کد خبر: ۷۹۲۴۰
۲۲۹ بازدید
۲ دیدگاه

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار:

برنامه های دهه فجر امسال باید پرشور و توام با نوآوری باشد


معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه برنامه های گرامیداشت دهه فجر باید علاوه بر برنامه های ابلاغی فرادستی، با توجه به وضعیت شهرستان، بومی سازی شده و همراه با نوآوری و خلاقیت باشد، گفت: متفاوت بودن برنامه های دهه فجر در شهرستان میانه باید در همه ابعاد در حوزه شهری، روستایی و عشایری محسوس باشد.
محمدرضا مشایخی در اولین جلسه هماهنگی ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، با تاکید بر اینکه چهلمین سالگرد انقلاب، پیروزی جبهه مقاومت اسلامی و نیز خنثی شدن توطئه دشمنان نظام اسلامی در اغتشاشات هفته گذشته، سه ویژگی بارز دهه فجر پیش رو به شمار می روند، افزود: همگی بر این باوریم که نظام اسلامی ایران همواره مورد هجمه های بی امان دشمنان قرار دارد و مردم نیز با حضور به موقع در صحنه های مختلف انقلاب، پشتیبانی خود از انقلاب و ولایت را اثبات کرده اند و یقینا در راهپیمایی 22 بهمن پیش رو، پاسخی دندان شکن تر از قبل به معاندین و دشمنان نظام خواهند داد.
مشایخی با اشاره به اینکه تمامی دستگاهها در بسترسازی برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های ایام ا... دهه فجر سهیم هستند، ادامه داد: فضاسازی و تزئینات مناسب سطح شهر و ایجاد شور و نشاط مخصوصا در بین جوانان و دانش آموزان باید جزو اهداف اصلی ستاد دهه فجر باشد.
وی افزود: انتقال فرهنگ انقلاب به نسل های آتی به گونه ای باشد که جانفشانی ها و مجاهدت ها و رشادت ها و ایثارگری گذشته گان نسبت به این انقلاب را از عمق وجود حس کنند تا بتوانند با احساس مسئولیت، به حفظ و آبادانی ایران اسلامی همت نمایند.
معاون سیاسی و احتماعی فرماندار، برپایی همایش شهدای زینبیه و ثارا... را از مهمترین برنامه های ویژه شهرستان میانه عنوان کرده، گفت: شهدای زینبیه و ثارا... شناسنامه و هویت ملی میانه در عرصه شهادت و ایثارگری  به شمار می روند و در کنار برنامه های دهه مبارک فجر، نسبت به این برنامه نیز باید توجه ویژه ای داشته باشیم و به بهترین نجو برگزار کنیم.


 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز