کد خبر: ۶۸۴۶۸
۲۹۶ بازدید
۴ دیدگاه

امام جمعه میانه:

عامل اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران، ملت همیشه در صحنه ایران است

امام جمعه میانه با تاکید بر اینکه عامل اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران ملت همیشه در صحنه ایران است افزود: دشمن به این امر واقف بوده و سعی در جداسازی ملت از نظام دارد.
 حجت الاسلام محمدرضا حامدی در همایش بزرگ شهرستانی گرامیداشت حماسه 9 دی افزود: این روز بزرگ مانوری از قدرت ملت ایران در برابر دیدگان جهانیان و کلاس درسی بود برای مرور درسهای گذشته و اینکه در حوادث مشابه چگونه باید تصمیم بگیریم.
وی عاملان فتنه 88 را خیانتکاران بر علیه نظام و ملت عنوان کرده گفت: در این فتنه به ملت و خون شهدا خیانت شده و نظام الهی اسلامی به برخی از برنامه ها متهم شد که بعدها دست اندرکاران این فتنه به خیانت خود اعتراف نمودند.
حجت الاسلام حامدی با بیان اینکه دشمنی استکبار با نظام ما تمامی ندارد افزود: یادآوری فتنه 88 و امثال آن نباید مشمول مرور زمان شود زیرا جامعه ما هنوز به آگاهی و بصیرت بیشتر در مقابل توطئه های دشمنان نیاز دارد زیرا مشاهده می کنیم که علی رغم اعتراف کشورهایی مبنی بر براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران، باز هم به پای میز مذاکره با این کشورها رفته اما نتیجه آن را مشاهده کردیم.
وی خواص جامعه را نیازمند بصیرت و آگاهی بیشتر عنوان کرده گفت: در آستانه انتخابات واقع شده ایم و هنوز احساس خطر و تهدید نمی کنیم اما باید بدانیم که این توطئه ها و برنامه ها بر علیه کشور ما ادامه دارد و باید به فرمایش مقام معظم رهبری از سطحی نگری پرهیز کرده و به عمق مسائل بنگریم.
امام جمعه میانه تاکید کرد: تا زمانیکه ملت ما بصیرت و آگاهی لازم را داشته و پشتیبان نظام و دولت و پیرو ولی فقیه خود هستند، نقشه و ترفند دشمن راه به جایی نبرده و نظام ما همچنان استوار و سرافراز در صحنه های بین المللی و جهانی خواهد درخشید زیرا حضور ملت در تمامی صحنه ها، رمز پایداری و نقطه قوت نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۹ ۱۸:۳۹

فرمانده ناجا جناب سرهنگ شعفی بزرگوار به همراه روحانی و یک جناب سروانی دیر به مراسم امده بودند حدود یازده و خورده ای که جا نبود جناب سروان همراه بدون اطلاع جناب سرهنگ سه نفر نوجوان را درجلوی همه بزور و با وضعیت نامناسب بلند کردند و خودشان نشستند.یعنی سه نوجوان از انقلاب و ناجا ناراحت شدند.جا دارد مسولین رعایت بیشتری کنند

اخبار روز