کد خبر: ۶۸۴۰۱
۳۱۳ بازدید
۲ دیدگاه

پیام تسلیت فرماندار ویژه میانه در پی درگذشت حضرت آیت الله حاج سید کاظم حسینی میانجی

انالله و انا الیه راجعون

ارتحال ملکوتی عالم جلیل القدر حضرت آیت الله حاج سید کاظم حسینی میانجی، نماینده  حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در استان لرستان و امام جمعه سابق خرم آباد، موجب اندوه و تاثر گردید.

اینجانب این ضایعه جانگداز و فقدان بزرگ را محضر مقام عظمای ولایت، جامعه محترم روحانیت و مردم شریف شهرستان میانه و خانواده بزرگوار آن عالم ارزشمند تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند منان، غفران و رحمت الهی را برای آن فقید سعید و صبر و شکیبایی برای بازماندگان محترم مسالت می نمایم.

حمید شکری – معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۱۸ ۰۹:۴۳

جناب آقای مهندس شکری(معاون محترم استاندار وفرماندار ویژه میانه
باسلام
همانطورکه میدانید بعداز گذشت حدودسه هفته از درگذشت جناب آقای دکترفرامرزی مدیرآموزش وپرورش میانه،این اداره بدون هیچ سرپرستی ویا بدون هیچ رئیسی اداره می شود ومدیرکل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی هنوز نتوانتسه است به دلیل اختلافاتی که میان یکی مسئولین ستادانتخاباتی یکی ازنمایندگان (نه خود نماینده) و فردی که فرهنگیان ومسئولین به اجماع رسیده اند رئیس یاسرپرست برای اداره منصوب کند که این جای بسی تاسف دارد. خواهشمنداست با پیگیری سریع تر این موضوع راحل کنید واجازه ندهید که مسئول ستاد انتخاباتی آن نماینده که خود درنظر دارد ریاست اداره را عهده دارشود ،موجب اخلال درنظم شهرستان شود.
مگررئیس ستادانتخاباتی یکی ازنمایندگان چکاره است که برای شهرتعیین تکلیف می کند

۹۵/۱۰/۹ ۱۷:۳۲

فرماندار محترم و محبوب
عرض تسلیت داریم

اخبار روز