کد خبر: ۶۸۵۶۱
۲۲۸ بازدید
۱ دیدگاه

برگزاری جشن انقلاب با شورو نشاط اجتماعی و شکوه بیشتر از برنامه های مهم دولت است

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: برگزاری جشن انقلاب با شور و نشاط اجتماعی و شکوه بیشتر از اولویتها و جزو برنامه های مهم دولت تدبیر و امید به شمار می رود.
 محمدرضا مشایخی در اولین جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان میانه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل وشهدای انقلاب اسلامی به بیان اهمیت موضوع جلسه پرداخت و اظهار کرد: باید از همه امکانات و ظرفیتها از جمله قشر پویای  شهرستان برای برگزاری هرچه بهتر برنامه های دهه مبارک فجر  استفاده کنیم.
وی بر لزوم هماهنگی تمامی ادارات و نهادهای شهرستان در جهت برگزاری هر چه باشکوهتر و متفاوت تر مراسمات دهه مبارک فجر نسبت به سالهای گذشته تاکید کرده افزود: انتظار می رود تمامی ادارات  نسبت به  تهیه و تدوین برنامه های مناسب و باشکوه در جهت گرامیداشت این ایام تلاش کنند.
مشایخی بابیان اینکه ایام الله دهه فجر یادآور جانفشانیها و ایثار مردم غیور و عزتمند ایران اسلامی به رهبری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران است بر ضرورت انتقال باورها و ارزشهای نظام و اهداف بزرگ انقلاب  به نسل جدید اشاره کرده گفت: امروز با توجه به وضعیت کنونی جامعه اسلامی ایران در منطقه و دستاوردهای نظام و پیروزیهایی که در عرصه های مختلف دیپلماسی خارجی توسط دولت تدبیر و امید حاصل شده همچنین پیروزی رزمندگان مدافع حرم در جبهه های نبرد علیه ظلم و استکبار باید برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر باشکوهتر از همیشه برای نمایش اقتدار و عزت روزافزون نظام در برابر دیدگان جهانیان برگزار شود.
وی گفت: خوشبختانه علی رغم مشکلات، پروژه های قابل توجهی در ایام دهه فجر به افتتاح خواهد رسید، همچنین برای گرامیداشت سالروز شهادت شهدای زینبیه و ثارالله که سند مظلومیت شهر میانه و کشور ایران هستند برنامه ریزی صورت خواهد گرفت تا پیام رسانی به دنیا در قبال این مظلومیت به درستی انجام شود.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار میانه بر بهره گیری از تجارب گذشته در اجرای برنامه های مختلف و آذین بندی مناسب شهر و ادارات شهرستان در جهت برگزاری جشن بزرگ انقلاب تاکید کرد.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز