کد خبر: ۸۳۴۶۸
۴۱۲ بازدید
۳ دیدگاه

سرپرست فرمانداری ویژه میانه از خیر اهل شهر آچاچی با حضور در منزل وی تجلیل کرد

 

محمدرضا مشایخی، سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه با حضور در منزل خیر اهل شهر آچاچی تجلیل کرد.

حاج فریدون معماریان، خیر نیک اندیش اهل شهر آچاچی میانه با در اختیار قرار دادن یک حلقه چاه به اداره آب و فاضلاب شهری، بخشی از مشکل آب شرب این شهر را حل کرد.

مشایخی در ادامه از مخزن ذخیره آب و فاضلاب آچاچی بازدید کرد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲۰ ۰۸:۵۳

ام السلمه همسر گرامی پیامبر عظیم الشان اسلام بوده و برای اهل ایمان محترم، اما چه نقشی در ساختن مدرسه در آچاچی داشته که مدرسه را به نام او نامگذاری کنند؟!
سنت قدردانی و تشکر حکم می کند که اگر آقای معماریان نظر دیگری نداشته باشند مدرسه به نام بانی آن مسمی شود تا هم قدردانی از ایشان باشد و هم مشوقی برای دیگر خیران.

۹۷/۴/۱۹ ۱۹:۲۰

از اقدام مدبرانه جناب آقای دکتر مشایخی در تمامی ابعادشهرستان و در این خصوص تقدیر و تشکر می شود.

۹۷/۴/۱۹ ۱۷:۳۲

باز هم بزرگ مرد باغیرت آچاچی  و خیر و نیکوکار قدیمی و نام آشنای آچاچی کمر همت برای رفع مشکل دیگری که چند صباحی است گریبانگیر مردم شده است بست  اهالی آچاچی و میانه و کل منطقه کم و بیش با نام حاج فریدون معماریان آشنا هستند. آقای معماریان از دوران جوانی خود تا به امروز در کارهای خیر و  رفع مشکل همشهریانش پیشتاز بوده و بدون هیچ چشمداشتی کماکان در رفع مشکلات مردم آچاچی قدم بر می دارد.

احداث بزرگترین ساختمان آموزشی آچاچی بیش از 40 سال قبل  که در آن  زمان با تابلو «دبیرستان 9 کلاسه فریدون معماریان »مزین گشته بود . و اکنون به دبیرستان ام السلمه معروف است. لوله کشی آب به کلیه منازل مسکونی آچاچی در حدود 40سال قبل و تامین آب مصرفی مردم در آن سالها

احداث غسالخانه در آچاچی

اهدای زمین جهت احداث درمانگاه فعلی آچاچی اهدای زمین جهت احداث ساختمان شورای حل اختلاف

و دهها کار خیر دیگر در طول عمر خویش

و اکنون با اهدای چاه آب برای تامین آب مصرفی مردم آچاچی که مدتی است به لحاظ کمبود آب ، اهالی آچاچی در مضیقه هستند باز هم برای رفع مشکلات همشهریانش بزرگوارانه و غیرتمندانه ظاهر شد.  برای این مرد بزرگ و غیور آچاچی  سلامتی و طول عمر با عزت آرزو می کنم. 

همچنین از  اعضای محترم شورای اسلامی شهر آچاچی و شهردار محترم آچاچی تقاضا دارم پیگیریهای لازم را در خصوص  تغییر نام ساخمانمدرسه احداثی توسط آقای معماریان به نام ایشان انجام دهند

سعید صادقیان

 

اخبار روز