کد خبر: ۸۳۹۸۲
۴۳۹ بازدید
۱۲ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

بومی بودنم بار مسئولیتم را سنگین تر می کند/ اختلاف، آفت پیشرفت شهرستان میانه

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه میانه ای و بومی بودن، بار مسئولیت را سنگین تر و وظیفه خدمت به مردم را چند برابر می کند، بر همفکری و یاری صاحبان تجربه، معتمدین و ریش سفیدان در انجام این مسئولیت تاکید کرد.

محمدرضا مشایخی در دیدار امام جمعه سابق و معتمدین، ریش سفیدان، خیرین و اعضای موسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع)، که برای تبریک انتصاب حاضر شده اند با اشاره به اینکه شهرستان میانه مشکلات و نیازهای بسیاری در حوزه های مختلف دارد که حل آن با همگرایی و وحدت تمامی آحاد در شهرستان میسر است، افزود: همه بر این موضوع واقفیم که وجود اختلاف در شهرستان سبب عقب ماندگی می شود و باید از این آفت بزرگ پرهیز نموده، با همگرایی، وحدت حداکثری، هم اندیشی و بهره مندی از تمامی پتانسیل ها، مشکلات شهر را کاسته، مردم را نسبت به آینده امیدوار کرد.

وی تعامل با سلایق و طیف های مختلف شهرستان را لازم دانسته، افزود: در مدیریت اجرایی شهرستان، تعامل در اصل امور قرار دارد اما هرگز این تعامل به معنای زیر بار رفتن نخواهد بود چراکه در این صورت اقتدار مجموعه از بین رفته و مصالح شهر تحت تاثیر قرار می گیرد و در این مسیر، فقط یاری خداوند و پشتیبانی عموم مردم، مسیر را برای انجام وظیفه هموار می کند.

 

مشایخی، حل مشکلاتی چون اشتغال را از مهمترین برنامه های خود برشمرده، جذب سرمایه گذار و رفع موانع آن را یکی از راه های حل این مشکل برشمرده، گفت: برای تحقق این موضوع نیاز به شورای اداری منسجم و با انگیزه است و بخاطر اینکه کار در شرایط اقتصادی فعلی سخت تر از گذشته است، اعضای شورای اداری باید با جدیت بیش از پیش در امورات اهتمام نمایند.

 

 

حاج آقای حامدی امام جمعه سابق و رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه حضرت ابوالفضل(ع) نیز در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب محمدرضا مشایخی به عنوان اولین فرماندار بومی شهرستان میانه، بر حمایت و یاری عموم مردم از نیروهای بومی تاکید کرده، گفت: مردم و مسئولین با وحدتی که از خود به نمایش می گذارند می توانند ثابت کنند که نیروی بومی از تاثیرگذاری بالاتری برخوردار است و می تواند برای شهر خود تلاش کرده و قدم های مثبت بردارد.

حجت الاسلام والمسلمین حامدی با بیان اینکه شناخت مسئول از مشکلات و نیازهای محل خدمت خود، می تواند در حل آنها تاثیر مهمی داشته باشد، گفت: تجربه و شناخت کافی آقای مشایخی از نیازهای شهرستان میانه، سرعت انجام کار و صرفه جویی در زمان برای بررسی و شناخت نیازها را به همراه دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

با سلام و احترام

برخی دیدگاهها، صرفا "دیدگاه و نظر " نیست؛ بلکه نیاز به بررسی از سوی مسؤلین مربوطه و پیگیری و رسیدگی دارد که این کار صورت می پذیرد و لزومی به انتشار دیدگاه وجود ندارد چراکه بخش ثبت دیدگاهها به عنوان پلی برای بیان برخی مسائل بعضا خاص شده است.

با تشکر از شما

۹۷/۵/۱۹ ۲۱:۳۵

9 دیدگاه ثبت شده و 1 دیدگاه تأیید شده

۹۷/۵/۱۹ ۰۰:۳۹

سلام ضمن آرزوی موفقیت برای آقای فرماندار باید بگویم بومی بودن شما درسته کار شما را سخت میکنه ولی برای کسانی که دلسوز شهرستان میانه هستند باعث افتخار و خوشحالی و به شما و نمایندگان محترم میانه با این انتخاب درست تبریک میگویم

۹۷/۵/۱۸ ۱۲:۳۸

میانه سالهاست مظلوم واقع شده بود .به امید خدا و با تلاشهای اقای مشایخی تحولی در شهرستان شاهد خواهیم بود

اخبار روز