کد خبر: ۸۴۵۹۹
۶۱۰ بازدید
۲۷ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان برای رفع مشکلات و جوابگویی به مطالبات مردمی انجام شد+تصاویر بازدید معاون وزیر راه

فرماندار ویژه میانه: بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان برای رفع مشکلات و جوابگویی به مطالبات مردمی انجام شد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه هدف بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از محورهای مواصلاتی شهرستان شامل راههای اصلی، شریانی، فرعی و روستایی را جمع بندی مسائل و مشکلات برای رفع آنها و پاسخگویی به نیاز شهرستان و مطالبات مردمی عنوان نمود.

محمدرضا مشایخی در حاشیه بازدید از محورهای مواصلاتی شهرستان با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه کرد: از طریق مبادی استانی و کشوری پیگیر رفع مشکلات و برآورد نیازهای شهرستان هستیم که در این خصوص جلسات و بازدیدهایی از سوی مسئولین استانی و وزارتخانه مربوطه انجام شده تا ضمن مشاهده عینی وضعیت محورهای مواصلاتی میزان اعتبارات برای تخصیص بررسی شود.

وی در ادامه محور میانه به تبریز را نیازمند بهسازی، میانه به زنجان را نیازمند بهسازی و روکش آسفالت عنوان نموده گفت: اصلاح محور میانه- هشترود و نیز ارتقای جاده و روکش و آسفالت این مسیر از دیگر ضرورتها برای اقدام است.

مشایخی همچنین اصلاح ورودی های میانه و چند محور روستایی را از مطالبات مردمی و درخواست مسئولین شهرستان بیان کرده افزود: آسفالت ۱۰ کیلومتر احداثی میانه- فیروز آباد و روکش ۱۰ کیلومتر دیگر از این مسیر از دیگر مسائل مورد نیاز شهرستان به شمار می رود.

فرماندار میانه در پایان از قول مساعد معاون وزیر راه و شهرسازی برای اصلاح و ساماندهی مسائل مطرح شده حوزه راه و شهرسازی میانه با تخصیص اعتبار از محل اعتبارات ملی و استانی برای عملیاتی شدن این پروژه در اسرع وقت خبر داد.

گفتنی است در راستای پیگیریهای فرماندار ویژه شهرستان میانه برای رفع مشکلات و نیازهای شهرستان به صورت مستمر و حضوری از وزارتخانه های مربوطه، امینی معاون وزیر راه و شهرسازی با همراهی محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه و نمایندگان میانه در مجلس شورای اسلامی از وضعیت حوزه راه و شهرسازی شهرستان میانه بازدید نمود.

ورودی های میانه از سمت تبریز و زنجان، محور فیروزآباد- مسیر فومن(میاندوآب- میانه- فیروزآباد)، محور روستایی ایشلق بخش کندوان، محور میانه- هشترود، خط راه آهن میانه-تبریز، چهارخطه نمودن محور میانه- تیکمه داش، بلوار زینبیه و پروژه چهارخطه نمودن میانه- سرچم از جمله پروژه هایی بود که مورد بازدید و بررسی معاون وزیر راه برای رفع مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۶/۲۴ ۲۳:۱۲

معاون استاندار و فرماندار محترم
از پیگیری های حضرتعالی و حساسیت شما در پیشبرد امور شهرستان به نوبه خود تشکر می کنیم.

۹۷/۶/۲۴ ۱۱:۰۷

فرماندار توانا
خدا پشت و پناهت
از پیگیری ها و تلاش های شما تشکر می کنیم.

اولویت با خواسته نماینده محترم مبنی بر عدم عکاسی از ایشان است و اجبار بر عکاسی علیرغم میل باطنی ایشان به هیچ وجه درست نیست.

۹۷/۶/۲۲ ۱۴:۲۳

درسته که هرکدام از نمایندگان روابط عمومی دارند ولی روابط عمومی فرماندار باید با نمایندگان به صورت مساوی رفتار کند

با سلام و احترام؛

تاکید نماینده محترم بر این بود که تصویری از ایشان گرفته و منتشر نشود ضمن اینکه هر کدام از نمایندگان محترم مجلس دارای روابط عمومی هستند و مطالبه شما عزیزان باید از روابط عمومی های مربوطه باشد.

ما به عنوان روابط عمومی فرمانداری موظفیم تمرکزمان را روی مسئول تشکیلات خود قرار دهیم و به عنوان مثال، باید پاسخگوی علت عدم حضور فرماندار محترم در تصاویر باشیم.

با تشکر از شما دوست عزیز

با سلام

ان شاءالله در آینده ای نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد. فعلا در این خصوص خبری نیست.

با سلام خدمت شما مخاطب عزیز؛

بر همه کامنت ها نظارت صورت می گیرد و دلایل مهمی بر عدم تایید برخی وجود دارد.

مثلا گاهی در بعضی کامنت ها، شخصی مورد بی احترامی قرار میگیرد و یا کامنت کلا از سوی برخی مخاطبین بعنوان یک صندوق پیام در نظر گرفته شده و مسائلی غیرمرتبط با مطلب درج می کنند.

در کل همه کامنت ها خوانده و بنابر ضرورت و اولویت، رسیدگی می شود.

به نظر شما، اگر بنابر تایید همه کامنت ها بود، چرا گزینه عدم تایید وجود داشت؟ مسلما باید پالایشی صورت پذیرد و این پالایش اصلا بدین معنا نیست که نظرات موافق و مثبت تایید و انتقادات تایید نشوند. حتما اگر شما نیز با تایید برخی کامنتها موافقت نمی کردید.

با سپاس از شما بزرگوار

با سلام و احترام؛

همه مشکلات و مسائل دیگر حوزه راه از جمله موردی که فرمودید در مکاتبه ای به معاون محترم وزیر تقدیم شده و در متن فقط گزیده ای از درخواست ها و بازدیدها درج شده است.

با تشکر از شما

۹۷/۶/۲۲ ۱۰:۱۴

روابط عمومی نه سانسورچی

۹۷/۶/۲۱ ۱۹:۲۳

روابط عمومی فرمانداری 9 پیام تأیید نشده دارین که یکی هم متعلق به منه که قطعا هیچ توهین و مطلب خلافی نداره
لطف کنید تأیید کنید

۹۷/۶/۲۱ ۱۸:۴۳

ضمن تشکر از پیگیری نمایندگان محترم در اینجا لازم است از پیگیریها و تلاشهای ارزنده آقای دکتر مشایخی هم قدردانی کنیم که از بدو انتصابشان نشان دادند که بسیار فعالتر و دلسوزتر از فرمانداران غیر بومی هستند و واقعا برای پیشرفت شهرستان میانه شبانه روزی تلاش می کنند . انشاالله با پیگیریهای آتی مسئولین محترم نتیجه این تلاشها برای مردم شریف شهرستان ملموس تر باشد .

۹۷/۶/۲۱ ۱۸:۳۱

با سلام و تشکر از معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه.
از مسئولان روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان میانه درخواست می کنیم لطفا اطلاع رسانی کنند معاون سیاسی فرمانداری ویژه شهرستان میانه چه کسی هستند. با تشکر

۹۷/۶/۲۱ ۱۵:۱۴

شما تو حرفهایتان گفتید ثمره این همه بازدیدها چیه؟
میشه بفرمایید کدوم همه؟
اگر شما تا به حال بازدیدی در حد معاون وزیر که فقط به خاطر مشکلات میانه به استان آمده باشدو از همه جاده‌های میانه بازدید کرده باشد لطفا با ذکر تاریخ بفرمایید

۹۷/۶/۲۱ ۱۴:۴۸

یکی از نمایندگان اسبق میانه می گفت ما دو تا نماینده اصلا با هم اختلاف نداشتیم بلکه طرفداران ما کاسه داغتر از آش می شدند و بین مان اختلاف می انداختند. راستی چرا شهروندان اینطوری اند؟

۹۷/۶/۲۱ ۱۴:۰۷

اینو باید روابط عمومی محترم فرمانداری توضیح بدنکه چرا تو این همه عکس حتی یک عکس از ایشون نگرفته اند
این کار باعث شده بعضی از شهروندان مانند آقای احمدزاده به اشتباه تصور کنند که دکتر فرمند در این بازدید غایب بوده‌اند

۹۷/۶/۲۱ ۱۲:۰۳

ماهم از عنایت شما در درج این پیام تشکر می کنم

۹۷/۶/۲۱ ۱۱:۵۲

باسلام
چرا درمورد راه ارتباطی نیر به سمت آرموداق که از سمت استان اردبیل در حال اتمام است ولی بدبختانه از سمت شهرستان میانه هیچ اقدامی نمی شود و یا حداقل یک گریدر هم برای هموار نمودن مسیر استفاده نمیگردد از معاون وزیر درخواستهای نشد

۹۷/۶/۲۱ ۱۱:۱۲

خب ثمره این همه بازدید چیه؟ خب ما هم میدونیم نیاز به اصلاح و روکش اسفالت داره. مطلب جدید چی داری؟

۹۷/۶/۲۱ ۰۹:۵۸

در خبر اشاره شده با حضور نمایندگان میانه لطفا بفرمایید کدام نمایندگان ؟؟؟؟؟؟؟ آقای فرمند مگر نماینده نیستند ؟ در عکس ها غیر از دکتر شیویاری نماینده دیگری بنام فرمند دیده نمی شود !!!!!!!!!!

۹۷/۶/۲۱ ۰۹:۳۳

جناب دکتر مشایخی از پیگیری مستمر ورسیدگی به مسائل شهرستان که شبانه روز تلاش میکنیدبی نهایت سپاسگزارهستیم .
اجرتان با امام حسین (ع)

۹۷/۶/۲۱ ۰۰:۱۲

آقای فرماندار
از عنایات ویژه شما به مسائل مختلف شهرستان از بابت همه جهات تشکر می کنیم.

۹۷/۶/۲۰ ۲۱:۵۴

تشکر از پیگیری های آقای مشایخی که از بدو انتصابش دغدغه ورودی های میانه رو داره که واقعا وضع اسفباری داره.
ان شاءالله که با همت شما این مشکل اساسی حل بشه والله جلوبندی ماشین خودمون به درک، آبرومون پیش مهمونامون رفت

اخبار روز