کد خبر: ۸۲۰۳۵
۲۲۱ بازدید
۱ دیدگاه

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه میانه از تامین بیش از 14 میلیارد ریال اعتبار برای حوزه گردشگری در شهرستان خبرداد

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار ویژه شهرستان میانه از تامین بیش از 14 میلیارد ریال اعتبار در حوزه گردشگری برای مرمت نمای 23 پل میانه ( پل قرانقو) و ایجاد زیرساختهای لازم در مجموعه گردشگری دختر خبرداد.
 مهدی مشایخی در جلسه میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان اضافه کرد: از این میزان 12 میلیارد ریال برای مجموعه دختر و 2 میلیارد و 300 میلیون ریال برای 23 پل هزینه خواهد شد که هم اکنون این پروژه ها در حال واگذاری به پیمانکار می باشد.
وی در ادامه با بیان اینکه اعتبار این طرح های گردشگری از محل اعتبارات ملی تامین شده است افزود: طرح های دیگری نیز برای سرمایه گذاری واگذار شده که این طرح ها شامل مجتمع گردشگری آونلیق، پل قرانقو می باشد همچنین مجوز 7 طرح مصوب بین راهی گردشگری، اقامتی و بوم گردی نیز صادر شده است.
مشایخی در این جلسه خواستار تکمیل طرح های نیمه تمام گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی از جمله مجتمع های خدماتی و بهداشتی واقع در مسیر سرچم- اردبیل و میانه- زنجان و همچنین احداث یادمان سروان شهید عطاء اله مجتهدی در کنار مزار 17 سرباز و سروان شهید در شهر آچاچی شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز