کد خبر: ۳۷۸۹۴
۵۳۲ بازدید
۶ دیدگاه

حیدری آزاد:

فکر و ذهن منجمد، خروجی نخواهد داشت

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اعتبار اختصاص یافته برای اجرای پروژه ها در سال گذشته به شهرداری ها از سوی دولت تدبیر و امید، خطاب به شهرداران بخش های تابعه میانه با تاکید بر اینکه باید به خودباوری رسیده و با الگو برداری صحیح از شهرداری های کلانشهرهای موفق در حوزه شهرسازی، نقاط ضعف را پوشش داده، افزود: فکر و ذهن منجمد، خروجی نخواهد داشت.
اسماعیل حیدری آزاد در جلسه شورای اداری بخش های تابعه شهرستان در معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه امسال سال تلاش و کار است افزود: معرف مسوولین عملکرد آنها خواهد بود.
وی خواستار ارائه گزارش عملکرد از سوی بخشداران بخشهای چهارگانه و شهرداران شهرستان از فعالیت هایشان در ایام تعطیلات نوروز شده افزود: دهیاران باید فعالتر از گذشته عمل کنند تا شاهد کاهش و رفع مشکلات باشیم.
فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه روستاهای شهرستان مشکلات قابل حلی دارند، بر تعریف پروژه و طرح اعتبار در روستاها توسط شوراها و دهیاران روستاها تاکید کرد.
حیدری آزاد در پاسخ به اظهارات یکی از اعضای شورای بخش ترکمانچای در رابطه با ارتقای این بخش، با اظهار موافقت بر ارتقای همه بخشها و شهرها مطابق قانون افزود: ارتقای بخشها و شهرها موجب جذب اعتبار و امکانات شده و از مشکلات می کاهد پس  همه موافق ارتقا و پیشرفت بخش ها از طریق قانونی هستیم.
وی به برگزاری مانورهای آمادگی یگانهای امدادی در ایام نوروز اشاره کرده گفت: مردم در ایام نوروز به امید خدا و مردان امنیت آفرین و امدادرسان به مسافرت می روند و اجرای چنین مانورهایی پوشش نقاط ضعف احتمالی و سنجش آمادگی مدیریت بحران شهرستان بود.
حیدری آزاد به نتیجه ارزیابی ها نسبت به سال گذشته اشاره کرده گفت: با وجود بهبود وضعیت ارزیابی ها نسبت به سال گذشته، انتظار ما بیش از این است و امیدواریم با تلاش همه جانبه تمامی دستگاهها شاهد بهبود بیش از پیش عملکردها باشیم.
بخشداران و شهرداران بخش ها نیز از پیگیری ها، تلاش ها و حمایت های حیدری آزاد برای حل موانع و مشکلات بخش ها تشکر کردند.
فرماندارویژه میانه با تقدیر از فرماندهان و روسای کلانتری ها در بخش ها روستاها برای برقراری امنیت در وسیعترین حوزه استحفاظی با اهدای لوح و هدایایی تقدیر و تشکر کرد. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۱۹ ۰۸:۴۵
گرم هم باشه همینجوریه حمایت نیست
۹۴/۱/۱۹ ۰۰:۳۴
جناب آقای فرماندار هواشناسی میانه به جهت کمبود بودجه نمیتواند داده های هواشناسی را ارسال کند لطفا یکی پیگیر این موضوع شود!
۹۴/۱/۱۹ ۰۰:۲۵
من عاشق این قاطعیتت هستم!
۹۴/۱/۱۹ ۰۰:۲۴
[quote name="قره داغی"] خطاب منجمد به ذهن چه کسی است شهرداران وشوراهای شهر یا دیگر ان [/quote] هرکس و از هر قشری که ان ویژگیها را داشته باشد
۹۴/۱/۱۸ ۲۳:۱۲
[quote name="قره داغی"] خطاب منجمد به ذهن چه کسی است شهرداران وشوراهای شهر یا دیگر ان [/quote] ((باید به خودباوری رسیده و با الگو برداری صحیح از شهرداری های کلانشهرهای موفق در حوزه شهرسازی، نقاط ضعف را پوشش داده، افزود: فکر و ذهن منجمد، خروجی نخواهد داشت.)) -------- به این معنی نیست که حتما ذهنها منجمد هست
۹۴/۱/۱۸ ۱۸:۵۵
خطاب منجمد به ذهن چه کسی است شهرداران وشوراهای شهر یا دیگر ان

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز