانم که در تهیه طومار، دکتر سلیمی هیچ نقشی ندارد و افرادی که آنرا امضا کرده اند، هیچ اجباری نداشته اند. ما کارکنان با رابطین نمایندگان عزیز شهرمان هماهنگی کرده ایم تا حضورا به محضر آنها شرفیاب گردیم. از بابت اطاله ی کلام، عذرخواهی میکنم.

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۹:۴۸

[...]

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۹:۲۹

بگو با باباش بیاد. اینجوری بهتر شناسایی میشه. نشد با یکی از اعضای حقیقی سایت هم بیاد خوبه

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۷:۴۲

آقای فرماندار ادارات تحت نظارتت در خدمت رسانی به ارباب رجوع شدیدا کوتاهی میکنی: صرف بازدید دردی را دوا نمیکند: تغییرات اصلاح طلبانه را شروع کنید اداره دامپزشکی..اداره بهداشت..اداره گاز..صندوق مهر امام رضا/....مسئولین اعتبارات بانکهای میانه...

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۳:۰۴

کاربری که مجدداً با عنوان "رامین مهاجری" نظر می‌دن چون خودشون مخالف تأیید نظرات غیرحقیقی با عناوین رسمی هستن، از تأیید نظرشون خودداری می‌کنم.

اگه خواستن می‌تونن با اکانت حقیقی مورد تأیید VOM بیان.

ضمناً می‌تونن به‌همراه کپی صفحه‌ی اول شناسنامه و یک قطعه عکس و چون قیافتاً افتخار آشنایی ندارم با دو شاهد بالغ و عاقل و عادل برای احراز هویت مراجعه کنن!

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۲:۴۹

[...]

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۲:۰۲

از این تعداد اکانت و این کامنت نیمه‌شب بامدادی کاملاً مشخصه که نه در صدای‌میانه فعالیت دارین! و نه بیکار تشریف دارین!

فقط مهاجری واقعی فردا نیاد بگه من نیستم!؟ مطمئنی خودتی!؟

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۰:۵۸

مغلطه نکن بردار مقید به اصول اخلاقی !
یک دو اکانت باتصویر بنده که بیکاری اسکرین شات آن را گرفته، رسمی بود ک ب درخواست خودم غیرفعال شد. بقیه راهم بزدلانی ک کم نیستند تعدادشان، ایجاد کرده اند و بنده خیلی وقت است که با اکانت رسمی در سایت فعالیت نمیکنم.تاریخ اخرین فعالیت اکانتهای فوق را از مدیران سایت بخواهید.
حال سواستفاده از نام دکترجمشیدی و تایید نظر جعلی از سوی شما جهت آب و تاب دادن کاذب ب مطلبتان موضوع است که تا اخرین اخبار واصله بوقتش باید به مراجع قانونی پاسخگو باشید .
هرکس در هر مقامی در پشت کامنت مخفی باشد و اظهار نظر کند، بزدلی بیش نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۰:۳۶

نترس من پیشتم

۹۶/۱۰/۲۸ ۰۰:۳۱

در روزگاری که ترس و بی‌تفاوتی سکه‌ی رایج شده، هر اظهارنظری لایک داره! می‌خواد موافق من باشه یا مخالف!

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۳:۰۲

این آدم خجالت نمی کشه باز میاد حرف می زنه؟
#سنگ پای قزوین

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۲:۴۸

سرچ کردنش سخت نیست حداقل دو اکانت

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۲۶

دکتر سلیمی انسانی پاک و مدیری توانمند هستند، توانستند دانشگاه را از ورطه سقوط نجات دهند.بهتر است از عوامفریبی و جوسازی پرهیز کنیم.

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۱۶

احسنت عالی بود

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۶

استاد، اگه قرار بود دو تا اکانت داشته باشن حضرتعالی امثالکم خبر دار نمی شدید از این بابت مطمئن باشید

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۴

دوست عزیز
اگر عرضه بالا رفتن نداری حداقل برای بلند دیده شدن دیگران رو تخریب نکن و تهمت بی روا نزن
یکم شخصیت شما مشکوکه که به باشگاه رفتن دیگران حساس هستید و تهمت های ناروا میزنید ولی در مقابل اینهمه فساد و اختلاس و ظلم و پارتی بازی و هزاران فجایع شایع دیگر شهرمون سکوت اختیار کردید !!
#عرضه
#شرافت

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۳۶

مقاله شما را خواندم بیشتر به این میماند که به نوعی برای مقابله با مقاله مشایخ نگاشته شده وای بر ما انتظار از قشر با سواد وتحصیلکرده بیشتر از اینهاست .اقای توفیقیان با قلم ضعیف و پر از تهمت وافترا ره به جایی نمیبری .آدم عرضه ولیاقت داشته باشه چه بومی چه غیر بومی میتونه مدیرباشه .بیشتر انسان ها ریاست یک فرد غیر بومی لایق رو به ریاست یک فرد بومی بی عرضه ترجیح میدن.

۹۶/۱۰/۲۷ ۲۰:۱۳

محض اطلاع جناب دکتر سلیمی پاکدست
اداره دانشگاه با بریدن نان از سفره کارمندان بیچاره و دادن شعار صرفه جویی و مدیریت ،هنر نیست . گناه مدیریت ضعیف خودتان را گردن این و آن نیندازید

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۹:۰۴

الان سروتهش راپیدا کردی منتها گویا از چپ به راست می خونی

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۹:۰۰

احسان وقتی تایید می کنی مطالب را کنارش هم یه امتیاز میدی به نظرات برعکس هم هردو موافق نظر میدی

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۸:۱۵

کسی سر وته نگرفته شما خودتونو زدید کوچه های چپ . مرد ناحسابی خجالت نمی کشی این چرت و پرت هارو مینویسی؟

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۸:۱۰

ای بالابردانخبردی.لطفا تمامش کنید.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۸:۰۱

ادب مرد به از دولت اوست .آقای توفیقیان انتظار از شمایی که اهل قلم هستید بیش از اینها بود واقعا متاسفم براتون .در ضمن شما با آدرس غلط دادن به خواننده ها نمیتونی جایی برسی .باید جوابگوی این اتهاماتی که میزنید یا تائید میکنید در دادگاه باشید.لطفا درج کن

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۵۷

این واقعیت را با تمام وجود تایید میکنم.ممنوم از نگارنده عزیز

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۵۱

کاربر محترم با آی.پی محفوظ (128.140. ...) اگر شکایتی بشود، شخص پنهان شما که بیش از 35 کامنت در این مطلب گذاشته اید باید هم پاسخگو شوید هم رسوا. از سادگی یک نفر سوءاستفاده نکنید. تایید هر کامنتی نه به صلاح صاحب مطلب است نه شمایی که باید به پلیس فتا پاسخگو باشید. اگر رعایت نکنید تمامی مفاسد دوره شما را برملا خواهم کرد که الآن ملاقه تان به ته دیگ خورده و با حضور دکتر سلیمی، حسرت چپاول آن ایام را میخورید.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۵۰

احسان سنی نه دییم اولمیاسان آز داوا سال

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۳۵

آقای نماینده به خود بیایید از ارزیابی عملکردتان ذکر همین نکته بس که یک مطلب پیش پا افتاده مثل رئیس غیر بومی دانشگاه در یک شبانه روز240 کامنت گرفته است ولی نطق بعد از یکسال شما که واقعا میتونه برای میانه حیاتی باشد فقط25 بار اظها نظر شده پس خود را ارزیابی کنید.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۳۲

یکی سگهای دانشکده پزشکی إ را جمع کند ما می ترسیم.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۶:۱۸

کارچاق کنان سلیمی ( رئیس از واحد شبستر برای ما) آن طومار سیاه قلم را کجا بردند؟ دکتر فرمند آن را به کجا ارجاع داده؟ نتیجه چه خواهد شد؟ ایا غیر از این است که دانشگاه قربانی خواهد شد.به خود بیایید دوستان اتحاد اتحاد.....

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۹

کاش رو درس درخترتون کار میکردین تا بتونه دانشگاه سراسری قبول بشه نا اینه با رتبه 158749621874865 بیاد و تو ازاد بخونه و مدرک بگیره و فردا هم ادعاش بشه مهندس هستم ولی کار نیست!

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۵

احسان خان یه نقدکوچولویی به شمادارم.بخاطربدست اوردن نظرات بیشتر,کامنت های تهمتی رودرج نکن

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۴

ما از عملکرد رئیسی حمایت نمی کنیم که موجب تفرقه بین اساتید دانشکده علوم مهندسی با این دانشکده شد ما همه سر یک سفره ایم برادر و یک صدا با اتحاد و همصدایی دانشگاه خود را خواهیم ساخت.بهتر از شبستر و هر دانشگاه دیگری در استان. انشالله

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۳

کسی که به اشخاص حقیقی وحقوقی تهمت وتوهین میزندمعلوم هست نبایدکامنتش درج شود.وگرنه بانام کاربری مهمان بدون تهمت وتوهین نظراتش چه اشکالی دارددرج شود؟!
متاسفانه دوستانی که مطلب میزارندکامنت هارودلبخواهی نه ازروی اخلاق ومنطق درج یارد میکنند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۵۱

زیاد دعوا بکنید مجبور میشم دستکش بپوشم برم از پنج شنبه بازار مدیر بخرم بیاره!!!!

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۳۸

یک کلمه هم بشنوید از مادر عروس

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۳۸

صبر کنید انشالله این نماینگان مردمی و دوست داشتنی به دست پاک آلود سلیمی قهرمان تمام این نواقص را پالک میکنندإالبته صورت مسئله پاک بشه کافیست.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۱

متأسفانه توسط مدیران سایت حذف شده!

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۱

کسی از اون کامنت 20بندی جالب و که واقعیات را با نگارشی زیبا و ساده بیان کرده بود خبر نداره؟

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۱۵

گل گفتی پدر جان

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۱۴

بنده بنوبه خود حق را به جناب جمشیدی می دهم واز همه خواهش می کنم ختم به خیر کنند وبرجمال محمد صلوات بفرستند

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۵:۱۴

اقای توفیقیان
ازشما که نسبت ب شعائر مذهبی و اسلامی مقید هستید و ید والایی در بهره مندی از منبرهای اساتیداخلاق و مکارم دارید!!!! انتظار میرود نسبت ب حق الناس حساس باشید و از بکاربردن نام افراد بدون رضایت انها سواستفاده ناشیانه نکنید.
چنین ترفندهایی کودکانه نه تنها سبب ادای دین مطلب نگارشی شما نشده، بلکه شوخی مضحکانه شما با دکترجمشیدی ، گویا نشان است دلخوری و ترس شما از جایگاه والا و منزلت اجتماعی ایشان دارد.
هرکس در هر مقامی در پشت کامنت مخفی باشد و اظهار نظر کند، بزدلی بیش نیست.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۵۹

آقای مهندس؛ به خاطر این کار غیراخلاقی از ایشان طرح شکایت شده و باید پاسخگو باشند. 

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۵۴

آقای توفیقیان! تایید کامنت به اسم افراد درحالیکه عضو سایت هستند، صحیح نیست. قبلاً هم در پیام داخلی سایت تذکر دادم که یکی از این افراد اگر شکایت بکند شما باید پاسخگو باشید. اگر غیر از این باشد خود بنده چند پیام در تخریب شما مینویسم و شما تایید بکنید. تمسخر شخصیتی مثل دکتر جمشیدی بجای پاسخ مستدل، برای خودتان هم خوب نیست. لطفاً رعایت کنید.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۲۷

خواهش میکنیم از بحثهای دو طرفه پرهیز شود و دوستان کامنت بذارن و دیدگاههای خود را مطرح کنند دیدید که چه طور کانال دکتر واعظی عزیز را با تهدید ایشون ناکار کردند ولی خوشبختانه اینجا رو نمی تونن ازمون بگیرند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۲۴

آقای محترم کامنت مال بنده نیست. چرا تایید می کنید. 

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۶

بنده اکانت واقعی دارم و اگر لازم باشد اظهار نظر می کنم. این نوشته نوعی تخریب است و به بنده تعلق ندارد.  آقای توفیقیان شما آدم حرفه ای هستید از شما انتظار بیش از این است که هر کامنتی را تایید نفرمایید. 

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۰۴

دانشگاه آزاد ثمره تلاش 300 نفر از متخصصین و برگزیدگان این ملت بزرگ و فرهیخته است جایگاه مدیریتی آن نباید محل جولان سیاسیون و طوماربه دستان باشد در فضایی دانشگاهی و به دور از هیاهو میتوان دست این ناپاکان غیر بومی را چه رئیس و چه مدیر قطع کرد و سرنوشت این دانشگاه را به گونه ای دیگر رقم زد که روزی تعطیل نشود و میانه ایها بیکار کاسه چه کنم به دست نگیرند.اساتید و کارمندان عزیز اتحاد رمز موفقیت ماست.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۳:۴۱

آقای دکتر رجائی هیئت علمی واحد زنجان وآقای افشار هیئت علمی واحد ابهر هستند در واحد میانه حدود سی نفر هیئت علمی غیر میانه ائی وجود دارد منظور با وجود نود نفر هیئت علمی میانه ائی وغیر میانه ائی در واحد میانه یک نفر را از واحد شبستر بیارند به این مفهوم هست که تو این نود نفر شایسته برای ریاست نیست

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۳:۳۲

دوش بامن گفت پنهان کاردانی تیزهوش
وزشماپنهان نشایدکرد سر می فروش

گفت آسان گیر برخود کارها کزروی طبع
سخت می گرددجهان برمردمان سخت کوش

وانگهم درداد جامی کز فروغش برفلک
زهره دررقص آمدوبربط زنان می گفت نوش

بادل خونین لب خندان بیاور همچوجام‌
نی گرت زخمی رسد آیی چوچنگ اندر خروش

تانگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

گوش کن پندای پسر وز بهردنیا غم مخور
گفتمت چون در حدیثی گرتوانی داشت هوش

درحریم عشق نتوان زد دم از گفت وشنید
زانکه آنجا جمله اعضا چشم باید بود وگوش

بربساط نکته دانان خود فروشی شرط نیست
یا سخن دانسته گو ای مرد دانا یا خموش

ساقیا می ده که رندی های حافظ فهم کرد
آصف صاحب قران جرم بخش عیب پوش

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۳:۰۵

دوستان میدانند رئیس دانشگاه آزاد استان زنجان دکتر رجائی میانه ایست رئیس واحدابهر دکتر افشار هم میانه ایست چرا اونها اینطور بومی بازی در نمیارن .

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۴۲

چه بر سر اون متن جالب و جامع 20 بندی آمد. چرا سانسور شد من اون متن و دانلود کردم با دقت خوندم هیچ مورد توهین و .... نداشت لطف برگردونید جناب دکتر نائبی عزیز.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۳۵

بومی یا غیر بومی مهم نیست چرا ما با سرمربی خارجی موفقتر هستیم تا ایرانی ؟؟؟
ما باید یاد بگیریم کجا نیروی بومی داشته باشیم کجا غیربومی

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۹

عجب این سلیمی پاکدست و راستگو از آب درآمد وجدی که دو روز در دانشگاه حضور دارد را معاون معرفی کرده ؟قابل توجه طومار نویسان عزیز.شما بکارید غیر بومیها بخورند و بخندندإ

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۵

نمایندگان میانه به فکر اینده خودشون هستند چون میدونن دیگه مردم میانه از یه سوراخ دو بار گزیده نمی شوند و کاهای اقتصادی در تهران انجام می دهند دانشگاهیان میانه باید مشکل این رئیس از دانشگاه آزاد شبستر را خودشان حل کنند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۲۲

نمایندگان میانه به فکر اینده خودشون هستند چون میدونن دیگه مردم میانه از یه سوراخ دو بار گزیده نمی شوند و کاهای اقتصادی در تهران انجام می دهند دانشگاهیان میانه باید مشکل این رئیس از دانشگاه آزاد شبستر را خودشان حل کنند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۲:۱۵

نمایندگان میانه به فکر اینده خودشون هستند چون میدونن دیگه مردم میانه از یه سوراخ دو بار گزیده نمی شوند و کاهای اقتصادی در تهران انجام می دهند دانشگاهیان میانه باید مشکل این رئیس از دانشگاه آزاد شبستر را خودشان حل کنند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۱:۵۵

کارایی طومار در داشگاه آزاد چه قدر است؟ و افراد طومار به دست از این کارها چه اهدافی دارند ؟ آیا نگران منافعشان هستند ؟ فلان آقا یا خانم چقدر اضافه کاری گرفته تا این متن و آماده کند و امضاهای جعلی درست کندإ واقعا این افراد خطرناکند. باید آنها را شناخت.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۱:۲۲

احسان بیکاری مردم را سرکار گذاشتی ؟!
چه بومی وغیربومی
گر دریمنی چوبامنی پیش منی
گر پیش منی چوبی منی دریمنی

ای بسا هندو ترک همزبان
ای بسا دو ترک وبیگانه زهم

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۱:۱۳

درسته متاسفانه. فرامرزی رو برداشت گفت دارم صرفه جویی می کنم. پس چی شد؟ وقتی پول رو می دن به تبریزها صرفه جویی میشه؟

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۵

سلیمی خوب یا بد باید آینده خود را در شبستر جستجو کند.هشت سال ریاست غیر بومی در این واحد موجب این بحران شده است ما نمی دانیم در این دانشگاه بازنشست خواهیم شد یا سر پیری باید دنبال شغل جدید بگردیم اینم با اوضاع کنونی .جنابان دکتر فرمند و شیویاری عزیز به فکر این جامعه هستید؟

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۵۰

پاکدست کیست ؟ کی پاکدستی یک مدیر مشخص میشود؟ تجربه در دانشگاه آزاد نشان داده است که میزان پاکدستی روئسا چنین ماه یا چند سال پس از عزلشان مشخص می شود نه در حین ریاستشان که تمام اسناد مالی در اختیارشان قرار دارد.پس کمی صبر لازم است دوستان.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۴۴

متاسفانه با خبر شدیم که رئیس غیربومی دانشگاه آزاد میانه یک فرد غیر بومی دیگر را به عنوان معاون پژوهشی معرفی کرده است. رضا وجدی اهل تبریز که الان مدیر پژوهش هست. این است نتیجه حمایت از مدیر غیر بومی...

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۲۸

از مسئولین سازمان و شهرستان بخصوص نمایندگان عزیز میخواهیم نسبت به درخواست کارکنان و اساتید مظلوم دانشگاه آزاد توجه کنند غریبه پرستی تا کی ؟آیا از بین این 91 نفر هیات علمی این واحد یه نفر امین شما نیست.چه کسی پاسخگوست

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۲۳

آقای سلیمی پاکدست إچرا برخی از پستهای سازمانی موجود در چارت مصوب خالی است آیا این ناشی از سوئ مدیریت شماست یا اونا رو نگهداشتید برای روز مبادا؟

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۱۹

در شرایطی که موظفی اعضای هیات علمی واحد پر نمی شود وجود 111 نفر حقالتدریس دانشگاه چه معنایی دارد اقای پاکدست جواب دهید

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۱۷

چرا زمینهای مجتمع دانشگاه به حال خود رها شده و هر روز کمتر میشود سیم های خاردار به و میله ها که نشاندهنده مرز این زمینها با همسایه ها بود کجا برده شدند یا دزدیده شدند چه کسی پاسخگوست آقای پاکدست.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۱۱

قضیه ربودنه شدن ماشین دانشگاه تابستان گذشته از محوطه دانشگاه آن هم روز روشن چیست؟چه کسی کوتاهی کرده ؟آیا پاسخگویی هم وجود دارد ؟آقای ضد عفونی کننده ی دست(پاکدست معروف) جواب دهید.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۴

ای کاش دکتر شیویاری گوش شنوایی داشت و به درد دل دانشگاهیان هم رسیدگی میکرد این سلیمی از دانشگاه آزاد شبستر میانه چه میکند یعنی اینقدر در میانه خلا مدیریتی وجود دارد.

۹۶/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۲

سوال:
تقاضا می شود یک نفر از خوانندگان آگاه به مسائل علوم اجتماعی یک تعریف جامع از بومی و غیر بومی بودن برای آگاهی خوانندگان بنویسند. ابعاد مختلف و نظریه های مختلف را به طور مفصل تشریح فرمایند. بومی و غیر بومی بودن در حهان سوم و کشورهای توسعه یافته را بیان فرمایند
ایضاً از جناب آقای احسان توفیقیان نیز تقاضا می شود نخست به سوالات فوق جواب بفرمایند. ممنون خواهیم شد. بنده نیز مدیر نالایق را نمی پسندم به اشاره فرمایشات شما چه بومی و چه غیر بومی؟!

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۹:۵۰

به نظر شما گرفتن دو پست حساس در واحد میانه فساد نمیاره به چه علتی باید چنین کاری بشه

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۹:۴۹

سر صبح حالمان از این مطالب خوش شد انگار این واقعیات جمع شده بود تو دل همه کارمندان و اساتید از آقای توفیقیان عزیز متشکریم که چنین فضایی ایجاد کردند هم چنین از آقای نائبی عزیز.زنده باشید و دمتون گرم.

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۹:۴۸

ای کاش دکتر شیویاری گوش شنوایی داشت و به درد دل دانشگاهیان هم رسیدگی میکرد این سلیمی از دانشگاه آزاد شبستر میانه چه میکند یعنی اینقدر در میانه خلا مدیریتی وجود دارد.

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۹:۴۶

روفسور اگه سفارش طومار در دانشگاه و جمع کردن امضا برای رئیس و داده باشه خیلی کار اشتباهی بوده و نشان دهنده ترجیح دادن غیر بومی و مسلط کردن سلیمی از شبستر به میانه ایهاست .امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد. و دکتر فرمند به میانه ایها پشت نکند چرا که همین مردم او را به مجلس فرستادند.

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۸:۴۵

دوست عزیز نظر محترمتان را به چند مطلب زیر جلب می کنم:
1- نویسنده ی محترم این پست فقط سوال پرسیده که اگر هم اشتباه باشد باز هم تهمت نیست بلکه سواله همین.
2- تازه، 7 + 3 مورد هم ارفاق داده، این یعنی نهایت انصاف قائل شدن به یک مسئول.
3- اگر رییس محترم به سایت و خوانندگان این مطالب ارزشی قایل بودند حداقل یک جواب کوتاه می دادند مثلا می نوشتند «قبول ندارم این مطالب را من اینطوری که فکر می کنید نیستم» حتی بدون دلیل!
4- خداوند بهترین ناظر بر همه ی اعمال ماست و البته بهترین منتقم. دعا می کنم که این مطالب علیه رییس محترم درست نباشد چرا که پایمال کردن حق الناس قابل بخشش نیست.

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۷:۲۶

نظر آقایون در مورد مدیران میانه ای دراقصی نقاط کشور چیست از معاون وزیر و استاندار و مدیرکل وفرماندار و بخشدار و رئیس دانشگاه و ...... که تعدادشان هم کم نیست

۹۶/۱۰/۲۷ ۰۰:۲۵

با سلام درصورت امکان قحط الرجال صحیح است که در کامنت قبلی به اشتباه قهد رجال نوشته ام غلط املائی تصحیح فرمایید ممنون میشم

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۳:۲۷

با سلام خدمت تمامی عزیزانی که مشکلات دانشگاه آزاد میانه، دغدغه ی فکری آنهاست، چه آنهایی که در بدنه دانشگاه حضور دارند و چه آنهایی که با دانشگاه رابطه همکاری ندارند و احتمالا نظراتشان کارشناسی شده نباشد. و یا آنهایی که به عنوان حق التدریس با دانشگاه همکاری داشته اند و به علت بخشنامه اخیر که صراحتا دستور داده است تا اعضای حق التدریس را باید به حداقل رساند و بعلت قطع رابطه همکاری، نظرات غیر کارشناسی ارائه میدهند و مثلا به کذب میگویند رییس در هر سال 200 میلیون تومان برای دانشگاه بار مالی دارد و مشخصا این نظر غیر واقعی است. و یا آنهایی که سودای ریاست در سر دارند و چشمشان را به تمامی حقایق بسته اند و مدیرت دکتر سلیمی را در محافل تاثیر گذار و با بزرگنمایی زیر سئوال میبرند تا از آب گل آلود ماهی بگیرند. و همچنین کسانی که با به دست گرفتن سکان ریاست واحد توسط رییس کنونی منافعشان به خطر افتاده و به قول مثال معروف " مشیر بازاری یانسن، منه بیر دستمال چیخسن" سعی دارند با برکناری دکتر سلیمی به خواسته های خود برسند. از نمایندگان محترم و مسئولین معزز شهر انتظار دارد خداوند را بر اعمالشان ناظر دانسته و به دور از هرگونه جهت گیریهای سیاسی و یا قومی و قبیله ای، و با نگرش مجدد به موضوع و تغییر کانالهایی که اخبار دانشگاه را به صورت گزینشی و هدفمند و وارونه جلوه دادن حقایق به سمع نظر آنها میرسانند، منصفانه برخورد کرده و عملکرد دانشگاه را از نزدیک و از طریق افراد عادل و منصف بررسی کرده و قضاوت کنند. هم اکنون واحد میانه با کمترین تعداد دانشجو و کمترین درآمد دانشگاه اداره میشود. تعداد زیاد کارکنان و هیات علمی که در زمان اوج شکوفایی دانشگاه جذب شده و به علت ریزش شدید دانشجو هم اکنون معضل بزرگی را برای دانشگاه ایجاد کرده و تامین حقوق ماهیانه آنها که تبدیل به چالش شده، مد نظر مسئولان باشد. آیا اگر جلو ریخت وپاشها که از دوران روسای قبلی به ارث برده شده، گرفته نمیشد، مدیریت دانشگاه امکان پذیر بود؟ طبیعتا این صرفه جویی ها به کام برخی از دوستان که تعداد آنها در حداقل است، تلخ شده و با غوغا سالاری و سیاه نمایی، سعی در انحراف اذهان مسئولان محترم شهرستان دارند. از مسئولان محترم تقاضا دارد نحوه مدیریت و تامین مخارج دانشگاه آزاد میانه با دانشگاههای آزاد همجوار مقایسه شود. آیا اگر مدیریت دانشگاه با سوء مدیریت خود نتواند حقوق حدود بیش از دویست نفر کارمند و هیات علمی خود را با کمترین دانشجو تامین نماید، چالش بزرگی را برای مسئولین و در موقعیت کنونی مملکت که توسط بیگانگان و فرصت طلبان رصد میشود و منتظر یک حرکت کوچکی هستند تا موج سواری کرده و سوء استفتاده کنند، ایجاد نمیکند. این که رییس کنونی غیر بومی است، حرفی نیست ولی آیا حضور ایشان در دانشگاه از کدام کارمند و یا هیات علمی بومی کمتر است. مگر غیر از این است که از همه زودتر در دانشگاه حاضر میشود و از همه دیرتر محل کار خود را ترک میکند؟ عملکرد ایشان از کدامیک از روسای بومی و غیر بومی قبلی کمتر است. درست کاری ایشان به کدامیک از کارکنان دانشگاه اثبات نشده است. چرا حرفی از پرونده های حقوقی واحد که از زمان تاسیس این دانشگاه یکی از معظلات اصلی واحد بوده، و هم اکنون با همت و پیگیری دکتر سلیمی یکی پس از دیگری به نفع دانشگاه بسته میشود، به میان نمی آید. چرا در جایی گفته نمیشود که دکتر سلیمی نه اضافه کار دریافت میکند، نه حق التدریس نه حق ماموریت، نه حق جلسه و سایر مزایا. چرا کسی نمیگوید که دکتر سلیمی در مدت تصدی ریاست واحد حتی یک مورد دستور خلاف چه بصورت کتبی و یا شفاهی در حوزه های مختلف مالی، اداری، آموزشی و یا پژوهشی صادر نکرده است. آیا این است پاداش درستکاری و فعال بودن. بیایید در نگرش و قضاوت خود تجدید نظر کنیم و موجب دلگرمی تلاشگرانی باشیم که از صمیم قلب به مملکت خود در جایگاههای مختلف خدمت میکنند. در پایان از تمامی مسئولان محترم شهر بالاخص نمایندگان عزیزمان که نقش بزرگی را در مدیریت شهرستان به عهده دارند، درخواست میشود در مورد افرادی که سعی در تخریب دکتر سلیمی دارند بیشتر تحقیق کرده و ببینند اهدافشان از پافشاری برای تغییر ریاست دانشگاه چیست و یا کدامیک از منافعشان به خطر افتاده و یا در گذشته چه عملکردی مثبت و یا منفی داشته اند؟

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۲:۱۱

فرمند به خاطر اینکه جلوی شیو.یاری دربیاد و باهاش کل کل کنه گفته اساتید نامه بنویسند و بدن بهش تا ببره استان بگه ببینید چقدر اینو میخوان. بزارین بمونه این خوبه. خیلی از اساتید هم امضاش نکردن. حتی شایع شده عوض خیلیا امضا زدن. علی برکت الله.

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۲:۱۰

دردت چیه؟ منافع ات به خطر افتاده !!!! چرا اینهمه تهمت می زنی

۹۶/۱۰/۲۶ ۲۰:۱۹

باسلام احترام؛
انصافاًشهرستان میانه مدیران شایسته ای درهمه ی سطوح دارد.مثلاًدرخصوص دانشگاه آزاداساتیدگرانقدری ماننددکترفرامزی به دلایل سیاسی ازکاربرکنارشدند.که این یعنی به انزوارفتن مدیران کارآمد.
پس حمایت ازمدیران بومی لازم وضروری است.

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۶:۳۵

با کریمان کارها دشوار نیست

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۶:۱۴

وزنه وزنه کردن از کار فرمند نبود بلکه از کارهای دکتر شیویاری که یکجا خود وزنه خطاب کرده وجای دیگر دست بوسی وزیر را سر می دهد،تنها ایراد فرمند این است که غیر از خود کس دیگری را تایید نمی کند واین عیب بزرگی است هر چند که هزار تومان هم اختلاس و...نداد ولی با دادوهوار راه انداختن نمی توان کاری را پیش ببرد واینگونه آدمها همیشه شکست میخپرد ولو یک بار پیروز هم شوند تا عقده شکست ها را پر کند وقتش تمام میشود،ودرضمن در بند آخرتان به دو نفر اشاره کرده اید که گویا در کمین نشسته اند تحلیل های زیادی راجع به عملکرد ورفتار این دو دارم ولی همین جمله بس که بگویم«بگذار این دو اول صلاحیتشان را بگیرند بعد کمین بگیرند»واین جمله هیچوقت فراموش نشود مردم میانه دیگر به هرکس صلاحیت نمایندگی نمی دهند ودر نهایت عرض کنم بعضیها خواب نماینده شدن راهم هیچوقت نخواهند دید!!!!

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۵:۲۸

آقایان نماینده و مسئولین محترم شهرستان اگه یه بار دیگه در دانشگاه اشتباه مدیریتی رخ دهد این مجموعه محکوم به فناست غیر بومیها دست از سر دانشگاه بردارند.

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۴:۳۴

در سایت صدای میانه هر از چند گاهی نمونه های موفقی از مدیران و تحصیلکرده های موفق میانه ای در جای جای جهان هستی را مشاهده می کنیم و خود این موضوع خیلی از تفاوتهای دید بین کشورهای پیشرفته و جهان سوم را نشان می دهد. کشورهایی که از تجربه مدیران موفق سایر نقاط دنیا برای پیشرفت و آبادانی خود استفاده می کنند و کشوری که با سپردن امور مدیریتی به افراد وابسته و بله قربان گو حرکت درجا و یا عقب گرد را تمرین می کنند. کمی به فکر پیشرفت باشیم تا خیر مدیران خوب به همه برسد نه به جیب افراد معموم الحال.

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۳:۳۱

احسان قارداش نواخ گده جیکلر مدیران غیر بومی...

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۳:۲۰

شناخت از مجموعه ی تحت مدیریت لازمه ی هر کار موفقی است این نگاه ایجاد نمی شود مگر در یک بستر زمانی و زندگی در میان آن مجموعه با نظر اقای توفیقیان در زمینه انتخاب مدیران بومی موافقم

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۲:۴۶

آقای شیویاری اگه نتونی به وعده ات در مورد فرمانداری ترکمنچای عمل کنی از این بخش هیچ رایی نخواهی داشت.

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۲:۲۶

خدا از فرمند نگذره اگه بخواد این کارو بکنه

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۴۰

سوال:
تقاضا می شود یک نفر از خوانندگان آگاه به مسائل علوم اجتماعی یک تعریف جامع از بومی و غیر بومی بودن برای آگاهی خوانندگان بنویسند. ابعاد مختلف و نظریه های مختلف را به طور مفصل تشریح فرمایند. بومی و غیر بومی بودن در حهان سوم و کشورهای توسعه یافته را بیان فرمایند
ایضاً از نگارنده محترم نیز تقاضا می شود نخست به سوالات فوق جواب بفرمایند. بنده نیز مدیر نالایق را نمی پسندم به اشاره فرمایشات شما چه بومی و چه غیر بومی؟!

۹۶/۱۰/۲۶ ۱۱:۱۶

فرمند دیگه چی گفته آفرین بر او رای دور بعدش هم بره از شبستر بگیره ایشون

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۹:۵۴

دید کوتاه به مسایل مثل الویت دادن منافع شخصی بجای اینکه منافع بلند مدت و جامعه در نظر گرفتن افت این مسئله هست. نتیجه عقب ماندگی کل شهرستان شده است. هنوز مردم به این بینش نرسیدند اگر شهرستان میانه پیشرفت کند خود انها تاثیر مثبت میگیرند راحت تر شغل پیدا میکنند.دیگر التماس نهاد ها نخواهند کرد.
. من بنظرم هنوز راه زیادی به ان سمت داریم. جامعه میانه یکساله درست نمیشود حداقل ده سال زمان میبرد سر جامعه به سنگ بخورد تا بیدار شوند.گاهی اوقات باید گذاشت این اتفاق بیفتد چون به اگاهی نمیرسند. رسیدن به هرچیزی بهایی دارد.همین کسب تجربه توسط ما به بهای ازدست رفتن عمرمان بوده است. نبودن حزب واقعی که سیاست های مشخص یک فرد نشان بدهد دیگر ضعف جامعه ماست ما با هندوانه های سربسته سرکار داریم.

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۹:۴۴

از متن بسیار خوب آقای توفیقیان لذت بردم نمایندگان عزیز به خود بیایید یک سال دیگر فرصت دارید وضعیت آب شرب؛ راهها ؛آب روستاها ؛وضعیت نابسامان دانشگاه آزاد میانه و MRI ,وعده هایی بود که مححق نشد و جالب اینکه یکی از این آقایان اصلا پاسخگو نیستند و مدام میگن من دور بعدی نیستم خسته شدم اون یکی هم گیر کرده تو انتخابات و مدام مطالبه گری میکنه و فرار به جلو نه آقا دیگه شما پاسخگو هستید نه پرسشگر یکی باید اینارو به آقایون گوشزد کنه.

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۹:۰۸

با سلام و درود امیدوارم با شهرستان شدن ترکمنچای ،میانه دارای یک نفر نماینده با خصوصیاتی اعم از : مدیر، مدبر، مخلص، کاری غیر شعاری، آگاه، شجاع، اهل ریسک، بدون حاشیه، مردمی، با مرام، با انگیزه، کاردان باشد و اهالی محترم میانه هم با انتخاب افراد صالح به خودشان رحم کنند و در بزنگاه انتخابات احساسی و قومی قبیله ای عمل ننمایند که این شایسته شایستگان است، هر چند ...

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۸:۳۹

فرمند گفته نگه میدارم سلیمی رو نگران نباشید.

۹۶/۱۰/۲۶ ۰۶:۴۸

اگر ملاک رای دادن ما پخش ابزار آلات وفرغون و شام وعده های توخالی باسد تاهست همین خواهد بود

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۳:۱۵

سلام‌
تا همشهریان عزیز بر روی شاخص های منطقی انتخاب نماینده واعضای شورای شهر به وحدت حداکثری نرسند رقابتهای مخرب بلای شهر خواهدشد وپیامدهای ان را چنانکه می بینیم در اینده هم خواهیم دید اعضای منتخب چه ویژگیهای عمومی واختصاصی باید داشته باشند چه میزان اطلاعات وتوانایی کارشناسانه در زمینه اقتصادی اجتماعی یا سیاسی منتخبین ما باید داشته باشند ؟ راهکارهای بلندمدت وکوتاه مدتشان چیست ؟ چه اندازه برنامه های ابرازی انها قابلیت اجرا دارد ؟

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۴۱

با سلام دوستان عزیز مدیر اگه واقعا مدیر باشه بومی غیر بومی نداره .کشورهای پیشرفته به اینجور بحث ها میخندند .ایرانی رفته آمریکا شهردار شده بومی که نبوده هیچ کلا آمریکایی نبوده کجای کارید.نمونه های زیادی هست تو ایتالیا انگلیس .بخدا من از خودم خجالت می کشم اینجور بحث های ناسیونالیستی رو میبینم

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۳۴

مردم میانه از قدیم جوانمرد بوده اند

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۳۰

و اضافه کنید وضعیت دانشگاه آزاد میانه را. شیویاری وقتی نماینده شد دو آتشه مخالف رئیس فعلی بود ولی بعد از اینکه یه مدت گذشت بادش خوابید. فرمند هم که تا قبل از نماینده شدنش پاش به دانشگاه نرسیده بود حالا به خاطر لجاجت با شیویاری هر هفته می ره دانشگاه سخنرانی می کنه. کلاً اینجوری بگم که هرجا یکی از نماینده هامون پا پیش میزاره برای یک تغییر را انجام کاری. اون یکی میاد میگه اکه می تونه انجام بده. کلا دارن همدیگر رو خنثی می کنند. این وسظ بیچاره مردم.

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۲

همه رفتنی هستیم

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۲:۲۰

توانایی این افراد بیشتر از این نیست ما مردم اشتباه کردیم

۹۶/۱۰/۲۵ ۲۱:۴۹

با سلام. ما از مدیر بومی هم خیری ندیدیم.
نمونه میگویم سر لجبازی مدیر اب شهرستان با شوراها . پروژه اب روستای ما پیشرفت صد درصدی معلق کرده ! از تحویل گرفتن سرباز میزند.
مدیر بومی هم باشد انهم مزایا و معایب مخصوص خود دارد. این وسط مردم و بیت المال قربانی این لجبازی ها و اختلاف سلیقه ها شده اند. یک میلیارد پولی که همینگونه بدون استفاده خاک میخورد! جالب هفته ها پیش بود کشور بهمین دلیل نا آرام شد. اما در سایه نبود نظارت رسانه ها متاسفانه بعضی مدیران چه بومی چه غیر بومی سلیقه ای عمل میکنند.
شرط پیشرفت جامعه و شهرستان اجازه فعالیت ازاد رسانه هاست. در سایه شفافیت و خبر رسانی مداوم ادارات شهرستان پیشرفت خواهند کرد و فساد کمتر میشود. چون نظارت مردمی خود مانع فساد هست .مثل افشای حقوق های نجومی. درمورد نمایندگان هم من نظرم هم هست اگر اینها خوب عمل میکردند صدای مردم به مسئولان خوب میرساندند نارسایی ها کمتر بود. یعلت نا ارامی ها این ماه همین نا امیدی مردم از مجلس بود. چرا که عملا مجلس با دولت برخوردی نکرد. مردم هم صدای خود تنها بی یاور دیدند نتیجه این شد هرکس به خیابان امد. الان مثلا در قضیه مرکز تصویربرداری اعتقاد هست پروژه بسیار بزرگی نیست با کمی توجه میشود افتتاح شود.بودجه ناچیزی میخواهد.
حال من علنا میگویم امسال خشکسالی در نیم قرن اخیر بیسابقه بوده است. باید تابستان امسال در شهر میانه و روستاهای شهرستان میانه منتظر تنش باشیم. مسئولان از الان چاره کنند. نشود تابستان میانه تیتر ترامپ بی بی سی شود.بحران اب امسال جدی است.

اخبار روز