کد خبر: ۵۰۹۰
۶۱۱ بازدید
۰ دیدگاه

برگزاری جلسه شورای اداری بخش ترکمانچای

 

 

این جلسه که با موضوع تمهیدات لازم برای برگزاری برنامه های دهه مبارک فجر سال 1390 و تعیین مسئول ستاد و کمیته های برگزاری ونیز تمهیدات برگزاری سالم انتخابات مجلس شورای اسلامی بود راس ساعت 9 صبح در محل بخشداری ترکمانچای برگزار شد.

 در این جلسه حسین مرسلی بخشدار ترکمانچای ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری و اربعیین حسینی با ذکر روزشمار تاریخ انقلاب از سال 1340 تا بهمن ماه 1357 که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد افزود : ا این انقلاب به سادگی و به این راحتی بدست نیامده است .
بخشدار ترکمانچای با اشاره به فرمایشات امام راحل که این نعمت بزرگ الهی (انقلاب اسلامی) را ارزان نباید از دست داد و اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری به اینکه میراث بزرگ امام خمینی (ره ) و همه ارزشها و اصول آن را حفظ خواهیم کرد به دستور بعدی جلسه یعنی انتخابات پرداخت.
مرسلی درمورد انتخابات به این نکته اشاره کرد که انتخابات برای کشور هم فرصت و هم تهدید است و ما باید با اقدام هوشمندانه خویش اهداف دشمنان انقلاب و اسلام را خنثی و این انتخابات فرصتی برای تثبیت نظام خواهد بود .
بخشدار ترکمانچای در ادامه گفت : به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزاری هر انتخابات تزریق خونی تازه در رگهای کشور مان می باشد و وظیفه ما بکار بردن نهایت دقت برای حصول اطمینان از صحت و سلامت این خون تازه و نیروبخش است .
در ادامه ضمن تعیین مسئول ستاد دهه فجر کمیته های تخصصی مربوطه نیز تعیین گردید .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز