کد خبر: ۸۲۱۴۴
۱۶۹ بازدید
۱ دیدگاه

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندارویژه میانه:

128 روستای شهرستان نیازمند احداث راه است

 معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان محرومیتها و مشکلات موجود در روستاهای شهرستان نیاز به احداث راه 128 روستا را از ضرورتها خوانده خواستار حمایت و پشتیبانی اردوهای جهادی در احداث این راهها شد.
 مهدی مشایخی در جلسه پشتیبانی از اردوهای جهادی و  طرح هجرت 3 شهرستان میانه با بیان اینکه  احداث راه از مهمترین نیازهای اولیه روستائیان به شمار می رود افزود: با حضور سپاه و بسیج سازندگی، آب و فاضلاب روستایی و بنیاد مسکن، مشکلات روستاها شناسایی شده و ما آماده ایم در قالب پروژه های عمرانی در راستای حل مشکلاتی چون تامین آب شرب، بهسازی معابر روستایی و تامین آب کشاورزی با بسیج سازندگی تعامل و همکاری کنیم.
وی با اشاره به اهمیت همکاری دستگاههای اجرایی با اردوهای هجرت شهرستان گفت: امیدواریم امسال نیز مانند سالهای گذشته با اخذ مجوز از معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری و بر اساس مصوبه واگذاری پروژه ها ی عمرانی از سوی دستگاههای شهرستان به بسیج سازندگی شاهد توسعه، عمران و آبادی در روستاها از جمله مناطق محروم و دورافتاده باشیم.
مشایخی با تصریح بر اینکه اجرای طرح هجرت و اردوهاي جهادي بسيجيان تبلور عيني خدمت به مردم است افزود: سازمان بسیج، تشکل بزرگ معنوی و دینی در نظام است  که در صحنه های مختلف کارکردهای متفاوتی داشته و خدمات مناسبی را به مردم ارائه کرده و منشا خیر و برکات زیادی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته می باشد.
وی تحقق اقتصاد مقاومتی را ترویج  و توسعه فرهنگ کار در میان نسل جوان و ارائه آموزش و مهارت آموزی در بخش های مختلف مورد نیاز جامعه عنوان نموده گفت:  برگزاری اردوهای جهادی بخشی از ترویج این فرهنگ است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز