کد خبر: ۷۸۱۱۹
۳۲۹ بازدید
۵ دیدگاه

پیام تسلیت و اعلام عزای عمومی توسط فرماندار میانه در پی درگذشت دهقان فداکار

 

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت مرد فداکار و با ایمان، مرحوم ریزعلی خواجوی، دهقان فداکار دل هایمان را متاثر و اندوهگین کرد.

قطار عمر آن مرد به یادماندنی که فرزند خلف میانه، کهن دیار فداکاران و بزرگمردان است، به ایستگاه آخر رسید ولی یاد و خاطره او همواره زنده خواهد بود و چشمه همیشه جوشان فداکاری و ایثار در میانه همواره زلال و جاری خواهد ماند. 

  اینجانب ضمن تسلیت و ابراز همدردی با بازماندگان آن مرحوم، علی الخصوص مردم غیور و شریف میانه، از خداوند بزرگ علو درجات را برای آن مرحوم مسألت نموده، به پاس فداکاری و ایثار آن بزرگمرد، روز یکشنبه، 12 آذر را در شهرستان میانه عزای عمومی اعلام می نمایم.

حمید شکری / معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

 

گفتنی است محمدرضا مشایخی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه میانه نیز ضمن تسلیت درگذشت مرحوم ریزعلی خواجوی، با اعلام اینکه صبح یکشنبه جلسه هماهنگی و برنامه ریزی با ادارات و دستگاههای شهرستان در خصوص تشییع و تدفین آن مرحوم در فرمانداری این شهرستان تشکیل خواهد شد، از برگزاری مجلس ترحیم آن مرحوم روز یکشنبه از ساعت 14:30 الی 16:30 در مسجد جامع میانه خبر داد.

وی از مردم شریف و همیشه در صحنه میانه خواست تا با حضور پرشور در این مراسم، دهقان فداکار را با شکوه هرچه تمام بدرقه کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۱۲ ۱۷:۰۳

بهترین جا برای ایشان. محل وقوع حادثه هستش. هر قطاری رد بشه.میتونه به احترام سوت بزنه اونجا.

۹۶/۹/۱۲ ۱۰:۲۹

با عرض تسلیت در گذشت دهقان فداکار به کلیه مردم ایران خصوصا مردم شهر ودیار خودم میانه وخانواده وی .باید رک وپوست کنده بگویم زمانیکه ما در مقطع ابتدایی درس میخواندیم هیچ کس به ما نگفت ریزعلی خواجوی کیست واز کدام دیار میباشد تا بدانیم چنین فرد تاثیر گذاری در افکار دوستدار انسانیت از شهرستان ما واز قشر بسیار زحمتکش ودوست داشتنی کشاورزان بوده است اکنون لازم میدانم پیشنهاد کنم اگر امکان دارد مزار ویادمان او را در کنار دمیر کورپی (همان پلی که شاهد بمباران رژیم بعث عراق بوده) ودر کنار جاده راه آهن ومسیر حرکت تمتمی رهگذران میباشد. روحش شاد ویادش گرامی باد

۹۶/۹/۱۲ ۰۰:۳۸

روحش شاد. تسلیت.

دهقان فداکار باید در مکانی به خاک سپرده شود که نمادی برای شهر میانه باشد.
امید است فرمانداری ویژه میانه با شهرداری میانه برای ایجاد مکانی مناسب همچون مقبره در سطح شهر میانه برای دفن این مرد فداکار تصمیم جدی بگیرند.

۹۶/۹/۱۲ ۰۰:۲۹

با سلام
دهقان فداکار را در ورودی میانه از سمت زنجان که ورودی دروازه آذربایجان و سرزمین فداکارن میباشد دفن کنید ورودی شهر میانه قبل از دکلها مکان مناسبی برای دفن ایشان میباشد تا کسی که وارد شهر میشود و همچنین عضای کافی موجود میباشد بایاد و خاطره این اسطوره وارد دروازه آذربایجان شود

اخبار روز