کد خبر: ۳۳۰۸۰
۱۷۷۸ بازدید
۱ دیدگاه

پیکر شهید خوش کلام در میانه تشییع شد + گزارش تصویری

امروز با حضور پرشور مردم ،مسئولین و فرماندهان و نیروهای جان بر کف نظامی و انتظامی شهرستان میانه ،پیکر مطهر شهید علی خوش کلام از مقابل پادگان ارتش شهر میانه تشییع شد .
شهید علی خوش کلام از افسران تیپ ۳۶ پیاده مکانیزه نیروی زمینی ارتش میانه بود که در منطقه عملیاتی جنوب شرق در دفاع از مرزهای کشور به شهادت رسید.
وی اهل روستای آلانق در بستان آباد می باشد که پس از تشییع در شهرستان میانه در زادگاه پدری اش به خاک سپرده شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۲۳ ۱۹:۲۶
روحش شاد و یادش گرامی. ایرنا، مراسم تشییع پیکر شهید ستوان دوم علی خوش کلام روز سه شنبه در شهر بستان آباد برگزار شد. در این مراسم که مسوولان لشگری و کشوری و همچنین جمعی از همرزمان وی و مردم شهیدپرور شهر بستان آباد و روستاهای اطراف حضور داشتند، پیکر مطهر این شهید از میدان مولوی بر روی دستان مردم تشییع شد. نماز میت بر پیکر این شهید در شهر بستان آباد توسط حجت الاسلام سید رضا رضوی امام جمعه بستان آباد اقامه شد. پیکر شهید بعد از اجرای مراسم در شهر بستان آباد به زادگاه خود در روستای آلانق انتقال داده شد. استقبال بیش از پنج هزار نفری مردم آلانق و روستاهای همجوار از پیکر شهید علی خوشکلام در این منطقه از بی نظیر ترین برنامه ها بود. مردم روستای آلانق پیکر شهید را بعد از طی یک کیلومتر از خیابان اصلی روستا و اجرای برنامه های مداحی به گلزار شهداء روستای آلانق انتقال داده و به خاک سپردند.

اخبار روز