کد خبر: ۸۳۹۸۵
۱۳۹ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

فرآیند بازدید از ادارات توسط کارگروه ارزیابی برای اصلاح امور است

فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: فرآیند بازدید از ادارات و نهادهای شهرستان توسط کارگروه ارزیابی بر اساس ابلاغیه مصوب، برای اصلاح هر چه بیشتر امور است.

محمدرضا مشایخی در جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی با اشاره به اینکه در قالب این ستاد مسائل مهم فرهنگی، اجتماعی و تکریم ارباب رجوع و حجاب و عفاف در ادارات و نهادها مورد ارزیابی قرار می گیرد افزود: خوشبختانه ادارات شهرستان میانه در این حوزه ها، جزو شهرستانهای برتر استان بوده و در سایه همت و تلاش مسئولین و کارکنان ادارات توانسته در سال های قبل رتبه برتر استانی را به خود اختصاص دهد.

وی با بیان اینکه عفاف و حجاب مختص بانوان نبوده و تمامی پرسنل را در بر می گیرد از مدیران خواست تا موارد ابلاغی حجاب و عفاف از سوی ستاد صیانت از حقوق شهروندی را در ادارات خود پیاده کنند.

فرماندار ویژه میانه در ادامه گفت: باید برنامه های فرهنگی و تبلیغی عفاف و حجاب در ادارات اجرا شده و ادارات متولی نیز این برنامه ها را به سطح جامعه بکشانند تا در جامعه الگو سازی شود.

وی تاکید کرد: القائات یاس و ناامیدی از سوی معاندین نظام سبب کمرنگ شدن فرهنگ سازی در این خصوص شده زیرا تنها راهی که آنها برای مقابله با انقلاب و نظام ما در نظر گرفته اند نقشه های شوم فرهنگی و فرسایش سرمایه های اجتماعی است و با این فرسایش، رضایتمندی، مشارکت و اعتماد مردم تحت الشعاع قرار می گیرد.

مشایخی اضافه کرد: در کنار مسائل صیانت از حقوق شهروندی باید انبساط و شور و نشاط اجتماعی  با رعایت شان نظام جمهوری اسلامی و حاکمیت در تمامی محیطهای اداری ایجاد شود.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به سیاستها و راهبردهای نظام در دفاع از حقوق مردم که در حوزه قضائی با نام احقاق حقوق عامه و در ادارات با نام صیانت از حقوق شهروندی در موازات هم و با یک هدف مشخص شده گفت: از مدیران انتظار می رود با ارائه آموزشهای لازم به تقویت صیانت از حقوق شهروندی در ادارات اقدام کنند زیرا ادارات ویترین و الگوی جامعه محسوب می شوند.

مشایخی آموزش را عاملی مهم در جلوگیری از تضییع حقوق شهروندی عنوان نموده افزود: با این کار سرمایه های اجتماعی، مشارکت و رضایتمندی مردم نیز تقویت و در نهایت با روان سازی قوانین امور مردم تسهیل خواهد شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز