کد خبر: ۳۵۸۳۴
۸۹۸ بازدید
۳ دیدگاه (۱ تایید شده)

آنکسی قلمش انسانی است که از روی انصاف بنویسد

۱۳۹۳/۱۲/۷
۰۹:۵۹

ا تفکر در اندیشه های امام مطالعه در آثار بجا مانده از ایشان همیشه در مراحل زندگی و اتفاقات آن بیشتر میزان درایت ایشان برای بنده و هموطنانمان معلوم میشود.
امام راحل (ره ) " آنکسی قلمش انسانی است که از روی انصاف بنویسد ".
آقای یا خانم (محترم یا محترمه) منتقد متصل به منبع آگاه لازم به ذکر است که با توضیحات بنده و بررسی مستندات فنی مربوط به سرویس بهداشتی درخواهید یافت که ایشان نه تنها یک منبع آگاه نیست بلکه- به ذعم شما شیر پاک خورده که – که خدای ناکرده نکند نباشد نیز نیست . شاید اگر در جایی دق دلی داشته خواسته از این طریق منبع و هم آگاهی خود را به افکار عمومی به اثبات رسانده و شاید طریق این سایت از شخص یا اشخاصی به فکر خودش انتقام برسد. توضیحات بنده در مورد یادداشت های اخیر شما بصورت بند بند در رابطه با سرویس بهداشتی می باشد . 
1. یک منبع آگاه که نخواست نامش فاش بشود. در صورت اتصال با این وضعیت تخلیه سرویس با مشکل مواجه خواهد شد.

جوابیه : اگر آن منبع آگاه با دلائل فنی قابل اثبات مستدل و مبرهن مطمئن از اداعای خود است چرا نخواسته نامش فاش بشود چرا یکبار در حضور کارشناسان و ناظرین و مجری مربوطه مسئله را مطرح و در راه اقناع و بازداشتن از ادامه پروژه اقدام ننموده اند. وانگهی چرا صبر ننموده اند تا به قول ایشان سرویس بهداشتی با مشکل مواجه شود تا بعد ادعای خود را به اثبات رساند و بعد رسانه ای شود. روزنامه محترم و وزین قافلان شما چرا صبر نکرده اید شما که دوهفته صبر نموده بودید کمی هم صبر می کردید تا این ادعا به اثبات برسد. 
من به شما اطمینان میدهم این ساختمان تا عمر دارد حداقل از این بابت مشکلی نخواهد داشت مگر غیر از آن کارشکنی هایی که موجب مسدود شدن دو چشمه گردید که خدا کند عمدی نبوده باشد( مثلاً سنگی چیزی در داخل آن به زور چپانده شود.)
2. آنگونه که در خبرها آمده بود اعتبار صرف شده برای اجرای این پروژه حدود 1 میلیارد و 800 میلیون ریال بوده.

جوابیه : همانطور که در گزارش مهندس ناظر آمده در بودجه سال 93 جهت باز سازی و نوسازی سرویس بهداشتی پارک فرهنگیان ، ردیف بودجه ای به شماره 3070800001به مبلغ 147 میلیون تومان پیش بینی گردیده و اسنادش هم موجود است اما نمیدانم آن منبع آگاه چرا در این مورد آگاهی بدست نیاورده است که به سادگی امکان پذیر بود.
3. به دلیل اختلاف سطح منفی امکان اتصال به شبکه فاضلاب شهری را ندارد.

جوابیه : این منبع آگاه با چه معیار و محکی اقدام به ترازیابی نموده که محک و ترازیابی پیمانکار ( توتال استیشن ) و لوازم ترازیابی ناظر محترم دوبار که یکی از آنها در حضور کارشناس فنی آقای مهندس نظری کارشناس محترم امور آب و فاضلاب بوده که ناظر محترم با شصت و دو میلیمتر در فاصله 1.5 متر اشعار داشته اند اما منتقدین محترم اذعان به انتشار جوابیه غیر فنی ناظر نموده اند که ایشان میتوانند با مراجعه به مراجع فنی میزان شیب لازم را کسب اطلاع نمایند.
4. به نظر می رسد اگر هر کدام از ما در حوزه مسئولیت و مأموریت خود حرف بزنیم به صلاح و فلاح اقربتر است.
این بند را ماهم موافقیم اما نمیدانم چرا اگر از موارد فنی اطلاع نداشتند چرا به تحصیل علم یا حتی اجاره آن ننموده اند تا اینگونه در موارد فنی به اصطلاح روزنامه نگاری قاف ننمایند. و ناظرین و مجریان طرح مذکور آنهم نبصورت علنی صورت نه بصورت دزدکی و یا پایشی و آنهم از را دور اقدام به سنجش میزان فنی یا غیر فنی بودن طرح نموده و بلافاصله اقدام به صدور رای در این فقره نمایند.
5. باید ناظر بر حسن اجرای کار و اصول فنی باشند فعالان رسانه ای آنرا بر نمی تابند و تا سرمنزل مقصود پیگیری خواهند کرد.
جوابیه : ما هم خواهان برنتابیدن آن فعالان محترم رسانه ای در زمینه نیت انحراف افکار عمومی از جریانات داخلی این تشکیلات مردمی و سرپوش گذاشتن به کم کاری ها و فعالیت های عمرانی غیرکارشناسی می باشیم. اما درخواست این خدمت گذاران این است که آن منتقد آگاه اقدام به تاسیس موسسه و چیزی شبیه به آن نموده تا امثال آن ناظر محترم از آن بتوانیم سیتیفیکیت ( دانشنامه فنی آن موسسه را کسب نماییم ) که اول اثبات اتهام و اثبات مجرمیت بعد اقدام به آبرو ریزی و با اصطلاح تنویر افکار عمومی نمایید. لازم به ذکر در اطراف مجری طرح حداقل یک نفر کارشناس ارشد از دانشگاه معتبر سراسری بنام و با گواهی نامه های لازم حداقل در حوزه میانه به مسئله اشرافیت داشتند.
6. شما برادر بزرگوار بر روی فنی و مهندسی پروژه تمرکز می فرمودید.
جوابیه : چرا حرف این برادر بزرگوار که "لااقل کارشناس فنی و ناظر مقیم درگیر مستقیم " پروژه است در گزارش مبسوط خود اقدام به اطلاعات پروژه نموده _ که پر واضح است که همانگونه شما در دریافت گزارش فنی ایشان متوجه آن نشده اید ایشان نیز در رساندن منظور خود بمانند قلم نافذ و برنده شما نیست نتوانسته منظور خود را به طور کامل و فنی بودن را برساند– باز میتوانم به همان مسئله سر تیتر مطلب که در دفتر واحد عمرانی همین شهرداری میانه خودمان حرف امام راحلمان (ره ) بصورت تابلوی زیبا نقش بسته که " آنکسی قلمش انسانی است که از روی انصاف بنویسد ".
7. شبهات و ابهامات و البته اشکالات بدیهی موجود را که به عینه مشهود است.
جوابیه : این فقره نیز میتوان گفت که در موارد و مسائل فنی هیچگاه نمیتوان به صورت قضاوت کرد در مسئله ای که خود توان داشته اید .بحثی کاملا فنی و تخصصی است.

8. به مدت دو هفته از انتشار خبر خودداری و بررسی صحت و سقم موضوع را از مؤثق ترین منابع ممکن در دستور کار خود قرار داد و پس از اطمینان کامل از درستی موارد مطرح شده.

جوابیه :منبع آگاه و نشریه محترم این گونه از اطمینان صحبت نفرمیایید که اطمینان واژه ایست قابل سلب.
9. امروز نیز خبر رسید که گویا دیشب عوامل و کارگران زحمتکش پروژه تا پاسی از شب در محل پروژه حضور داشته و با اتصال باری به هر جهت! لوله به شبکه سعی در سرهم آوردن قضیه و پاک کردن صورت مسئله داشته اند..
جوابیه : اگر آن منبع آگاه اگر در این فقره مطمئن بودند چرا از سینه سایه تاریکی یک بار به حضور مجری و همان کارگران زحمتکش در چراغ سرویس بهداشتی خود نمایی ننمودند تا هم ضمن احوالپرسی و عرض خسته نباشید و دریافت اصل قضیه اینگونه بی مهبا به مجریان زحمتکش که تا پاسی از شب در محل پروژه نسبت به اصلاح و رفع نقص که امکان اینکه بدون به اتصال آب شهری و تست هریک از چشمه ها امکان پذیر نبود افترا ببندید .
10. توسل به فضائل و کرامات بزرگان بر سلامت عمل و نیت خودتان شاهد بیاورید و بر قصورات خود ماله بکشید برایتان آرزوی موفقیت و کامیابی می کنیم و امیدواریم هر روز بیشتر از دیروز در سازمانتان ارتقاء درجه و ترفیع شغلی بیابید
جوابیه : نشریه محترم می توانید بگویید به شخصی که با مطالب غیر واقع و اتهامی اثبات نشده سعی در تخریب شخص نماید چه وازه ای میتوان عنوان کرد .
وانگهی هرکسی که به هر نحوی ارتباط کاری و یا غیر کاری با شخص ناظر مربوطه داشته باشد با خلق و خوی ناظر محترم آشنایی مختصری داشته باشد هر نظر و انتقادی به ایشان وارد باشد بقول شما رسانه ای ها این وصله به ایشان نمی چسبد. اگر منبع آگاه به فکر تخریب فرد یا افرادی خاص می باشد. 
اولاً: به فکر چاره ای دیگر برای انتقام جویی باشید. 
ثانیاً : فنی وارد قضیه شده تا خدای ناکرده انقدر از مسئله از اطمینان دم نزنید که خدای ناکرده ممکن است سلب شود.
ثالثاً: همانگونه که به فکر آبروی گارگران می باشید به فکر کارشناسان خدوم نیز باشید. 
رابعاً : تمامی موارد مذکور قابل اثبات بصورت متقن می باشد هر شخصی یا شخص حقوقی می تواند با مراجعه به کارشناسان و مجریان این پروژه جویای اسناد و حتی مشکلات اجرایی( که یکی از آن همان عکس مورد اشاره ناشر محترم در بخش خروجی لوله فاضلاب در محل اتصال به فاضلاب شهری می باشد لطفاً در این زمینه فرهنگ سازی نمایید )در رابطه پروژه مذکور می باشد.
خامساً: در این پروژه نیز بمانند پروژه های دیگر ایراداتی می باشد که وارد و قابل حل می باشد که آن منبع آگاه می تواند با مراجعه به کارشناسان درگیر پروژه قابل پیگیری می باشد . که چون با تخریب دیگران هیچگونه نفی به پروژه نمی رسد اما با انتقاد خوب است اما سازنده آنهم از راهش .
و من ا... توفیق÷

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۷ ۲۳:۳۷
شغل شریف!؟ شما که اینقدر توضیح دادید بهتر بود یه سطر هم توضیح میدادید از کجا آمده اید و به کجا می روید؟!

اخبار روز