کد خبر: ۸۲۰۳۶
۴۸۷ بازدید
۹ دیدگاه

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری میانه:

پروژه 4 بانده میانه- سرچم با اعتبار59 میلیارد و 650 میلیون ریال در سال جاری اجرا می شود

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه  گفت: پروژه 4 بانده نمودن میانه- سرچم با اعتبار 59 میلیارد و 650 میلیون ریال در سال جاری به اجرا می رسد.
 مهدی مشایخی در بازدید از پروژه 4 بانده میانه- سرچم به همراه مدیر کل ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب وزارت راه و شهرسازی اضافه کرد: با پیگیریهای فرمانداری ویژه میانه دستگاه اجرای پروژه 4 بانده میانه- سرچم از اداره کل راه و شهرسازی به شرکت ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب کشور تغییر یافت.
مدیر کل ساخت و توسعه زیرساختهای شمالغرب وزارت راه و شهرسازی نیز در این بازید گفت: پروژه ایستگاه راه آهن ترکمانچای میانه نیز با اعتباری بالغ بر 90 میلیارد ریال در حال اجرا بوده و عملیات فونداسیون آن در حال اجرا می باشد.
وجدی در ادامه افزود: در سال جاری 6 کیلومتر از محور حد فاصل کیلومتر 5/1 تا 5/7 کیلومتر محور میانه- سرچم به زیر ترافیک خواهد رفت همچنین مطالعات ادامه مسیر میانه به فیروزآباد نیز از طریق شرکت ساخت و توسعه شمالغرب کشور انجام و تقاطع غیر همسطح آقکند و قره بلاغ نیز در سال جاری تکمیل خواهد شد.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۱۹ ۲۰:۵۷

ضمن تشکر از زحمات فرمانداری میانه، تأسف میخورم به حال میانه به نمایندگانیش که توانایی اعمال بودجه سال آتی، در سال جاری را ندارند. با 6 میلیارد تومان بین 1 تا 2 کیلومتر جاده کوهستانی می توان اجرا کرد. لذا ساخت یک اتوبان 55 کیلومتری در حدود 40 سال طول خواهد کشید و اگر احتمال تزریق و اختصاص بودجه 50% باشد (که بعید است) ، این زمان به 80 سال می رسد. آیا انصاف است؟ 

۹۷/۲/۱۹ ۱۷:۲۹

به امید بهره برداری در موعد مقرر
هرچند که از این وعده ها زیاد شنیده ایم و خبری نشده

۹۷/۲/۱۹ ۱۷:۲۹

با سلام خدمت معاون محترم معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه: پروژه جاده میانه به سرچم 55 کیلومتر است.

عملیات اجرایی قطعه پنجم آزادراه مراغه- هشترود به طول 6 کیلومتر با حضور استاندار آذربایجان شرقی در اردیبهشت ماه امسال آغاز شد.دکتر مجید خدابخش در مراسم کلنگ‌زنی این طرح، گفت: قطعه 5 آزاد راه هشترود به مراغه به طول 6 کیلومتر و با 30 میلیارد ریال اعتبار در عرض 18 ماه به اتمام خواهد رسید.

لطفا شفاف سازی شود:

1- با 6 میلیارد تومان چند کیلومتر از جاده میانه به سرچم در سال جاری 4 بانده می شود!؟

اخبار روز