کد خبر: ۱۲۴۸۸۶
۶۲۰ بازدید
۳ دیدگاه (۱ تایید شده)

فرماندار ویژه میانه خبر داد:

ابلاغ اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومانی برای قطعه اول میانه-سرچم

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از ابلاغ اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل قطعه اول پروژه محور میانه-سرچم خبر داد.

مسعود سعادتی در جلسه ای با راهداران شهرستان میانه بمناسبت روز راهدار، با بیان این خبر افزود: این قطعه که ۱۲ کیلومتر طول دارد، نزدیک به ۱۰ سال به دلیل عدم تامین اعتبار نیمه کاره مانده بود.

وی گفت: پروژه محور میانه سرچم دارای سه قطعه می باشد که قطعه دوم نیز در حال اجراست و بیش از ۳۰ درصد پیشرفت داشته است.

سعادتی با تبریک روز راهدار و قدردانی از زحمات این قشر زحمتکش، گفت: وقتی صحبت از زحمات اقشار مختلف می شود شاید برخی اغراق ها صورت می گیرد و باورچذیر نباشد ولی بخاطر آشکار و ملموس بودن سختی ها و تلاش های راهداران، همه آحاد جامعه بر آن اذعان دارند.

وی تلاش راهداران در بازگشایی مسیرهای برفگیر روستایی در سال های گذشته را ستود و گفت: وقتی در فصل زمستان، همه جا بخاطر بارش برف تعطیل می شود، این تازه آغاز روزهای کاری سخت برای شما راهداران است و ما قدردان شما هستیم.

فرماندار ویژه میانه همچنین با اشاره به وسعت این شهرستان و تعدد و پراکندگی روستاهای آن، مشکلات گریبانگیر اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای میانه را برشمرده، گفت: ماشین آلات راهداری میانه قدیمی و فرسوده بوده و نیاز به نوسازی دارد.

وی ادامه داد: این موضوع علاوه بر اینکه باعث تحمیل هزینه های گزاف تعمیر برای این اداره را بهمراه دارد، سبب آزار رانندگان و راهداران شده، در مواقع حساسی چون بازگشایی مسیرهای برفگیر، با خرابی های مکرر، شهرستان را با چالش مواجه می کند.

سعادتی همچنین از کمبود شدید نیرو در اداره راهداری میانه نیز سخن گفته، ادامه داد: حدود ۲۰ نفر از نیروهای اداره راهداری میانه بازنشسته شده اند اما هنوز حتی یک نفر جذب نشده که لازم است اداره کل راهداری استان در خصوص مشکلات شهرستان میانه چاره اندیشی کند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۱/۱۰/۲ ۰۹:۵۸

۷۵۰
روز گذشت
زیر ترافیک بردن چهارخطه میانه به زنجان (مشایخی ،فرماندار)

اخبار روز