کد خبر: ۸۴۵۶۹
۲۸۲ بازدید
۶ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

دستور مساعد حل برخی نیازهای اساسی شهرستان از وزارتخانه ها اخذ شد

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه مسائل و نیازهای اساسی شهرستان مورد احصاء قرار گرفته، از پیگیری مستمر و حضوری آن در وزارتخانه های مربوطه خبر داد.

محمدرضا مشایخی با تاکید بر اهمیت تعامل و پیگیری مسائل تا حصول نتیجه، گفت: ما برای حل و فصل نیازمندی های شهرستان، همواره سعی در استفاده بهتر از ظرفیت های موجود هستیم.

مشایخی، پروژه 4 خطه کردن محور میانه سرچم، تکمیل محور میانه-فیروزآباد، تکمیل و بهره برداری از راه اصلی میانه-میاندوآب-فیروزآباد-خلخال، نصب آسانسور در ایستگاه راه آهن، احداث یادمان دهقان فداکار، احداث گاوداری 6 هزار رأسی، اجرای شبکه فاضلاب و اجرای فاز دوم طرح هادی بلوار اسلام آباد، مصوب نمودن احداث باند دوم 4 خطه کردن محور تیکمه داش-میانه، تخریب، بازسازی و بهسازی 5 کیلومتر محور میانه-هشترود؛ مرمت، بازسازی و ساماندهی ورودی های میانه از سمت زنجان و تبریز؛ تامین روشنایی ورودی میانه از سمت زنجان؛ تکمیل محور میانه-نیر؛ بازگرداندن قطار عادی حذف شده میانه-تهران؛  مشارکت 50 درصدی در احداث 3 باب مدرسه و تکمیل مجتمع آموزشی شهدای زینبیه را از جمله مهمترین مسائل شهرستان میانه برشمرد که طی هفته های متوالی با حضور در وزارتخانه های مربوطه آنها، مورد پیگیری قرار گرفته و دستور اقدام لازم و مساعد اخذ شده است.

وی از نتیجه بخش بودن بسیاری از پیگیری ها در وزارتخانه های راه و شهرسازی و نیرو، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بنیاد مستضعفان و سازمان نوسازی مدارس استان ابراز خرسندی کرده، گفت: خوشبختانه اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال برای برای 11 کیلومتر از محور میانه-سرچم اختصاص یافت که این مبلغ می تواند انجام این پروژه را تسریع بخشد.

مشایخی همچنین از حضور برخی معاونین وزرا و مدیران کل وزارتی مربوطه در شهرستان میانه برای بررسی وضعیت و تسریع در انجام امور مورد درخواست و پیگیری شهرستان طی روزهای آتی خبر داد.

 

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۲۰ ۰۰:۰۶

از پیگیری های اساسی و کارشناسی ، فرماندار محترم تشکر می کنیم.

۹۷/۶/۱۹ ۲۱:۲۲

با سپاس از دکترمشایخی فرمانداربومی وتلاشگرودکترشیویاری نماینده مردمی میانه .انشاالله که همه این دیدارها موجب خیروبرکت برای شهرستان باشد‌

۹۷/۶/۱۹ ۲۰:۵۲

خبری از دانشکده علوم پزشکی نیست؟!

۹۷/۶/۱۹ ۱۷:۳۰

الحمدلله رب العالمین به کوری چشم کفار ومنافقین و حسودان

اخبار روز