کد خبر: ۸۲۷۵۶
۱۶۸ بازدید
۲ دیدگاه

ملاقات عمومی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه برگزار شد

جلسه ملاقات مردمی محمدرضا مشایخی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میانه در دوشنبه امروز برابر با 21 خردادماه سال 97 برگزار شد.

در این دیدار که از صبح تا پایان وقت اداری امروز به طول انجامید، به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه های گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و محمدرضا مشایخی سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان ضمن بررسی این مشکلات راهکارهای قانونی را ارائه نموده و  موارد پس از بررسی و کارشناسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.

ین ملاقات، دوشنبه هر هفته در طول وقت اداری بدون محدودیت جهت بیان مسائل، مشکلات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات مردم شریف شهرستان توسط فرماندار ویژه میانه مقرر شده است.

لازم به ذکر است ارتباط با فرماندار مختص دیدار حضوری نبوده  و برای سهولت و رفاه حال مراجعین و تسریع امور، مردم بزرگوار می توانند مسائل خود را بصورت مستقیم و بدون واسطه از طریق صفحه ای که با عنوان ارتباط مستقیم با فرماندار ویژه شهرستان میانه در سایت فرمانداری طراحی شده بیان نموده و در ارتباط بوده و این اطمینان را داشته باشند که موضوعات در کمترین زمان بررسی و اقدامات لازم صورت می گیرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۳/۲۲ ۱۷:۰۰

جاده میانه به هشترودازطرف جاده حصار به مسافت حدود5الی8 کیلومتر واقعا" ازلحاظ آسفالت افتضاح می باشد. خودروهای آبادی های مستقر دراین حوزه دررفت وآمد به شهر داغون شدند.خواهشا" رسیدکی ورفع نمائید. باتشکر

اخبار روز