کد خبر: ۷۳۶۶۴
۱۶۵ بازدید
۴ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه بر ضرورت ساماندهی مشکلات ترافیکی جاده ای و بین شهری تاکید کرد

 معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: ساماندهی مشکلات ترافیکی جاده ای و بین شهری، معضل مسافربریهای شخصی، اتوبوس های داخل شهری و ... از جمله خواسته های مردم می باشد که رفع نشدن آنها نشان از عدم خروجی مناسب جلسه شورای ترافیک دارد.
حمید شکری در جلسه شورای ترافیک شهرستان میانه با بیان اینکه حیطه اختیارات و توانمندی اعضا بالاست افزود: تمامی مشکلات ذکر شده قابل حل است اما در برخی موارد شورای ترافیک مشکل ساز شده و پیچیدگی بی مورد ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه اجرای قانون رتبه بندی نداشته و دارای تراز برابری می باشد افزود: نباید بخشی از قانون را سفت و سخت گرفته و بخشی را گاها ندیده بگیریم.
شکری در ادامه گفت: اگر ما مقررات را به درستی اجرا نکنیم  زمینه را برای بی قانونی فراهم می کنیم.
فرماندار ویژه میانه تاکید کرد: باید تمامی  تصمیمات شورای ترافیک کارشناسی شده  و درست اتخاذ شده وبه صورت جدی در اجرای آن بکوشیم.
وی خدمت به مردم و جلب رضایت آنها را مهم خوانده گفت: ممکن است اجرای قانون برای برخی نارضایتی ایجاد کند زیرا این افراد همان هرج و مرج طلبها هستند که ایجاد نارضایتی برای آنان عیبی ندارد اما ما به فکر عموم هستیم و باید با این رویکرد به اجرای قانون بپردازیم.
شکری بر ضرورت هوشمندسازی دوربین های مداربسته تاکید کرده گفت: سیستم هوشمند بسیاری از خطاهای کاربران را نداشته و باید به سامانه ناجا نصب شود.
وی همچنین با اشاره به  لزوم خودروهای سیار دوربین دار کنترل ترافیک گفت: همچنین در راستای کنترل ترافیک و سد معبر، باید محلی برای دستفروشان تعیین شود. 
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲۸ ۱۳:۵۵

با سلام فرما ندار محترم اذن کنین از حضرت مقام عالی واحدی اعظم تا کسی برای میانه بس هست قیمت تا کسی بر حسب دلالی های رده قیمتش هم با لا ست ودر این میان سودی هم ب کیسه مستدام واحدی دیگر ... می رود خواهشمند است ایستگاه تاکسی کدوم قانون هستش دو طرف خیابان بسته ایستگاه باشد و هر کس شب یکی ملا قات می کند به تاکسیرانی باجی تقبل کند یه کمی ایستگاه دو قدم اینور او نور می کنن باند تاکسیرانی بر دارید برید ببنید تاکسیرانی میانه مستدام واحدی وشرکا جایی پیدا نمی کنن خرج کنن اینا فردا زن و بچه های مردم رحم نمی کنن

۹۶/۳/۲۵ ۱۸:۴۱

کاش آقای فرماندار توجهی به جاده های تبریز می کردند آقای مهندس شکری این جاده معضلی شده برای همگان .سیل عظیم خودروهای باری وتریلی و محموله های ترافیکی جاده رابرای همه نا امن کرده عوض اینکه این جاده توریستی لذت برای دلها داشته باشد خانواده ها را عزادارکرده . با چه مجوزی محموله های ترافیکی ازاین جاده عبور میکند .؟رانندگان جوان چگونه تحمل کنند تا این خودروهای باری با سرعت ۲۰ یا ۴۰ درساعت حرکت کنند ؟ لطفا تدابیری اندیشیده شود اداره راه . پلیس راه .فرمانداری .استانداری لطفا فکر اساسی بکنید با چندتا دوربین بستن به خیابانها که مشکل حل نمیشه

۹۶/۳/۲۵ ۱۷:۵۵

باسلام از حسن نیت فرماندار محترم وویژه شهرستان میانه در حل مشکلات ترافیکی شهرستان میانه خیلی متشکریم استدعا دارم به مشکل ایجاد شده در خیابان شهید حاجی اصغری برای ساکنان این خیابان که با انتقال ایستگاه تاکسیهای شهرک اندیشه بوجود آمده سریعا رسیدگی کنند چون این خیابان 10متری کشش وظرفیت کافی برای دوردیف توقف خودروهای شخصی وتاکسی ها را ندارد وبا توجه به اینکه این خیابان دارای هشت کوچه بن بست منتهی به آن بوده واکثر منازل ماشین رو نبوده ومجبور هستند خودروهای خود را در خیابان شهید حاجی اصغری پارک نمایند ومتاسفانه تاکسی ها هم مراعات عدم توقف در سر کوچه های بن بست رارعایت نمیکنند واین مسائل مشکلات ودرگیری های روزانه مابین ساکنان محله ،رانندگان تاکسی ورانندگان عبوری را سبب میگردد لذا عاجزانه به عنوان یک شهر وند از شما وشورای محترم ترافیک درخواست داریم به مشکل این خیابان رسیدگی فرمایند وپیشنهاد میکنم بدلیل عریض بودن وعدم ورود این همه کوچه بن بست به خیابان شهید رحیمی ایستگاه را به مسیر شمال به جنوب آن خیابان منتقل نمایید.با تشکر

اخبار روز