کد خبر: ۷۳۶۲۹
۱۴۴ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

90 درصد تولید ناخالص داخلی شهرستان را محصولات کشاورزی تشکیل می دهد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در اقتصاد کشور گفت: 90 درصد تولید ناخالص داخلی شهرستان را محصولات کشاورزی تشکیل می دهد.
 حمید شکری در نشست بررسی مشکلات دامداران و مرغداران شهرستان در حوزه بانک کشاورزی با حضور مدیر عامل بانک کشاورزی استان با اشاره به شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال درسال جاری گفت: در راستای حمایت از تولید کنندگان و کشاورزان حمایتهایی صورت گرفت از جمله عدم صدور اجرائیه از سوی دارایی و اداره ثبت که امسال نیز برای حفظ اشتغال موجود و افزایش تولید به ادامه حمایتها خواهیم پرداخت.
وی با بیان اینکه تسهیلات ارائه شده به کشاورزان و تولید کنندگان از محل منابع سپرده های مردمی به صورت گردشگری است افزود: باید بدهیهای بانکی پرداخت شود تا بانک بتواند در ارائه تسهیلات بیشتر گام برداشته و موفق تر عمل نماید.
وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان میانه منطقه ای کشاورزی به شمار می رود افزود: در سایت بهین یاب با توجه به اینکه بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات به طرح ها موفق تر عمل کرده و تسهیلات بیشتری پرداخت نموده، در اقدامی پرداخت این تسهیلات را به بانکهای دیگر هم واگذار کردند که این بانکها از جمله بانک ملت به مشکل برخورد.
شکری خواستار ارائه راهکار برای حل مشکلات شهرستان چه در بهین یاب و چه در بخشهای دیگر شده گفت: باید بدانیم هر چقدر معوقات بانکی بالا باشد به همان میزان نیز محدودیتهای شعبه در پرداخت تسهیلات افزایش می یابد.
فرماندار ویژه میانه برطرف نمودن مشکلات و نواقص سال 95 را از جمله انتظارات شهرستان خوانده گفت: باید با پرداخت بموقع معوقات بانکی کاری کنیم که بانکها نیز بتوانند به ارائه خدمات بپردازند.

گفتنی است دامداران و مرغداران شهرستان میانه در این جلسه به بیان مشکلات خود پرداخته خواستار مساعدت مسئولین شهرستانی و استانی شدند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲۵ ۰۸:۵۵

برای حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان باید برنامه اساسی داشته باشیم
اگر چنین نباشد در تولیدی ها بسته و مصرف کنندگان هم چشم به راه.
وقتی که شیر تولیدی قیمت تمام شده اش 1900 تومان هست ولی شیر تولیدی در بازار و به کارخانه 1300 تومان به فروش میرسد چطور امکان پذیر هست چرخه تولید رونق داشته باشد آقایان مسوولین بهداشت و درمان در این مدت مدید نتوسته اند مزایای شیر را نسبت به آب معدنی را به مردم ترویج کنند چطور میخواهند ادعا کنند که ما مسوول سلامت ملت هستیم شیر تولیدی با سرمایه گذاری بدست میاد باران نیست که از آسمون بباره هزینه میخواد
وقتی که همه جا بنگری کامیون کامیون هندوانه در همه جای شهر میفروشند نشان از ضعف مدیریت کشاورزی و بازرگانی و برنامه ریزی میباشد این همه هزینه برای هندوانه شده و 30% بیشتر آن ضایعات است همش برنامه میخواد بدون برنامه کاری به جایی نمیرسه

اخبار روز