کد خبر: ۳۳۰۹۰
۳۷۰ بازدید
۰ دیدگاه

توانمندسازی اقتصادی از برکات ستاد اجرایی فرمان امام (ره) برای میانه در سال آتی است

مدیر عامل سازمان اموال و مستغلات  ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) درکشورگفت:  توانمندسازی اقتصادی شهرستان میانه و ایجاد یک مسجد و 4 مدرسه در شهرستان میانه برای سال آتی با 60 میلیارد ریال اعتبار ازبرکات این ستاد و عنایت ویژه رهبری است.
شیرزاد روز سه شنبه در حاشیه مراسم اهدای اسناد مالکیت به مردم در محل مسجد جامع شهر میانه در گفت و گو با خبرنگاران، ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مردم غیوراین منطقه ، با اشاره به هبه و عطیّه مقام معظم رهبری در خصوص اهدای ۳ دانگ سند املاک ستاد اجرایی فرمان امام (ره)  به مردم میانه ، افزود : به فرموده رهبر معظم انقلاب صاحبان اصلی این اموال مردم بوده و ایشان در راستای اهدای این اموال به مردم میانه عنایت و لطف ویژه ای داشتند .
وی با اشاره به 6 هزار واحد مسکونی در شهرستان میانه که ۳ دانگ آن متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) می باشد ، اظهار داشت: با تشکیل ۶ هزار پرونده ، این اسناد به صورت رایگان تا حداکثر ۶ ماه آینده تقدیم مردم خواهد شد.
وی با اشاره به اجرای  4 طرح بزرگ اقتصادی از سوی ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) در سطح استان آذربایجان شرقی، اظهار داشت : این طرحها با اعتباری بالغ بر ۲۳۸ میلیارد ریال در شهرهای تبریز ، بستان آباد، مراغه و صوفیان اجرا گردیده است .
وی از احداث ۲۳ مدرسه با ظرفیت ۱2۶ کلاس در شهرهای اسکو ، اهر ، بستان آباد ,  هریس ، ورزقان ، تبریز ، عجب شیر و مراغه ، با اعتباری بالغ بر ۴۷ میلیارد ریال و همچنین احداث ۲۶ مسجد در شهرهای اهر ، ورزقان، هریس و چاراویماق، با اعتباری با  بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال نیز خبر داد .
شیرزاد همچنین از توانمند سازی اقتصادی شهرمیانه،از ساخت ۱مسجد و ۴ مدرسه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال  در سال آینده خبر داد .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز