کد خبر: ۳۳۰۹۲
۶۹۰ بازدید
۳ دیدگاه

فرماندارویژه میانه:

6 هزار سند مالکیت به مردم میانه از سوی مقام معظم رهبری هبه شد

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه از اهدای 6 هزار سند مالکیت به مردم شهرستان که سالها در مشکل بودند به صورت عطیه مقام معظم رهبری خبرداد.

با توجه به الطاف جناب آقای دکتر مخبر دزفولی ریاست محترم و پرتلاش ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) و جناب آقای دکتر شیرزاد ریاست محترم سازمان املاک و مستغلات ستاد اجرایی امروز شاهد اعطای اسناد مالکیت زمین های مسکونی و تعدادی از زمین های کشاورزی از سوی رهبر فرزانه انقلاب به مردم شریف، غیرتمند و عزتمند شهرستان میانه می باشیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از عنایات ویژه رهبر فرزانه و متفکر انقلاب بیان داشتند این مرد بزرگ بزرگترین نعمت برای مردم ایران اسلامی است و برکات خیرات ایشان همیشه شامل حال مردم عزیز است که این بار این عطیه و کرامت رهبری با درایت رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و هیئت امنای ستاد و رئیس محترم سازمان املاک و مستغلات شامل حال مردم شهیدپرور میانه گردیده است و از طرف خود بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان و ائمه جمعه محترم میانه و ترکمانچای و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و علی الخصوص به نیابت از مردم عزیز و شریف میانه از کرامت رهبر معظم انقلاب مدظله العالی و عنایت دکتر مخبر دزفولی ریاست محترم و پرتلاش ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و همه عزیزانی که زحمت کشیده اند تقدیر و تشکر نمود.
اسماعیل حیدری آزاد در مراسم اهدای سند مالکیت به مردم شهرستان میانه  افزود: سند مالکیت مانند شناسنامه  فرد دارای ارزش است زیرا بدون سند هرگونه نقل و انتقالی مشکل بوده و ارزش افزوده آن 30 درصد کاهش می یابد.
وی با بیان اینکه سند مالکیت به نوعی پشتوانه مالی، اقتصادی و حتی پشتوانه قضایی برای یک فرد محسوب می شود گفت: با صدور سند مالکیت  شاهد ارزش افزوده این منازل و مزارع خواهیم بود.
فرماندارویژه میانه با اشاره به اینکه اکثر زمینهای شهر میانه مشاع بین ستاد اجرایی امام (ره) و بنیاد مستضعفان می باشد افزود: با هبه سه دانگی این زمینها از سوی مقام معظم رهبری به صورت رایگان به مردم بنیاد مستضعفان نیز با رویکرد به این امر سبب خواهند شد تا مشکل دیرینه مردم به طور کامل رفع شود.
حیدری آزاد افزود: تا شش ماه آینده شاهد صدور تمامی اسناد به مردم شهرستان خواهیم بود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۰/۲۴ ۱۳:۵۲
باسلام خدمت فرماندار محترم:لازم به ذکر است که زمین های فاز3و4ارتش هم بدون سند میباشند که چندین سالی است پول واگذاری سند این زمین ها وهمچنین جدول گذاری وتفکیک این زمین ها ازسوی تعاونی مسکن پادگان گرفته شده ولی همچنان بدون سند میباشند کا امیدوارم باتلاش جناب عالی وهمچنین مساعدت تعاونی مسکن پادگان این مشکل حل شده تا امالکان ان امیدوار باشند.
۹۳/۱۰/۲۴ ۱۲:۳۶
دست ایت الله مجتهدی شبستری هم درد نکند
۹۳/۱۰/۲۳ ۲۱:۴۰
بدینوسیله مراتب امتنان و سپاس خود را جهت صدور این اسناد حیاتی به شهروندان عزیز میانه ای که بی شک مایه خوشحالی و خرسندی شان در پی خواهد داشت، از امام جمعه محبوب، فرماندار محترم و دیگر زحمتکشان ساعی اعلام می داریم و از خداوند متعال سلامتی و توفیق همگان را خواستاریم.

اخبار روز