کد خبر: ۷۸۸۶۶
۶۱۲ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان میانه منصوب شد

 رسول پزشکی بعنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان میانه با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و قربانی معاون توسعه منابع و نیروی انسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان منصوب شد.
فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان از زحمات عبدالحمید کبیری در سمت رییس سابق این اداره که بازنشسته شدند تقدیر و تشکر کرده برای رسول پزشکی در سمت سرپرست جدید آرزوی توفیق کرد.
حمید شکری با بیان جایگاه ویژه ورزش در شهرستان میانه با توجه به کسب مدالهای رنگانگ از سوی ورزشکاران و قهرمانان میانه ای و اینکه میانه از لحاظ ورزش و قهرمانان ملی، در صدر استان واقع شده خواستار دیدگاه و توجه ویژه استان به امر ورزش و توسعه آن در شهرستان شد.
وی با بیان اینکه مجموعه ورزشی از پتانسیل ها و ظرفیت های مهم در راستای توسعه ورزش باشد با اشاره به نواقصاتی در تکمیل و تحویل مجموعه 5 هزار نفری شهرستان افزود: این مشکلات باعث شده نتوانیم از این پتانسیل بزرگ بهره مند شویم که لازم است برای حفظ جایگاه ورزش شهرستان و توسعه آن به رفع این کمبودها و نواقصات بپردازیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۱۱ ۱۱:۵۵

تبریک عرض نموده آرزوی موفقیت روزافزون داریم
بااحترام
فیزیوتراپی ولیزردرمانی توانا-طرف قرارداد با اداره ورزش وجوانان میانه

۹۶/۱۰/۹ ۱۸:۰۹

جناب آقای پزشکی

انتصاب شایسته حضرتعالی رابه سمت سرپرست اداره ورزش وجوانان ک نشان از لیاقت وتوانمندی جنابعالی دارد تبریک عرض نموده وتوفیق روزافزون آنجناب را ازخداوندمتعال خواستاریم.

اخبار روز