کد خبر: ۸۱۴۲۴
۱۵۸ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار میانه بر تبیین شاخصه هایی برای تعیین جایگاه آموزش و پرورش شهرستان در سطح استان تاکید کرد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه، آموزش و پرورش دارای شاخصه های ملی تعریف شده می باشد بر تبیین شاخصه ها و معیارهای آموزشی و تربیتی برای تعیین جایگاه آموزش و پرورش شهرستان در سطح استان تاکیدکرد.
حمید شکری در اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال 97، ارائه گزارشی از موقعیت و جایگاه آموزش و پرورش شهرستان میانه در جلسه شورای آموزش و پرورش را ضروری خوانده گفت: نتایج ارزیابی های استانی، نتایج کنکور، آموزش، مسائل پرورشی  هر سال باید به طور مستند جمع آوری شده و تعیین کننده جایگاه آموزش و پرورش باشد.
وی در ادامه با تقدیر از زحمات شورای آموزش و پرورش و عوامل و کارکنان این نهاد در دستیابی به توفیقات روزافزون افزود: اساسنامه شورای آموزش و پرورش از قوت ویژه ای برخوردار بوده و باید مواد اساسی آن برای مطالعه در اختیار تمامی اعضا گذاشته شود تا بتوانند در چارچوب و در راستای اساسنامه به فعالیت برای پیشبرد اهداف اساسی بپردازند.
شکری در خصوص اعتبارات عمرانی آموزش و پرورش با بیان اینکه اعتبارات عمرانی در این حوزه هنوز مشخص نشده گفت: باید این اعتبارات در شورای آموزش و پرورش بررسی و مصوب شده پس از آن به کمیته برنامه ریزی شهرستان برای تصویب نهایی برود.
فرماندار میانه در ادامه بر ضرورت استانداردسازی مدارس تاکید کرده افزود: در حوزه آموزش و پرورش بسیاری از مسائل و مشکلات از طریق  مجمع خیرین مدرسه ساز رفع شده و باید در دیگر زمینه ها از جمله سوق مدارس و تجهیزات آن به سمت استانداردسازی نیز از وجود خیرین که دست یاریگر دولت به شمار می روند بهره لازم را ببریم.  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز