کد خبر: ۳۸۳۸۳
۲۰۸۴ بازدید
۲ دیدگاه

اهالی روستای عجمی میانه در حرکتی خودجوش از ارتشیان میانه تقدیر کردند

اهالی روستای عجمی کله بوز از توابع بخش مرکزی در 50 کیلومتری میانه به همراه مشایخی بخشدار مرکزی میانه و اعضای شورای اسلامی روستا در حرکتی خودجوش با حضور در پادگان میانه از ارتشیان شهرستان تقدیر نمودند.
 اهالی این روستا برای تشکر از نیروهای ارتش در شهرستان میانه در محل تیپ 36 زرهی حضور یافته و روز ارتش را به تمامی ارتشیان میانه تبریک گفته و با اهدای تولیدات لبنی خود به عنوان تحفه از زحمات این عزیزان در راستای تامین امنیت و آرامش در شهرستان تقدیر کردند.
در این دیدار بخشدار مرکزی میانه با تبریک پیشاپیش روز ارتش گفت: این حرکت خودجوش اهالی روستای عجمی با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله) و نامگذاری سال جدید از سوی ایشان بنام سال دولت و ملت و همدلی و همزبانی برای وحدت بیشتر و تقدیر از زحمات شبانه روزی این عزیزان انجام شد.
محمدرضا مشایخی مردمان روستایی را مردمی قدرشناس خوانده افزود: مردم عجمی به نمایندگی از تمام اهالی روستاهای شهرستان قدردان تلاش نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی شهرستان هستند زیرا به خوبی می دانند که امنیت و آسایش موجود در جامعه و منطقه با تلاش این عزیزان حاصل شده است.
فرمانده تیپ 36 زرهی با تشکر از مردم روستای عجمی با اشاره به اینکه ارتش جزئی از ملت و متشکل از فرزندان این مرزو بوم است تاکید کرد: ارتش با تمام توان و قدرت خود با برنامه ها و آموزشهای مختلف برای تامین امنیت کامل در تلاش است.
امیر سرتیپ شاپور توکلی با اطمینان خاطر براینکه تلاش ارتش خدمت خالصانه برای مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی است افزود: ارتش با تاسی از 37 سال تجربه در رویارویی با دشمنان نظام و انقلاب در عمل به شعار سال جدید به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی از تمامی تلاش خود بهره خواهد برد.
وی با افتخار بر اینکه فرمانده کل قوا در کشور مرجع تقلید و ولی فقیه جامعه اسلامی ایران است گفت:  همه نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی شهرستان با اشرافیت کامل ایشان بر تمامی امور از رهنمودهای معنوی، دینی، نظامی و سیاسی ایشان بهره برده و برای رویارویی با هر گونه تهدید نظامی و غیرنظامی از سوی دشمنان در آمادگی کامل به سر می برند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱/۲۶ ۲۲:۲۲
با تشکر از حرکت زیبا و ارزشمند مهندس حاج محمدرضا مشایخی بخشدار محترم مرکزی شهرستان میانه و اعطای محترم شوروی اسلامی روستا عجمی
ياشاسين مردم غيور روستاي عجميني حركت جالبي بود

اخبار روز