کد خبر: ۸۵۰۲۱
۱۷۶ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار ویژه میانه:

انجمن حمایت از زندانیان میانه از موثرترین انجمنهای مردم نهاد است

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در دیدار اعضای انجمن حمایت از زندانیان میانه، رییس زندان و دادستان عمومی و انقلاب میانه برای تبریک انتصاب وی به سمت فرمانداری ویژه شهرستان میانه گفت: انجمن حمایت از زندانیان میانه یکی از ضابطه مندترین و موثرترین انجمن های مردم نهاد است که رضایت  جامعه هدف را جلب نموده است.

محمدرضا مشایخی با بیان اهمیت پشتیبانی و حمایت قضایی از بدنه اجرایی و بالا بودن این پشتیبانی در شهرستان میانه افزود: انجمن حمایت از زندانیان میانه نه تنها از بعد مالی دارای عملکرد مطلوب است بلکه حضور معتمدین، خیرین و ریش سفیدان با کوله باری از تجربه وانجام امور فرهنگی و اجتماعی بر اهمیت و جایگاه انجمن در شهرستان میانه می افزاید.

وی ضمن تقدیر از تلاشهای خیرخواهانه صورت گرفته در انجمن و حمایت از خانواده های زندانیان، رسیدگی به امورات این خانواده ها را امری مهم و مقدس برشمرده افزود: وجود خیرین، معتمدین و مردم نوع دوست شهرستان میانه پشتیبانی برای بدنه اجرایی شهرستان در تمامی حوزه ها به شمار می روند .

فرماندار ویژه میانه در پایان خواستار همراهی و حمایت بیش از پیش معتمدین و خیرین شهرستان برای تداوم و استمرار راه نوع دوستی و خیرخواهی برای مردم شده به تلاش مضاعف خود با همراهی این عزیزان در پاسخگویی به انتظارات همشهریان و حفظ امانت مردم تاکید کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز