کد خبر: ۸۲۱۶۳
۱۹۲ بازدید
۱ دیدگاه

سرپرست فرمانداری ویژه میانه:

تعدد موقوفه در میانه بیانگر اوج تدین و خیرخواهی مردم شهرستان است

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه شهرستان میانه را موقوفه هایی با نیات مختلف تشکیل داده است گفت: تعدد موقوفه در میانه بیانگر اوج تدین و خیرخواهی مردم شهرستان است.

محمدرضا مشایخی در آیین تودیع و معارفه رییس جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میانه افزود: اگر به منویات و توصیه های حضرت امام (ره)  و مقام معظم رهبری در زمینه وقف توجه شده و این بیانات عملی شود بسیاری از مشکلات در زمینه  موقوفات رفع خواهد شد.

مشایخی انباشتگی مسائل موقوفات در شهرستان میانه از سالهای قبل را نبود اداره اوقاف و امور خیریه و ابتدای کار در مسیر رسیدگی به مشکلات امور موقوفه شهرستان با راه اندازی اخیر اداره مربوطه عنوان نمود.

وی با اشاره به راهگشا بودن موقوفات در حل مشکلات، اظهار نمود: بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان در حوزه های مختلف را می توان با استفاده از درآمد موقوفات مرتفع کرد.

مشایخی با تاکید بر تعامل مدیران ادارات و نهادهای شهرستان با یکدیگر، خاطرنشان کرد: اداره اوقاف و امور خیریه برای پیشبرد امور نیازمند تعامل سازنده  با مدیران سایر دستگاه ها به ویژه اداره ثبت اسناد و املاک میانه در  راستای اخذ سند برای موقوفات می باشد.

وی در پایان از زحمات حجت الاسلام مهدوان در سمت سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه تقدیر و برای حجت الاسلام محمد طاهر غفاری در پیشبر امور موقوفه شهرستان آرزوی توفیق نمود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۶ ۲۱:۲۴

با ارزوی موفقیت روز افزون برای حاج اقا غفاری

اخبار روز