کد خبر: ۸۴۶۰۷
۱۸۷ بازدید
۱ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

فعالین فرهنگی و قشر فعال جامعه یاریگرمسئولین در بسترسازی برای ارتقای شهرستان باشند

معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه بر لزوم راهنمایی، حمایت و پشتیبانی مردم در انجام مسئولیتها تاکید کرده گفت: فعالین فرهنگی و قشرفعال جامعه می تواند در راستای ارتقای هر چه بیشتر جایگاه شهرستان موثر باشد.

محمدرضا مشایخی در دیدار جمعی از اقشار فرهنگی و دانش آموزان شهرستان برای تبریک انتصاب وی به سمت فرماندار ویژه شهرستان میانه، فرهنگیان جامعه را از دلسوزترین و پایه ای ترین قشرها در امرآموزش عنوان نموده گفت: آموزش و پرورش بعنوان زیربنایی ترین و بنیادی ترین نهادها مي تواند در خدمت رساني به مردم، كسب رضايت عموم و در نهایت توسعه کشور نقش مثبت و موثري داشته باشند.

وی با بیان اینکه اطلاق واژه محروم به شهرستان میانه با توجه به وجود ظرفیتها و پتانسیلهای بالای شهرستان و مردم با فرهنگ وتوانمند آن به هیچ وجه برازنده نیست بیان کرد: با این نیروهای انسانی و استعدادهای طبیعی که همچون حلقه ای متصل به هم هستند می توانیم در انجام مسئولیت خطیر اجرایی و پیگیری مطالبات اولویت دار و مهم مردم موفق ترعمل کنیم.

مشایخی با اشاره به اینکه در شهرستان میانه از نظر زیرساختی مشکلی نداریم اضافه کرد:  نیاز شهرستان میانه رونق اقتصادی با جلب و جذب هر جه بیشتر سرمایه گذاران بومی و غیربومی است زیرا عامل توسعه و پیشرفت شهرستانهای هم تراز با شهرستان میانه در کنار گذاشتن اختلافات و حفظ صاحبان سرمایه است.

فرماندارویژه میانه با تاکید بر اینکه آهنگ جذب سرمایه گذاران میانه ای در دیگر نقاط کشور به صدا درآمده واین امر می تواند سبب گردش چرخه اقتصاد در شهرستان شود از آمادگی مسئولین برای رفع موانع سرمایه گذاری از جمله رفع مشکلات نقاط مواصلاتی شهرستان خبر داد.

وی به پیگیریهای مستمر خود از طریق مکاتبات اداری و جلسات حضوری در مرکز استان و مرکز کشور اشاره کرده گفت: از هیچ نقطه امیدی در راستای رفع مشکلات شهرستان از جمله سرمایه گذاران نخواهیم گذشت تا شرمنده مردم نباشیم.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز