کد خبر: ۳۹۸۹۷
۶۵۳ بازدید
۳ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

رونق ورزش همگانی، برنامه اصلی اداره ورزش و جوانان باشد/گزارش تصویری

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: رونق بخشی بیشتر به ورزش همگانی در کنار ورزش قهرمانی از برنامه های اصلی اداره ورزش و جوانان شهرستان باشد.

حمید شکری صبح امروزدر همایش پیاده روی خانوادگی  به مناسبت  گرامیداشت روزهای کارگر، شورا وسلامت و نیز گرامیداشت هفته معلم با حضور اقشار مختلف مردم  گفت: حضور مردم در همایش پیاده روی خانوادگی نشانگر این است که شهرستان میانه در عرصه ورزش های همگانی نیز از رتبه بالایی برخوردار است.

 وی بااشاره به حضور مردانی غیور و قهرمان از شهرستان میانه در میادین هشت سال دفاع  مقدس، وجود قهرمانان نام آور و مدال آور عرصه های ملی،  بین المللی و جهانی درعرصه های مختلف ورزشی در این شهرستان را مایه مباهات خوانده افزود: این امر نشان دهنده این است که میانه مهد تربیت قهرمانان و پهلوانان است.

فرماندار ویژه میانه اظهار کرد: اداره ورزش و جوانان باید با برنامه ریزی های درست و تکمیلی در هیئت ورزش های همگانی، این حوزه از ورزش را بیش ازپیش گسترش دهد.

وی برگزاری همایش پیاده روی، دوچرخه سواری، کوهنوردی، ورزش های بومی ومحلی را سبب ترویج فرهنگ سلامت و نشاط اجتماعی در جامعه عنوان کرد.

شکری با بیان اینکه ورزش نه تنها موجب سلامتی جسم شده بلکه تاثیر مثبتی بر سلامت روح و روان انسان دارد و در کنار این امتیازات، نوعی تمرین مشارکت و همکاری عمومی است.

فرماندار ویژه میانه از مردم خواست تا در تمامی برنامه ها، حفظ محیط زیست و طبیعت را مدنظر قرار داده و این فرهنگ را در جامعه اشاعه دهند.

همایش پیاده روی خانوادگی با حضور اقشار مختلف مردم از مزار مطهر شهدای شهرستان تا محل اداره ورزش و جوانان برگزار شد. 

شرکت کنندگان در این مراسم در بین راه به یادمان شهدای زینبیه شهرستان با نثار فاتحه ادای دین کردند.

چادرهای هلال احمر در فاصله مسیرپیاده روی  برای معاینه رایگان و توزیع آب معدنی به شرکت کنندگان در همایش برپا شده بود.

در پایان همایش به قید قرعه به بیش از 100 نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

 

گزارش تصویری: رضا امامی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۱۹ ۱۷:۴۹
آقای شکری واقعا که مردمی هستند و همیشه در کنار مردم. بر خلاف مسئولین قبلی دید پلیسی و امنیتی ندارند که به مردم از بالا نگاه کنند. الحق که نماینده شایسته فرمانداری دولت تدبیرند
۹۴/۲/۱۸ ۲۳:۰۱
خداقوت

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز